3. Gözü Açmak ve Psişik Görü Yeteneğini Artırmak

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
3. Gözünüzü açmak ve psişik görü yeteneğinizi geliştirmek için bu basit tariften yararlanabilirsiniz:

Malzemeler
- Mor bir kese veya bitkileri içerisine koyup sarıp sarmalayabileceğiniz bir mor kumaş parçası
- Koyu mor renkte bir keçeli kalem
- Aşağıdaki bitkilerin hepsi, en azından bulabildiğiniz kadarı:
Pelin Otu/Misk Otu (Mugwort)
Akasya (Acacia)
Hanımeli/Kurtkulağı (Honeysuckle)
Nane (Peppermint)
Biberiye/Kuşdili (Rosemary)
Kekik (Thyme)
Civanperçemi/Kandil Çiçeği (Yarrow)
Karanfil (Cloves)
Kara Hindiba (Dandelion)
Leylak (Lilac)
Lavanta (Lavender)
Aynı Safa Çiçeği (Calendula)

***Bitkiler farklı adlarla anılabildiği için, bir karışıklık çıkmaması için her bitkinin karşıma çıkan tüm Türkçe adlarına ek olarak orijinal isimlerini de parantez içinde verdim)

Yukarıdaki listeden bulabildiğiniz bütün bitkileri (ne kadar çok, o kadar iyi) dilediğiniz ölçülerde mor kesenizin içine koyarak ağzını sıkıca bağlayın veya mor kumaşınızın üzerine koyarak kenarlarından birleştirip sıkıca bağlamak suretiyle bir ufak bohça elde edin. Kesenizi elde ettikten sonra, ön yüzüne koyu mor keçeli kalemle bir göz çizin.

Ne zaman kehanet sistemlerinden biri ile çalışacaksınız veya psişik görüye ihtiyaç duyarsanız, keseniz ile alnınızın 3. Göz çakranıza ait kısmını ovun ve her gece bu keseyi yastığınızın altına koyarak uyuyun.

*** Kişisel Not: Bu keseyi hazırlamadan önce, dilerseniz çember açabilirsiniz. Benim tercihim kesenin içerisine konulacak her bitki ile iletişim kurulması ve spell-vâri cümleler kurulması. Onları tek tek elinize alarak hissedin ve majikal özelliklerine uygun şekilde yardımlarını ve psişik görüşünüzü artırmalarını talep edin ve o şekilde kese içerisine atın. Kesenizin ağzını bağlarken özellikle kendi cümlelerinizle "Bu kesenin ağzını sıkıca bağlıyorum ve 3. gözümün bağını açmasını diliyorum" gibi bir tamamlayıcı spell cümlesi okuyabilirsiniz. Kesenin üzerine gözü çizerken de bu işlemle birlikte 3. Gözünüz ile kese arasında bir bağlantı kurulduğunu sürekli olarak zihninizde imgeleyin. Son olarak "Dileğim budur, öyle ise gerçekleşsin! Kutlu olsun!" diyerek 3. gözünüzü keseniz ile ovun. Zihninizde, kesenin içerisinden süzülen mor ışıkların 3. Gözünüzle temas ettiğini imgeleyin ve etkisini hissetmeye çalışın.

Alıntı

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kim neye inanırsa inansın, nefsinin istemediğini azimle yapmaz daim olursa üçüncü göze vakıf olur...

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Bence bu uygulama Cadı ilmine uygun bir uygulama. Çünkü ''kutlu olsun'' gibi terimler var! Bir de bu uygulamayı Müslüman olanlar yapabilir mi?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bence bu uygulama Cadı ilmine uygun bir uygulama. Çünkü ''kutlu olsun'' gibi terimler var! Bir de bu uygulamayı Müslüman olanlar yapabilir mi?
Aklınıza böyle sorular takıldığında,sayfa başında konunun açıldığı bölüm başlığına bakmanız yeterli olacaktır.

hasan06

Kayıtlı Üye
manevi olarak insanda kaç adet göz vardır ?

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Benim fikrim esmalarla açmak.
Tabiki müslüman olmayan arkadaşlar, bu yönteme başvurabilir.
Önemli olan uygulamak değil, asıl mühim olan, olduğunu düşünüp, hissetmektir.
Işıkla.