astral seyahat ve gorememek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Astral seyahate cikiyorum yada ciktigimi dusunuyorum. Ilk baslarda isik yanmayan karanlik bir odadaymisim gibi neredeyse hic bir sey goremiyordum ki gercekte bulundugum oda cok karanlik degil. Fakat sonradan gormek icin cok ugrasarak cevreyi mavi renkte goruyorum sanki mavi bir isikta aydinlatilmis gibi. Bu durum, etrafi gorememek bana iskence gibi gelmeye basladi. Sorum su neden mavi renk goruyorum bilen yada tahminde bulunacaklardan dusuncelerini bekliyorum. Basligi uygun secemedigim icin kusura bakmayin.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Astarlar çıkış için veya uyku öncesi ne gibi bir çalışma yapıyorsunuz? Odanız mavi mi?televizyon veya bilgisayar ekranı açık mı bırakılıyor?devamlı giydiğiniz bir aksesuar veya odanızda sizi koruduğuna inandığınız mavi birşey var mı?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Odada cep telefonu disinda elektonik bi alet yok bir alet yok olsada acik olmaz mavi renkle alakali hic bir seyimde yok.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bendede oluyor bahsettiğiniz durum ve auram olduğunu düşünüyorum

kıvep

Banlı Kullanıcı
tNitrotoluen;25694oluyorndede oluyor bahsettiğiniz durum ve auram olduğunu düşünüyorum[/QUOTE' Alıntı:
Sizinde mavi bir renk mi oluyor? Ben yeterince goremiyorum sisli bir mavi olarak goruyorum yeterli gelmiyor.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Evet bendede mavi renk. Gündüzleri de auramı mavi olarak görüyorum.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bende şu şekilde oluyor. Karanlık ortamda gözlerimi kapattıktan kısa bir süre sonra etraf mavi oluyor daha sonra derinleşip meditatif hale gelince etraf bembeyaz oluyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende şu şekilde oluyor. Karanlık ortamda gözlerimi kapattıktan kısa bir süre sonra etraf mavi oluyor daha sonra derinleşip meditatif hale gelince etraf bembeyaz oluyor.

Aura oldugunu mu dusunuyorsun? Peki astralda gittigim her yer hep mavi mi olucak degistirmenin bir yolu yok mu?

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
astrala gitmeyi nasıl başarıyorsunuz az bahseder misiniz? :S

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Aura oldugunu mu dusunuyorsun? Peki astralda gittigim her yer hep mavi mi olucak degistirmenin bir yolu yok mu?

BEnim bir defa başıma gelen bir durum oluşmuştu ki onda da ne yapacağımı bilememek,ne olduğunu anlamaya çalışmaktan doğan bir tutukluk olduğundan bu olayın olduğunu düşünüyorum.Kendi kendini sınırlandırmak ta diyebilirsiniz buna,belki de korkmamak ve başına birşey gelmemek adına bariyer oluşturmak ta denebilir. Bende de lacivert hatta öyle koyu renkli alanlar oluşmuştu ki sesleri duyuyorum birşey geçiyor sıcak/soğuk algılıyorum,deniyorum sinir oluyorum göremiyorum,durumu oluşmuştu.Ancak farkettiğim şey bahsettiğim gibi kendi kendine bilinçaltında acabalarla korkmanın ve kendini böylece bloke etmenin dışında birşey değildi.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bazen astalde oldugum icin degilde karanlikta kaldigim icin kisa sureli panik yasiyorum ama bir sekilde isigi artirmayi basariyorum genede mavi oluyor, bu durumu gunesli bir havada mavi camli gqozluk takmaya benzetiyorum. Cogunlukla karanlikta kaliyorum aklima takilan soruda bu neden mavi hic aydinlik goremiycekmiyim? Belki disarlar aydinliktir diye merak etsemde bedenimin basindan ayrilip bir yere gitmeye hic cesaretim yok.

Nasil ciktigimdan tam olarak emin degilim kendiliginden oluyor, forumda anlatilan yontemlere hic benzemiyor ama soylendigi gibi herkesin yontemi farkidir denilmis. Astral seyehate cikisla ilgili cok fazla bilgi var ama ciktiktan sonra ne yapicaz bu konuda hic bir sey bilmiyorum sanirim astral gozlerimde bozukluk var.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öyle bir göz bozukluğu bilinmiyor henüz de düşünme şekli bozuk anlıyoruz ki :)
Bana göre de astral seyahat yöntemle ille de yapacağım diyerek inatlaşarak olmaz.Yani eğitiminiz gereği ortak bir astral çalışma yapılacaksa o zaman bilinçli çıkılır zaten.Ancak bunu yapanı görmedim henüz sitede.Genelde meraktan denenmeye çalışılıyor,amacın sağlam bir temeli olmayınca da o çağrı kabul olmuyor.Sizin başınıza kendiliğinden bu geliyor ise size anlatılmak,gösterilmek belki de uyarı yapılmak istenen bir husus vardır ve bu sizin iyiliğiniz içindir.O nedenle korkmadan gelen şeyi "Biliyorum ki evrensel yasalar ve düzen benim hayrımı destekler.Bu nedenle hayatıma geleni kabul ediyorum" gibi bir cümle ile bunu bilinçaltınıza da yerleştirirseniz,korkunuz da zamanla geçer.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Gorme bozuklugu olmadigini biliyorum :) Demek istedigini anlamaya calisicam cevaplarin icin tesekkurler

Mithra

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacaktı çıkış gerçekleştikten sonra zaman gece vakti ortam neden karanlık insan gözüyle görmüyoruz nede olsa yoksa böyle olmasımı gerekiyor yada bizim algımız o yönde olduğu içinmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...