neden ben ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesuynk

Kayıtlı Üye
aslında burda bunları anlatmak hoşuma gitmeyen bişey ama gerçekten yardıma ihtiyacım var . ben ve 2 arkadaşım kötü varlıkları avlama işine girdik ve bu işi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz detaylara girmek istemiyorum asıl soru ben grubun saldırı görevindeyim ve tehlikeye 1. elden ben giriyorum ama nedense benim dışımdaki diğer 2 grup üyesi zararlı çıkıyo neden ben hiç zarar görmüyorum . başkalarının zarar görmesi beni gerçekten üzüyor ben aynı zamanda bütün zararıda benim üstüme gelmesini istiyorum . fikirlerinizi bekliyorum .

mysen13

Kayıtlı Üye
Kötü varlıklar yerine ismini yazsaydınız keşke ,Dini inancınızı bilmiyorum fakat kendi düşüncelerimi yazacağım ;
Belkide size isteselerde zarar veremiyorlar yada bir süre sonra sizede zarar verecekler , Belkide koruyucu bir varlığınız var . Kesin olarak bişey söyleyemem ilmi derecem çok yüksek değil , Fakat son olarak bir önerim olacak , bu avlama işine girdiyseniz ilim sahibi olmalısınız herkes varlıklara istediğini yapamaz yaptırtamaz , Ava giderken avlana bilirsiniz Sevgiyle ..

enesuynk

Kayıtlı Üye
ben bir müslümanım ve av esnasında kullandığım tek şey kuran-ı kerim'in ayetleridir, kötü varlıklardan kasıt cinler , iblisler , yarı şeytan yarı insan varlılar vs.

mysen13

Kayıtlı Üye
İlmi dereceniz inşallah yüksektir , Çünkü cinleri yada iblisleri küçük görmeyin lütfen iblis büyük bir alimdir .ve gerçekten bana inanın ki çok şey yapabilirler .
Bir mürşitten bu ilmi öğrenmelisin yada el almalısınız . Bu av işinin sonu kötü bitebilir

enesuynk

Kayıtlı Üye
Kuran ALLAHın ilmidir onun ilmi bütün ilimlerden üstündür , dediğinizi dikkate alacağım havas ilminden mi bahsediyorsunuz bu arada nasıl bi ilim bu

mysen13

Kayıtlı Üye
kısaca özetliyim :

Havas ilmi Kur'ân ve sünnet üzeri yapılan manevî bir tedavi şeklidir. Bir ismi de RUKYE ilmidir. Rukyecilik Allah Resûlü (S.A.V)'in tedavi şeklidir. Bu tedavi, mânâ âleminin doktorlarından ve mürşidlerinden alınan himmet ile yapılır. Bir adı da gizli ilimlerdir. Allah'ın ilmidir, bu ilme sahip olmak için çok uzun bir eğitim sürecinden geçilir. Bu ilmi öğrenebilmek için bir öğretici bir mürşid esastır. Bir şeyhten yetki ve himmet alınmadan yapılmaz. Havas ilmi, Rahmani cihetten melekler,hüddamlar ve manen güçlü mümin cinlerle irtibata geçerek kâfir cinlerle mücadele etmek için Allah tarafından verilen bir ilimdir. Elde edilmesi çok zordur.

Kazanılması zordur dendiği gibi , ve niyetiniz iyi olmalı niyetiniz kötüyse olmaz bu ilmi insanların iyiliği için kullanmalı niyetiniz iyilik içinse Allah size inşallah bir yol açacaktır birşey vesile olacaktır .

enesuynk

Kayıtlı Üye
herkesin bu hayatta nihai bir amacı vardır benim amacımda kötülüğün karşısında durmak bunun için herşeyi yaparım Allah beni bu yoldan ayırmasın ve güçlü kılsınki kötülüğün kalbine darbemi indirebileyim , bililendirdirdiğiniz için teşekkür ederim

greatangel

Kayıtlı Üye
benim düşünceme göre, kuran okuyorsunuz ve saldırıda görevli olduğunuz için hem kuran'ın oluşturduğu koruma kalkanı hemde cesaretinizden dolayı enerjinizden oluşan kalkanınız var ve korkmadığınız için sizin korkularınızdan beslenemiyorlar. Benim düşüncem böyle

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Öncelikle avlama kelimesi dikkatimi çekti bu konuda derin bilgiye sahip oldugunuzu varsayarak söylediğinizi umuyorum ve bazı konulardada mantıklı düşünmenizi isterim siz şuan neden böyle bişey olduğunu alamadığınız için forumdan fikir almak istiyorsunuz karşıdaki varlık hakkında yeterli bilgiye sahipmisiniz sizin tabirinizle avlamak istediğiniz varlıklar hakkında bunu kesinlikle unutmayın bu zaman boyut varlıkları gerçekten zeki, sizi hiç beklemediğiniz anda ziyaret edebilirler

AJA

Elit Üye
Yarı insan yarı iblis kelimesini açarmısınız ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu sitede davet içeriğiyle çok karşılaştım lakin av konusunda hiç bir şey görmedim sanırım.Garip.

AJA

Elit Üye
Ya sevgili üye kendisini ifade edememiş yada başka sıkıntılar var..Şimdi ; neden cinleri yada iblisleri avlıyorsunuz ? Ha kötü insanları öldürüyürsounuz ha cinlerin kötü şerlilerini.Bu bir cinayettir.
Neden böyle bir yolu seçtiniz kendinize ne zamandır hangi amaç uğruna yapıyorsunuz ,eğer bunları da yazarsanız üyeler de bu da ney şimdi diye düşünmez.Sorunuza gelince neden zarar görmüyoru demişsiniz,siz bu işi amatörce yapıyor olmalısınız ki neden zaarar görmüyorum diye sual etmişsiniz.Aksi taktirde bilirdiniz :)

Ayrıca nasıl yapıyorsunuz bunu davet edip saldırıyormusunuz (manasız) yoksa onlardan zarar görmüş kişiler üzerinden mi onlara zarar veriyorsunuz ?

enesuynk

Kayıtlı Üye
bilgilerim çok mu az mı onu bilemem ama sürekli öğrenmeye açığımdır sürekli bilgi kovalarım öğrenmek okumak bunlar hem içimizde hemde allahın emri ama bildiğimiz üzere teorik bilgi tek başına bir işe yaramıyor pratik bilgi yani tecrübe bu iş için daha önemli ama mantığa uymayan şey şu : tehlike , ama bunu göze alarak buradayız değil mi , ben şahsen grup arkadaşlarıma gelen zararın üzerime gelmesine razıyım onlara her an hazırım bekliyorum .

şöyle yapıyoruz grubmuz 3 kişilik . herkesin kendince görevleri var
1.kişi takımın gözü kalp gözü açık biri cinleri görebilen ve astral yolcuğuna çıkabilen biri o bize şehirde bulunan kötü varlıkların nerede barındıklarını söyler harabe evler , eski köpru altları vs.
2.kişi takımın güvenliği o takımdaki kişileri korumakla görevli koruyu ayetler olmak üzere sürekli takıma manevi kalkan olur
3.kişi yani ben saldırıda görevliyim ama avlanmaktan kasıt öldürmek değil öldürmek son çare zaten her olaydan önce uyarı yaparız varlıklara hak tanırız . kısacası işler böyle evet biz acemiyiz bunu rahatlıkla kabul ederim e et belkide bu intihar ama birinin bişeyler yapması lazım .

AJA

Elit Üye
Elbette söz konusu olur..Ruhani varlk deyince aklınıza sadece melekler gelmiyor degil mi ?
Bu durumlarda ruhani varlıklar tarafından uyarılmanız çok sırandan hatta..o uyarıya da dikkate almalısınız.

AJA

Elit Üye
Öncelikle arkadaşların tepkileri biraz fazla olmuş evet hak veriyorum fakat bu da sizin bu şekilde hitap edebileceğiniz hakkın vermez lütfen saygılı olun.Forum kurallarına da aykırı bu davranış.Hoşunuza gitmeyen yorumlara ceva vermezsiniz ollur biter..Konu tartişma halini alınca zaten kilitlenir..Emeğinize yazık olur.

İyi forumlar.

mysen13

Kayıtlı Üye
Konu amacından çıkmış , Kimsenin birbirine hakaret etme hakkı yok yada yalancı demeye de ..
Sayın anesuynk ; İnanmayana ne kadar anlatsanda inanmaz fakat böyle şeyler gerçektir ...
Tartışma daha çok uzamadan kapansın lütfen sizinde gereken bilgiyi aldığınızı düşünüyorum
Kalp kırmak kabeyi yetmiş defa yıkmaktan daha kötüdür denmiştir . Sevgiyle

dexter

Elit Üye
Sevgili üyeler; konu dışında konuşmak istediğiniz herhangi bir mesele için özel mesjlar bölümünü kullanınız lütfen. Bu şekilde konuyu yeterince kirlettiniz. Konuyu amacından çıkarmayın. Aksi takdirde konu kapatılacaktır.
İyi Forumlar.

AğLan

Kayıtlı Üye
herkesin özgür düşüncesi var lütfen başkalarının moralini bozcak düşünceler yazmayalım arkadaşımız konu açmış onun hevesini kırmayın çıkmış bi yola başarılar yardımcı olmak isteyneler bilgisi olanlar yazsın inanmayanlarda tartışma yapmasın burda arkadaşta mutsuz oluyor olumsuz yorumlara

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bilgilerim çok mu az mı onu bilemem ama sürekli öğrenmeye açığımdır sürekli bilgi kovalarım öğrenmek okumak bunlar hem içimizde hemde allahın emri ama bildiğimiz üzere teorik bilgi tek başına bir işe yaramıyor pratik bilgi yani tecrübe bu iş için daha önemli ama mantığa uymayan şey şu : tehlike , ama bunu göze alarak buradayız değil mi , ben şahsen grup arkadaşlarıma gelen zararın üzerime gelmesine razıyım onlara her an hazırım bekliyorum .

şöyle yapıyoruz grubmuz 3 kişilik . herkesin kendince görevleri var
1.kişi takımın gözü kalp gözü açık biri cinleri görebilen ve astral yolcuğuna çıkabilen biri o bize şehirde bulunan kötü varlıkların nerede barındıklarını söyler harabe evler , eski köpru altları vs.
2.kişi takımın güvenliği o takımdaki kişileri korumakla görevli koruyu ayetler olmak üzere sürekli takıma manevi kalkan olur
3.kişi yani ben saldırıda görevliyim ama avlanmaktan kasıt öldürmek değil öldürmek son çare zaten her olaydan önce uyarı yaparız varlıklara hak tanırız . kısacası işler böyle evet biz acemiyiz bunu rahatlıkla kabul ederim e et belkide bu intihar ama birinin bişeyler yapması lazım .

1. Av emerini nerden aldınız bu hakkı nereden buldunuz.
2. 18 yaşında biri olarak deneyimden bahsetmişsiniz, hadim eğitimi en az 12 yıl sürer. 6 yaşında başladığınızı varsaysak eğitiminiz daha bitmemiş, neyin deneyimi bu.
3. Astral yolculuk yıldızlar arası yapılan yolculuktur. Dünya üzerinde yapılmaz.
4. varlıkların yaşadığı yer diye bir şey yoktur, belli aralıklarla ziyaret ettikleri yer vardır. süptil varlıklar çok hızlı hareket eder. yerleri bu nedenle saptanamaz, varlık davetleri bu yüzden yapılır ve öncesinde hapis edilecek yer ritüeli yapılır. o yüzden de şunu şu kadar sayıda okuyacaksın çalışmaları hiç bir işe yaramaz.
5. köprü altları, pis yerler ve harabe evler halk arasında bir mittir. Çocuklar bilmedikleri tehlikeli yere girmesinler diye uydurulmuştur. ruhani, varlıklar tam tersi çok güzel kokan yerleri tercih ederler.
6. Korunma yapan bilen arkadaş nasıl koruma yapıyorsa kendisini sizin dışındaki diğer kişiyi koruyamıyor. Takım da ne işi var anlamadım.
7. sizinde sorunuzu hiç anlamadım neden bana zarar gelmiyor bana gelsin diye soruyorsunuz. size niye zarar gelmesini istiyorsunuz, sorunuz koruma ve kalkan görevi üstlenen arkadaş niye kendisini ve diğer kişiyi koruyamıyor ne yapmak lazım diye sormanız daha mantıklı değil mi ?

Buraya bu şekilde konu açıldığında sorgulanmayı ve eleştirilmeyi göze almanız gerekiyor, silinen yorumlar karşılıklı hiç hoş değildi. Lütfen Eleştirilere bu şekilde tepki vermeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...