İlk telepatİk temas ÇaĞrisi

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İLK TELEPATİK TEMAS ÇAĞRISI

Bu temas yıldız kardeşlerimizle yapacağımız ilk telepatik temasdır:)

16 Şubat 2014 Greenwich saatiyle 19.00 istanbul +2 saat.(Lütfen saat farkını internetten kontrol ediniz)

BİLGİ VE YER

* Bu olaya katılmak için herhangi bir özel gereksinim yoktur. Saygılı bir önceden hazırlanma , açıklık , meraklılık ve samimiyet olması bu telepatik teması destekleyecektir .
* Lütfen telepatik iletişim sırasında kulaklık kullanmayınız.
* Telepatik iletişime karşı ' şüphecilik' üzerine bir kaç söz.
Telepatik iletişimlere karşı 'sağlıklı şüphecilik' konusunda söylenebilecek çok fazla birşey yoktur. Durum esasında daha çok bunun tersidir. Bu tutum genellikle rasyonel ve analitik tartışmalara dayanmaktadır. Bu tartışmalar çoğunlukla beynin sol kısmı olan entellektüel kısımdan kaynaklanmaktadır
Basitçe eğer telepatik iletişim sürecinde bunu analiz etmeye ve değerlendirmeye çalışırsanız bir bariyer oluşturursunuz. İnce telepatik mesajlar analitik ve rasyonel düşüncelerle çakışır.
Bu, iletişimler sırasında açık ve ön yargısız olmanızın çok önemli olmasının da sebebidir. Sunum düşüncelerinizi beyninizin sağ kısmına odaklı tutmanıza yardımcı olacaktır, bu ' zihninizden düşünceleri boşaltınız' demektir.

BİREYSEL TELEPATİK İLETİŞİM

* Telepatik iletişim sadece katılımcı tarafından kurulacaktır, bizim kozmik yıldız kardeşlerimizle iletişim içerisinde olanlar tarafından değil. Bu bizim hür irademize saygıdır ve sadece iletişim açıkça belirtildiği sürece kurulacaktır.
* Telepatik temas dizisi basittir ve bu olayın başındaki kozmik yıldız kardeşlerimiz ile de bu durum konusunda anlaşılmıştır.
Prosedür telepatik bir bağın belirgin bir şekilde istenmesi ile kurulacaktır, başlangıç selamlama ve iletişimin sonu hoşçakal'larladır. Aradaki iletişim günlük konuşma prosedürü şeklinde devam eder.
* Bütün olay temsilci aracılığıyla ve sunum eşliğindedir, böylece katılımcılar kendi telepatik iletişimlerini konsantre olabilirler.
* İlk başta temsilci sizi bir rahatlama egzersizi, bir görüntü egzersizi ve aynı zamanda bir 'test sürüşü'ne çıkaracaktır ki bu sizin bir telepatik farkındalığa varmanızı sağlayacaktır.
* Bundan sonra siz bizim yıldız kardeşlerimizden biriyle telepatik iletişiminize devam edeceksinizdir. Siz seçmiş olduğunuz herhangi bir soruyu sorabilir ve herkes adına bir cevap alabilirsiniz.
* Her katılımcı yıldız kardeşlerimizle ayrı bir iletişime sahip olacaktır. Bu bireysel iletişim yaklaşık 20 dakika sürecektir.
* Her katılımcı için ayrı bir yıldız kardeş muatap olacaktır.
* Yıldız kardeşlerimiz bizimle telepati yoluyla iletişim kurabileceklerinden dolayı oldukça memnunlar. Yani eksik bir şey yapamazsınız.

DESTEKLEYİCİ HAZIRLIKLAR

Rahat huzurlu ve ahenkli bir ortam oluşturunuz.
* Zaman baskısı altında olmadığınızdan emin olunuz.
* Telepatik iletişiminiz sırasında hissettikleriniz not alabilmek için bir kağıt ve kalemi hazır bulundurunuz.
* İletişimden birkaç saat önce alkol ve kahve alımını durdurunuz, her ikisi de telepatik iletişimin kalitesini düşürebilir.
* Bütün gün boyunca içebildiğiniz kadar bol su içiniz.
* Yeni ve beklenmedik bir şeye karşı açık fikirli olunuz.
* Neşeli olunuz! Telepatik iletişim sadece bir 'düşünce iletimi' değildir. Bu çok yönlü bir yoldur ve duygu ve duyusal izlenimlerin değişimini de kapsamaktadır

EK BİLGİLER

* Öncelikli bilgi bu iletişim için bir ön koşul değildir, herkes bu telepatik yeteneğe sahiptir.
* Telepatik iletişimler beynin sağ kısmını (sezgi ve yaratıcılık üstü) bölgesiyle bağlantılı olduğu için müzikal etkinlikler, şarkı söylemek, çizim yapmak telepatik yetenekleri geliştirmek için avantaj sağlar.
* Eğer mümkünse iletişim sırasında ortam ışığı loş olsun.

deşti

Banlı Kullanıcı
Seyaymunaleykum
benim telapatik gucum var ornek gerekirse mesala toplutasima araclarina bindigimde yanima yada karsima digerleri yer kalmayinca oturuyor bunu ben telapatik guce bagliyorum cunku yuzlerine bakip yanima oturmamasi gerektigini isliyorum kafamda daha ornek gerekse calisma esnasinda ustaya bana sigara ismallamasi lazim geldigini isledim kafasina olumlu oldu ama o sen ismarla dedi yinede sonuc iyidi gerek olan isi birakip sigara icmekti ama herkese kisa zamanda tesir etmiyor bunu herkese yapabilmem icin ne lazim ( birde yildiz kardes kim anlamadim)

Birde su var birileri benim hakkinda konusuyorsa yada beni dusunuyorsa sanki hissediyorum delili ise bir kismi öyle his edince telefonla ariyor

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bu mesaj galaktik federasyonla temas hakkında. Yıldız kardeşler onlar oluyor. Telepatiye gelirsek, telepatik iletişimi başlatıcak olan onlar bizler sadece bağ kurarak mesajı alıcaz. Yukarıda söylenen herkes yapalir kısmıda, herkesin telepatik yeteneği vardır ve yarın ki toplu temasta herkesle iletişime geçilecektir yeterki niyet olsun:)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bana öyle bir telapatik çalışma söyleyinki beni aramamaya gurur yapip onu aramam diyene gururunu yere sersin
ona öyle bir enerji göndereyim de hemen arasin

Sanırım sizin amacınız konunun içerğinden farklı :) Eğer öyle bir çalışma istiyorsanız sorular kısmına konu açabilirsiniz :)

bcbg

Kayıtlı Üye
tam olarak anlayamadım sanırım ama şöyle mi olucak; yarın akşam mesela yatakta otururken loş ışıkta yıldız kardeşlerimle temas kurmak istiyorum gibi şeyler söyliyeceğiz sonra da onlarla temas kurucaz? Eğer anladığım gibi değilse biraz daha açabilir misiniz konuyu ayrıntılı olarak mesela nerden bu bilgiyi öğrendiniz?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bu konuyla alakalı bir siteden öğrendim. Başka sitelerin ismini vermek yasak sanırım o yüzden vermedim. Yıldız kardeşlerimizle konuşmak için konuşmak istiyorum filan demek zorunda değilsiniz önemli olan içinizden istemeniz. Yarın akşam saat 21.00 da bizimle bağlantı kurucaklar. Umarım çok güzel geçer :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İnsanın iyisi kötüsü varsa onlarında var. rapidyen dediğiniz sanırım reptalian ırkı, reptalianların ve grilerin de kötüleri var. Yarın olucak temas galaktik federasyonla kurulacak. Galaktik federasyonun amacı bizleri korumak yani bize bir zarar geleceğini sanmıyorum :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çok heyecanlandım sanki yarın ilk defa sevgilisiyle buluşacak bir genç kadar heyecanlı olacağım :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
:) Dört gözle bekliyorum büyük buluşmayı bakalım birşeyler duyabilecek miyim telepati kurabilirim umarım

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Emin olun güzel ve eylenceli bir tecrübe olucak sizin için :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Umarım benim sorulara 20 dk dayanabilecek biriyle telepati kurarım :D

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Merak etme çok sakinlerdir ama sen yinede fazla zorlama şansını :)

nikotin-34

Kayıtlı Üye
yarını ben de bekliyorum. güzel bir tecrübe olur umarım.