rüyamla ilgili gerçekten korkuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blacklucifer

Kayıtlı Üye
merhaba ben daha 15 yaşındayım ve rüyamda kırmızı ışığın beyaz ışığı yuttuğunu görüyorum ne şekilleri var diyebilirim nede yok beni işaret ederek ellerini dizlerine sürtüyorlar bu rüyayı 4. görüşüm bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Pek çok ülkede şeytanın rengi beyazdır. Hristiyanlıkta kırmızı Mesih'in rengidir. Kırmızı gül İslamiyette Peygamberin sembolüdür. Kırmızı televizyon çıktıktan sonra şeytanın rengi olmuştur. Diz bölgesine dokunma üzülecek bir şeyleri olan kişilere şefkat duyulmasıdır. Beden dili evrenseldir. Yani gördüğünüz rüya son derece güzel. Yani korkacak bir şey yok.

Söylemden geçemeyeceğim. Konu başlığınızı değiştirdim. Daha "küçük bir kızım yazıyor" du . Madem bu kadar korkan küçük bir kızsınız adınız niye kara şeytan. Konu başlığında korkuyorum küçük bir kızım yazan bir kişinin üye ismi bu olması da çok manidar geldi.

blacklucifer

Kayıtlı Üye
öncelikle cevabın için teşekkür ederim ama beni korkutan şey ne doğa üstü şeyler nede başka bir şey tek sorunum rüyalarımdan uyanmadan önce rüyada olduğumu fark ediyorum ve daha sonra uyanıyorum birkaç yerde okudum ruh boyutlar arasında sıkışıp kalabiliyormuş ve bunun olması beni ürküttü ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rüya bir boyut alemi değil, beynin çok fazla elektriklenme halidir. Bir çok insan Uyuduğunu ve rüya gördüğünü fark edebilir. Pek çok kişi bilerek ve isteyerek ya da istemeden rüyasını bile kontrol edebilir. son derece normal endişelenmenize gerek yok. Rüya farkındalığınıza ulaştıktan sonra , isterseniz rüyanızı değiştirmeyi deneyin, görmek istediklerinizi görün ya da uyanmayı isteyin.

russiand

Kayıtlı Üye
örneğin ben rüyalarımı kendim yönlendiriyorum ve ne istersem yapıyorum adı lucid dir.

aslimcim

Kayıtlı Üye
rüyada olduğunuzun farkındaysanız daha fazla eziyet çekmemek adına ''uyanmak istiyorum'' diyin ve uyanın. tavsiyem budur. her zaman bende yaparım. ve korkmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...