Troller Gerçekte Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar. :)

Deep Web'te uzun süre uğraştım ve bazı fotoğraflar buldum. Gerçek mi tam olarak bilmiyorum ama gerçeğe benziyor.

Fotoğraflar da gördüğünüz Trol rapor etme,bildirme kağıdı ve açıklama kağıdı gözüküyor.Fotoğrafların üzerinde Konfidensielt yazıyor çevirisi ''Gizli'' demek.

Sevgiyle Kalın. :)

AğLan

Kayıtlı Üye
hep gerçek olduğunu düşünmüşümdür gerçektirde belki bazı insanlar var okadar çok şey biliyolar bunları görmüşler hiç açıklama yapmıyolar onlara normal gibi geliyor bana artık :D saklıyolar öğrenmesin insanlar die onların ortamınıda insanlar bozar onlar kendi yaşam yerlerinde kalıyolar insanlar hep didikliyor :D farklı bi düşünce oldu :D

BlueS

Kayıtlı Üye
Bir yandan o kuyruk, burun, boy her şey görülmeden nasıl bir hayal ürünü olabilir diye düşünüyorum, öteki yandan da orada kilosunu falan sormuş sanırım. Bu rapor etmeden daha farklı bir şey gibi geldi bana, ölü bile olsa trolle nasıl yaklaşabilir ki bir insan? Kafam da deli sorular :D

AğLan

Kayıtlı Üye
:D ağır hareket eden vurdumuda 40 50ton vurun varlıklar aklıda fazla çalışmayan filmlerde genellikle öle oluyor :D bu trollerde hep ilgimi çekti trol filmi çok izledim :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir yandan o kuyruk, burun, boy her şey görülmeden nasıl bir hayal ürünü olabilir diye düşünüyorum, öteki yandan da orada kilosunu falan sormuş sanırım. Bu rapor etmeden daha farklı bir şey gibi geldi bana, ölü bile olsa trolle nasıl yaklaşabilir ki bir insan? Kafam da deli sorular :D

Aslında dediğiniz gibi Rapor etme değil de farklı bir belge olabilir. Ama görülmediğini bilmiyoruz. Şirket kurmuşlar troller için o yüzden ben de tam olarak bilmiyorum. :)
Yazı Norveççe bende onu çeviremiyorum. 1-2 kelimeyi biliyordum onlarda eskiden kalma. :)

AğLan

Kayıtlı Üye
deve bence 5metre 8 metre arası boyları oluyordu filmlerde :D

AğLan

Kayıtlı Üye
ağırlıklarıda 5tonla 8ton arası deişiyor hermetreye 1ton ağırlık geliyor trollerde :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ağırlıklarıda 5tonla 8ton arası deişiyor hermetreye 1ton ağırlık geliyor trollerde :D

Biraz ciddi yorumlar yazsanız. Gördüğünüz gibi keyifhane bölümünde açmadım.Ciddi bir şey paylaştım. Paylaştığım fotoğraflara göre yazı yazsanız,izlediğiniz filmlere göre değil. :)

Sevgiyle Kalın. :)

AğLan

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın dikkat etmedim keyif hane sandım :D iyi ginler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Demek ki yazı yazmadan önce konuya ve nereye açıldığına bakmak lazım.. :)

russiand

Kayıtlı Üye
Böyle varlıklar %100 vardır. Bunu size belgelerle vs kanıtlayamam ama Abd de bu işlerle uğrasan dostlarım var uzaylıdan tutunda bir çok çeşit varlıkların saklı tutulduğu gizli üsler vardır. İster inanın ister inanmayın !

ufukalper

Kayıtlı Üye
Açıkcası varlıklarına inanmıyorum.Bu deniz canavarları gibi değil çünkü o tarz yaratıkların saklanacak yerleri oluyor kolay kolay bulunamaz insanoğlu 24 saat su altını izleyemiyor hem hepsini bilmiyoruz daha ama kara varlığı bu.Lütfen etrafımızda 5-10 metre arası varlıkları görmediğimizi iddia etmeyin:)Ama yinede paylaşım güzel inandırıcı yapmışlar:)

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
evet vardır bir ülke başbakanı bile onların oldugunu basın toplantısında kabul etmişdir hatta gerçek video görüntüleri bile vardır

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Üstat konu dışı olacak biraz ama seninle şu deep wep hakkında konuşup bilgi almak isterim :) Acayip merakımı çeken bir şey :D Toru indirdim fakat henüz kullanamadım. Bilen birinden yardım almak güzel olur.

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
trollere , yakşalara , amazonlara fln her zaman inanmışımdır ama gercek olmayabilir

mavi64

Kayıtlı Üye
kedidir kedi....
Arkadaşlar bu Belgeler Filim için Tasarlanmış Belgelerdir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kedidir kedi....
Arkadaşlar bu Belgeler Filim için Tasarlanmış Belgelerdir.

Bu Belgeler film için tasarlanmamışlardır. Her bulunan belgeye, yazıya, resme film için tasarlanmış söyleniliyor. Kişi araştırmıyor ve geliyor film için tasarlanmış diyor.
Eğer bir yazı,belge bulduysanız paylaşın bizde okuyalım. Belgesiz,kanıtsız ve araştırmaksızın yazıların yazılar önemsizdir, o yazılar sadece sizin fikrinizi taşır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...