Kalp daveti Ruh daveti

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Öncelikle merhabalar kalp davetin'de herkes sonuç ala bilir.İstediği kişiyle itibarata geçe bilirmiş.Doğru veya yalan bilmiyorum bana böyle denildi.Herkes işe yarıyacağını söylüyorlar.Alıntı yaparak paylaşıcam forum'da paylaşıldı mı bilmiyorum.İyi davetler.Yanlız mümin olmaya biliyorlarmış kötü de gelirmiş haberiniz olsun.
Ruh çağırmayı ve cin çağırmayı çokca duymuşsunuzdur. Burada kalp çağırma ve kalp davetinden bahsedeceğim. Kalp daveti, yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırma celseleridir. Çağırdığınız kişi, hala yaşar durumdadır ve istediğinizi sorabilirsiniz. Çağırdığınız kişi, (sezgileri kuvvetli değilse) büyük ihtimalle onun kalbini çağırdığınızı fark etmeyecektir. Uygulama için A'dan Z' ye tüm alfabeyi küçük kağıtlara çizerek kesin. Daha sonra da 0'dan 9'a kadar yine rakamları çizin. Ve bütün rakamları masanın çevresine daire olacak şekilde dizin. Dairenin ortasına evet hayır ve bilmiyorum kelimelerini de koyup, masanın üzerinde rahatça kayacak bir fincan ayarlayın. Bu basit quija masası ile başarı alabilirsiniz. Daha da ileri gitmek istiyorsanız kendinize bir quija tahtası yapabilirsiniz. Mümkünse 4 kişi olun. Tek kişi yapmamaya gayret gösterin. Masanın çevresine daire olacak şekilde dizilin. Herkes el ele tutuşsun (sağ eliniz üstte, sol eliniz altta olacak şekilde) Enerjinizi yükseltin. Derin bir şekilde nefes alın. Hep beraber 3 ihlas bir fatiha okuyun. (Amaç enerjiyi odaklamaktır aslında) Daha sonra hep beraber sağ elinizin işaret parmağını fincana koyun. Çok bastırmayın. Operatör seçtiğiniz kişi (yani celseyi yöneten) "Kalpler alemine kapı açıyorum ve bu kapıdan sadece istediğimiz şahsın girmesini istiyorum. Hiçbir negatif varlığın bu kapıdan girmesine izin vermiyorum!" diye üç kere tekrarlasın. Bunu derken çok keskin bir enerji ve irade ile söylesin. Ardından Üç kere "Kapler alemine sesleniyorum" dedikten sonra Operatör seçtiğiniz "Kalpler aleminden ..... 'nın kalbini şimdi buraya davet ediyorum." Bunu üç kere dedikten sonra "geldin mi?" diye sorsun (Noktalı yere isim soyisim gelecek) Evet'e giderse gelmiştir. Gitmezse tekrar derin bir nefes alıp, enerjisini odaklayıp yeniden üç kere davet etsin. Geldiğinde kontrol amaçlı doğum tarihini sorun. (Kişinin doğum tarihini bilenler gözlerini kapasınlar) Doğru yazarsa gelmiştir. Sorularınızı sorun. Ses kaydı yapabilirsiniz. Celse sırasında kesinlikle parmağınızı kaldırmayın. Daha sonra kişiye teşekkür edin ve "falancayı kalpler alemine geri gönderiyoruz" deyin üç kere. Gİttiğinden emin olmak "burada mısın?" diye sorun. Cevap yoksa gitmiştir. Şunu unutmayın kapıyı açan sizsiniz, bu yüzden kapının kontrolü kesinlikle sizdedir. Kapatmak ve birini çağırıp geleni uzaklaştırmak sizin kontrolünüz dahilindedir. O yüzden kuvvetli bir irade ile bu kontrolü elinize alın Not:(Deneyin bi şey olmazsa ben'de deniyeceğim

Kaynak: Alıntı

esaskız

Kayıtlı Üye
ilk defa okudum böyle bir davet deneyenler olmuşmudur acaba ona göre bende denerdim :)

sogukates

Kayıtlı Üye
Klasikleşen çoğu kişinin ruh çağırma adı ile bildiği bir çeşit uygulama .Buradaki adı da kalp çağırma diye bahsetmiş arkadaşımız , aslında adı önemli değil gelen bir varlık gerçekten var 3 - 5 arkadaş toplanıp bu şekilde hoş vakit geçirilebilir cevabını yalnızca sizin bildiğiniz şeyleri sorduğunuzda hatta sormadan aklımdan geçeni söyle yaz dediğinizde aynen olduğu gibi yazar. Sizin ve seansta bulunan arkadaşlarınızın bildiği her şeye doğru cevap verir önce güzelce kendine bağlar ama cevabını bilmeyip merak ettiğiniz şeyleri çarpıtır - yalan söyler. İlerledikçe çirkinleşir seansa katılanlar artık inanıyordur her söylediğine birbirlerine düşürmeye çalışır .Sadece fincan değil bardak cep telefonu kalem yani herhangi bir obje koysanız da fark etmez hepsine gelir hepsini hareket ettirir . Bu işi alışkanlık haline getirip uğraşanların ilerde hayatları pek hoş şeylerle geçmez neden olduğunu anlayamaz bizim fincan hiç aklına gelmez . İşin aslı ve özü gelen ve size cevaplar yazan varlık ne birinin kalbidir ne de ruhtur gelen varlık halis muhlis cindir ve inanın sizinle dalga geçer ve musallat olur tavsiye edilecek bir yöntem değildir .Belki işi profösyönel anlamda yapanlar için fazla tehlike arz etmeyebilir yinede herzaman tehlikeli varlıklardır özellikle korumasız bilgisiz ve bilinçsiz şekilde bu tür şeyleri denemekten kaçının deim. Umarım anlatabilmişimdir