Yesil Cingene

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüyamda; bir evdeyim ve o evin etrafı okyanusla çevriliydi.. Mutfağa gidiyorum camdan bakıyorum deniz, Banyoya gidiyorum bakıyorum deniz.. Sonra kuzenimi görüyorum eşofmanının üzerine alt iç çamaşırı giymiş. Yalnız dün aklıma getirmiştim kuzenimi onu o yüzden görmüş olabilirim. Bir de hastanedeyiz, doğum servisinde, kardeşimin eşi ikinci çocuğunu doğurmak için gitmiş biz de babamla ona Allah yardımcın olsun diyoruz merdivende. Sonra da kendimi doğum yapmış kadınların odasında görüyorum. Bir kadın bebeği yanında yeni doğmuş, onunla ilgileniyordu. Birşeyler daha gördüm ama hatırlamıyorum. Lütfen benim için yorumlayabilir misiniz?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Üst üste yazmış gibi oluyorum ama, acaba artık yorum yapılmıyor mu?

Pantea

Kayıtlı Üye
Rüyamda; bir evdeyim ve o evin etrafı okyanusla çevriliydi.. Mutfağa gidiyorum camdan bakıyorum deniz, Banyoya gidiyorum bakıyorum deniz.. Sonra kuzenimi görüyorum eşofmanının üzerine alt iç çamaşırı giymiş. Yalnız dün aklıma getirmiştim kuzenimi onu o yüzden görmüş olabilirim. Bir de hastanedeyiz, doğum servisinde, kardeşimin eşi ikinci çocuğunu doğurmak için gitmiş biz de babamla ona Allah yardımcın olsun diyoruz merdivende. Sonra da kendimi doğum yapmış kadınların odasında görüyorum. Bir kadın bebeği yanında yeni doğmuş, onunla ilgileniyordu. Birşeyler daha gördüm ama hatırlamıyorum. Lütfen benim için yorumlayabilir misiniz?
Yasam karsisinda biraz tedirginsiniz hayatinizin surekli korunakli ve tehliklerden uzak olmasini istiyorsunuz en sakin zamanlarda bile yinede gelecekden endise duyuyorsunuz ,savunmasiz yakalanmakdan cok korkuyorsunuz,korunmaya ihtiyacx duyuyorsunuz.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :) Biraz geç oldu ama yeni gördüm uzun zaman geçti buraya bakmayı unutmuşum. Bir müddet de girmemiştim:) Neyse :)

Bir arkadaşım beni rüyasında görmüş ama bana ilginç geldi. O yüzden bilen birilerinden yorumlamasını çok rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Ben çikolatalı çok güzel bir pasta yapmışım ve arkadaşlarıma İstanbul'dan gideceğimi ve bu pastayı onlara giderken son bi jest için yapmak için ikram etmişim. Sonra tam giderken, bir arkadaşım arkamdan çok ağlamış ve rüyayı gören arkadaşım da ona demiş ki "ağlama, onun için hayırlısı bu, İstanbul'dan gitmesi lazım". Ama herkes çok mutluymuş. Sonra annem ve erkek kardeşlerim gelmişler beni uğurlamaya, onlar bembeyaz giyinmişler ve herkes gibi mutluymuşlar..
Acaba yorumlayabilir misiniz? Çok merak ediyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadasinizin ruyasinda bir tur degisim arzusu gizli gibi , sanki sizin biciminizde kendisi icin arzuladigi bir degisimin yansimasini gormus ruyasinda bu degisimin yada yenilenmenin yakin cevresi tarafindan da onaylanmasini arzuluyor , bu yeni bir duygusal baslangic ozlemi yeni bir ask arzusu olabilecegi gibi hayatinin genelinde gerceklesmesini istedigi bir degisim olmasi da mumkun.