İstanbul'da reiki master tavsiye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Merhabalar, istanbul/kadıköy'de bildiğiniz ve güvendiğiniz Usui Reiki uyumlaması almak istiyorum ve Öğretmen tavsiyelerinizi bekliyorum. Aklımda iki isim var fakat karar veremedim, biri******, diğeri ise *****. Fakat turay hocam sanırım istanbula sadece seminer için geliyormuş, bir sonraki gelişi ne zaman olur kim bilir, daha fazla beklemek istemiyorum açıkçası. İçindeki reiki ateşi beni çağırıyor :D

Şuan çok kararsızım, kadıköyde veya civarında gidip gördüğünüz ve güvendiğiniz bir yer varsa lütfen yazar mısınız.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Malesef ki bahsettiğiniz şey kişi,okul/akademi veya kurum reklamına gireceğinden cevap veremeyiz.Ancak merak ettim neden sadece Kadıköy?Bir de neden o hoca ve usui reiki insiyasyonu almak istiyorsunuz,kısaca özetleyen bir mektup yazın(mail ile iletişim kuracaksanız elbette),kendinizi ve amacınızı bir tanıtın faydası olacaktır.

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Malesef ki bahsettiğiniz şey kişi,okul/akademi veya kurum reklamına gireceğinden cevap veremeyiz.

Anlıyorum, eğer reklam oluyorsa tavsiyelerinizi özel mesaj olarak atarsanız çok sevinirim. Şuan kime gideceğim konusunda çok kararsızım, internette bir çok insan yanlış uyumlanmaktan veya eksik bilgilendirilmekten vs şikayetçi. Dolayısıyla öğretmenimi iyi seçmek istiyorum ve tavsiye olursa da içim rahat giderim.

Ancak merak ettim neden sadece Kadıköy?

Aslında Kadıköy'de olursa bana çok yakın olur ve rahat iletişime geçebilirim diye düşündüm. Hem de Kadıköy'de de iyi masterların olduğunu düşündüğüm içindi.
Ama Avrupa yakasında tavsiye edilen bir yer olursa, orayı da düşünebilirim.

Bir de neden o hoca ve usui reiki insiyasyonu almak istiyorsunuz,kısaca özetleyen bir mektup yazın(mail ile iletişim kuracaksanız elbette),kendinizi ve amacınızı bir tanıtın faydası olacaktır.

Burada yazdığınız çok ilgimi çekti açıkçası. Anladığım kadarıyla her master her insanı uyumlamıyor? Neden o hocayı seçtiğimize, amacımıza vs bakarak karar veren bir hoca bulursam ayrıca çok sevinirim :) Çünkü genelde paralarını alıp gerisini pek dert etmiyorlar açıkçası, en azından benim okuduklarım bu yönde. Teşekkür ederim bilgiledirdiğiniz için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...