yöneticilere..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedy24

Kayıtlı Üye
merhabalar...keşke burada metafizik varlıklarla iletişime geçmeyi dersler halinde video gösterim olsa...kademeli olarak nereden başlanacağı,nasıl hazırlanılacağı ...mutlaka emeğin karşılığı verilmeli ona göre bir sistem hazırlansa...yazılarınız var tabi ki evet hepsini okumadım lakin sanırım bunlar bazen ön bilgi niteliğinde kalabiliyor

AğLan

Kayıtlı Üye
böyle bişey mümkün olsa yardım ederlerdi bence ama açtığınız konu güzel gerçekten iyi biyere deyinmişsiniz

tedy24

Kayıtlı Üye
bir kamuoyu oluşturursak olmaz olabilir belki:)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Kademeli olarak nereden başlanacağı neler yapılacağı bölümlerde anlatılıyor,okumadığınızı belirtmişsiniz eh okuyuverin :)
Metafizik varlıklarda kameraların önüne geçmeye can atıyordur kesinlikle???Bu tarz uygulamalar kişiye özeldir ,davet yapana davet yöntemi özeldir,ikinci bir şahıs tarafından kullanılamaz ve bu bahsettiğiniz biçimde aleni paylaşılırsa kişi yetenek ve verilenlerden mahrum kalır,bunu defalarca söyledik sitede.

Video sitemizde olmaz,Kişinin özel hayatına ve sosyal hayatına gösterilen gizlilikten ötürü olamaz.Ayrıca hiçbir noktadan başlamamış olsanız bile tahmin edersiniz ki siteye parapsikolojinin her alanından insan üye oluyor,dengesiz üyeler de oluyor,farklı amaçları olanlarda.Biz yakaladığımız noktada bu tarz kişileri siteden uzaklaştırıyoruz elbette.
Ve bu üyelerin önünde bir diğer üyenin kimliğini ifşa etmesi bir de üzerine kaşını gözünü,yüzünü göstermesi ne derece korunaklı olabilir sizce?

Şifa ve birtakım ücretsiz temel insiyasyonlar oluyor,olduğunda duyuruluyor.
Kadim ilimler ile new age inanışların pratiğe dayalı kısımlarında ve yüksek majide resmen adım adım sayfalarca döküman mevcut.Kaldıki bunlar usulen video veya resimle belgelenmemelidir.

Bahsettiğiniz video ile belgeleme ancak bazı üyelerimizin upload ettiği telekinezi videoları gibi kendini göstermeyecek ve sessiz olacak biçimde yüklenebilir ki yüklü sitede bunlarda.

Bu cevapları önceden de benzer sorulara verdik,bu nedenle konunuz kapatılacaktır.
Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...