İfrİt veya cİn kullanimi...

tayfurysm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben akrep burcuyum ve bir şeyleri Önceden sezinliyorum daha doğrusu kalbime bir Şeyler doğuyor ve ben bunları söylediğim zaman çıkıyor İnsanlar şimdi bana medyum demeye başladı...Bazı hocalara gittim ve beni kovdular sebebi İse şuymuş ; bende ki cinler bunların cinlerinin Üst rütbesiymiş ve bunları sıkıyormuş bu nedenle benimle terapi yapmıyorlar ve ben merak ediyorum bende cin yada İfrit varsa bunu nasıl Öğrenirim yada kullanabilirim...

Yardımlarınız ve bilginiz için şimdiden teşekkürler...

lyaprakl

Kayıtlı Üye
çok ilgnç bir durum keşke bende öyle olsam:) önceden sezinlesem

tayfurysm

Kayıtlı Üye
öyle olmuyor işte bu işte garip birşey var sanki gelip kulağıma fısıldıyor birisi bende söylüyorum buda insanlara farklı gösteriyor beni...

AğLan

Kayıtlı Üye
:D ilginç hocalar kovmuş genelde hepsi para için daha çok uğraştırır seni varsada söylediysen gitmiştir kendin bulman gerekiyormuş yaşaman bu sitede böle söylüyor bilgili insanlar sölersen kaybolur

tayfurysm

Kayıtlı Üye
bu işi parayla yapan insan benim gözümde üç kagıtçıdır... yapacaksan allah rızası için yapacaksın... ben kendi üstümdeki güçleri çözmeye çalışıyorum umarım yardımcı olursunuz...

AğLan

Kayıtlı Üye
ben kendi olayımıda çözemedim akışına bıraktım bşaında bu işin eğli olan hocan yoksa akışına bırakcan yoksa böle söyleyince millete gidiyormuş musallat haline geliyor ben mesela haftanın 4 günü dayak yiyorum:D bazen tüm hafta kolarım ağrıyor artık :D uğraştım sordum fln böle daha kötüye gitti akışına nıraktım. artık serbest bırakıyorum kendimi istedikleri gibi dövüyolar

dark_angel

Banlı Kullanıcı
cini veya ifriti kullanabilirsiniz fakat cin veya ifrit artik ikiside ayni sey, bunlar karsiliksiz is yapmaz karsiliginda muhakkak size zarari dokunur. Cinler yaratilis itibari ile aklen mantiken insanoglundan cok farkli olaylari algilama muhakeme gibi unsurlari nefsine dur deme gibi yerlerde cok ama cok farklilar. Bir cinden olay karsisinda insan gibi bir davranis ve karsilik bekliyemezsiniz ciddiyeti muhafaza konusunda cok ama cok farklilar asiri alayci utanma duygusu insanoglunun degerlerine karsi saygilari maalesef bir cogundan hatta hemen hemen hepsinde yok görünmediklerinden insanin beyninden silme hatirlatmama gibi kabiliyete sahip olduklarindan insanlari cinsel yönden cok harciyorlar musalat olup dünyayi zindan ediyorlar. Cinlerden fayda göreceginizden cok zarar görürsünüz insana musallat olurlar uzak durulmasini tavsiye ederim herkes kendi aleminde mutlu mesut kalsin.

ımalive

Kayıtlı Üye
Yemin ediyorum ayni seyler bndede var ama hocaua hic gitmadim

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben akrep burcuyum ve bir şeyleri Önceden sezinliyorum daha doğrusu kalbime bir Şeyler doğuyor ve ben bunları söylediğim zaman çıkıyor İnsanlar şimdi bana medyum demeye başladı...Bazı hocalara gittim ve beni kovdular sebebi İse şuymuş ; bende ki cinler bunların cinlerinin Üst rütbesiymiş ve bunları sıkıyormuş bu nedenle benimle terapi yapmıyorlar ve ben merak ediyorum bende cin yada İfrit varsa bunu nasıl Öğrenirim yada kullanabilirim...

Yardımlarınız ve bilginiz için şimdiden teşekkürler...

Degerli Kardesim,

burada belirtmen gereken özelligin gayb haberimi yoksa kisilere özel bir takim bilgileri bilmen mi?!?
Sayet gaybden haber aliyorsan, o zaman sana cin veya ifritde bulasmis olsa, aldigin haberlerin onlardan olmadigi kesindir.Sayet insanlarin üzerine aldigini bilgiler ise (örnegin kardesinizin ic dünyasindaki rahatsizliklar) o zaman dedikleri gibi olabilir.
Bunun cin ve ifirt oldugunu kisa olarak rukye ile de ortaya cikarbilirsiniz veya aksam yatmadan önce güzel bir abdest alip iki rekat Allahin (c.c.) rizasi icin namaz kildiktan sonra, sizde bir musallat varmi yokmu deiye bunu sorabilirsiniz.Fakat rukyeyi size daha cok tavsiye edebilirim!!!
Rukye yapmak isterseniz buraya yazin size bir link (önce Admine sormam gerek) verip uygulamada neye dikkat edeceginizide yazarim insallah.

AğLan

Kayıtlı Üye
Degerli Kardesim,

burada belirtmen gereken özelligin gayb haberimi yoksa kisilere özel bir takim bilgileri bilmen mi?!?
Sayet gaybden haber aliyorsan, o zaman sana cin veya ifritde bulasmis olsa, aldigin haberlerin onlardan olmadigi kesindir.Sayet insanlarin üzerine aldigini bilgiler ise (örnegin kardesinizin ic dünyasindaki rahatsizliklar) o zaman dedikleri gibi olabilir.
Bunun cin ve ifirt oldugunu kisa olarak rukye ile de ortaya cikarbilirsiniz veya aksam yatmadan önce güzel bir abdest alip iki rekat Allahin (c.c.) rizasi icin namaz kildiktan sonra, sizde bir musallat varmi yokmu deiye bunu sorabilirsiniz.Fakat rukyeyi size daha cok tavsiye edebilirim!!!
Rukye yapmak isterseniz buraya yazin size bir link (önce Admine sormam gerek) verip uygulamada neye dikkat edeceginizide yazarim insallah.

özelden bana atabilirmisiniz rukye uygulamasını