Kameraya Bak !!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar. :)

Şimdi size gerçek ve yaşanmış paranormal,korkunç bir olayı anlatacağım.Olayın yazısı İspanyolcaydı kendim çevirdim o yüzden düzgün çevirememiş olabilirim bazı yerleri.
Bu olay internette yok.Bulunsa bile uzun süre araştırmanız gerekir,İspanyol Paranormal içerik içeren sitelerde bulunabilir.

Kameraya Bak !!

Yeni bir eve taşındık.Aradan 5 yıl geçti.Ama 5 yılın son 2 yılında garip şeyler,olaylar olmaya başlamıştı. Olaylar Ekim 2004'te başladı.
Evin içinde yabancı,farklı ayak izleri fark ettim ama sonra onları evden birisinin yapmış olduğunu düşünerek kafaya takmadım.
Evde 4 kişi kalıyoruz. 1 oğulum,1 kızım ,ben ve kocam. Çocuklarımın ikisininde ayrı odaları var.

16 yaşında ki oğlum Michael'in odası kocam ve benim odamla aynı katta bulunuyor.Bir gün Michael sabah erkenden uyandı,sesini duydum sonra başka garip seslerde duydum.Sonra koridordan başka bir odaya giden gölgeler gördüm ve birden prize takılı kablo bir anda yerinden fırladı.Michael koşarak yanımıza geldi.
Kablonun yerinden fırlamasını bir elektrik sorunudur diye düşündüm kafaya takmadım.Prize elimi sürttüm ve sürtünce elektrik hissettim.

Nisan ayı olmuştu. Biz yeni bir eve taşındık. İlk gece merdivenlerden ses geliyordu. Sanki bir şey merdivenler koşarak çıkıyordu.O yüzden hiç birimiz uyuyamadık. Mike(kocam) gitti merdivenlere baktı ama bir şey göremedi,hiç bir şey yoktu. Bana Merdivenler ses geldiğinde hep ''Duydun mu ? '' dedi Mike.

Dört ay sonra Mike bir gün Michael'in odasına çıkdı. Odaya gittiğinde Michael'in karnında kocaman derin bir çizik olduğunu gördü.
Eve polisler geldi ve baktılar masa da ve odada hiç bir kesici alet yokmuş.

İki hafta sonra televizyon seyrederken bir şey gördüm,kızımın odasının içinde bir gölge var. Mike'da görmüş o da ayağa kalktı ve gördüğünü söyledi. Mike adete çıldırmıştı,çok korkmuştu.

2 gün sonra Mike'nin gözüne bir kağıt çarpmış ve gözünün korneası zarar görmüş. Mike çok acı çekiyordu.Hastaneye götürdük onu.
Artık evin içinde değişik bir şey olduğunu biliyordum. İlk başlarda zararsız gözüken bu şey sonradan saldırgan bir şey oldu.
Artık korkuyorum. Hep o gölgeyi görüyorum.Artık bu evdeki şeyi çok merak ediyorum.

2 hafta sonra oğlum elinde çarşafıyla yanıma geldi çarşafta,sarı kanlı bir yüz şekli vardı.Oğlum çok korkmuştu.
Oğlum cuma günü intihar etti.Hepimiz çok kötü sarsıldık.
Oğlumun intihar notunda tek bir kelime yazıyordu ''Kameraya Bak!!!'

Ben de hemen kameraya baktım ve bunu gördüm :

Olay cidden korkutucu ve gizemli. Bunun gibi bir çok gerçek olay ve resim buldum. Onları da paylaşıcam. :)

Sevgiyle Kalın. :)

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
evde tekim birisi gelsin bakıcam ne var resimde

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Ne değişik bir yaratık. İşleri güçleri yok, insanlarla uğraşıyorlar :)

BlueS

Kayıtlı Üye
Çok ilginç ve olay gerçekten tüyler ürpertici, varlığın bilinen bir varlık mı yoksa bilinmeyen bir şey mi olduğunu merak ediyorum açıkçası.

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Bir varlıkmı yoksa uzaylı falan mı ? benim bildiğim cin-şeytan vb kamera ile çekemeyiz

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Doctor who nun bir bölümü aklıma geldi ordada bir yaratık vardı sadece aynaya bakınca görülebiliyordu o tür bişey olabilir

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
diğer resimleri ne zaman atmayı planlıyorsun ?

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Bu varlık sin cinlerinin akrabası sayılabilecek bir cin türüdür avamir diye adlandırılır.Genellikle grup halinde gezerler ve grup halinde saldırırlar bu tek kalmıs anlasılan :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İlginçmiş.Bu arada ispanyolca bilmeniz ne güzel biz Almanca ve İngilizceyle başa çıkamıyoruz daha :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu varlık sin cinlerinin akrabası sayılabilecek bir cin türüdür avamir diye adlandırılır.Genellikle grup halinde gezerler ve grup halinde saldırırlar bu tek kalmıs anlasılan :)
Bende dünya dışı varlık diye hayal etmiştim o zaman kalsın cin min istemem:)