Astral seyahat İle İlgİlİ Çok merak ettİĞİm bİr sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bendahakucugum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar lütfen dalga geçmeden cevaplayın sorum biraz komik gelebilir ama gerçekten çok merak ediyorum.Enerji bedenimizde iken organlarımızı hisseder miyiz ? örneğin kollarımızı,bacaklarımızı.Ve o an enerji bedende iken nefes alır mıyız ? komik gelebilir ama çok merak ediyorum korkularımı yenmem de cevaplarınız bana yardımcı olucak sevgi ve ışıklaa...

La-edri

Kayıtlı Üye
Bedeninizi hiss etmiorsunuz en azindan ben etmiyorum ama elbette nefes almaya devam ediyorsunuz.

dexter

Elit Üye
Siz uyurken bedeniniz normal işleyişini sürdürmektedir. Nasıl ki uyurken nefes alışverişiniz devam ediyorsa, astralda da aynı şekildedir. Uyku modunda düşünün bedeninizi :)

teknik67

Kayıtlı Üye
bilimsel bir hipnoz deneyinde hipnoz edilen kişi binlerce kilometre ötede anne ve babasının yaşadığı eve gönderiliyor ve orada o saatte ne ile uğraştıkları hipnozitörler tarafından tek tek not ediliyor. annesinin mutfakta o saatte hangi yemeği yaptığından tutun babanın evin dışarısında hangi işle uğraştığına kadar hepsi doğru çıkıyor.kişi ne kadar bağırsa çağırsa anne ve babasına görünmüyor ama çocuğu herşeyi görüyor.bu işler bilimsel bir ortamda yapılmalı yada bu konuda çok bilgili olunmalı.bu işleri oyun yada eğlence amaçlı yapılmamalı zarar görme ihtimalide olabilir.bunlar benim yazarı doktor olan bilimsel bir hipnoz kitabından okuduklarım.

bendahakucugum

Kayıtlı Üye
Ben enerji bedende iken nasıl hissetiğimizi merak ediyorum sadece :) sevgi ve ışıkla...

bendahakucugum

Kayıtlı Üye
Sorumu yanlış anlamışta olabilirsiniz.Örneğin astral seyahata çıkmayı başardım ve enerji bedenimdeyim.Sağıma bakmak için boynumu çevirmek istediğimde çevirebilir miyim ? yada boynumu hisseder miyim ? diğer sorumda yine enerji bedendeyken nefes alma gereksinimi duyar mıyım ? enerji bedenimde oldugum için nefes alma gereksinimi var mı merak ediyorum.Umarım anlamışsınızdır :D

likable21

Banlı Kullanıcı
Kendi deneyimlerimden birkaç sorunuzu yanıtlayayım.ilk sorunuz için evet başınızı çevirebilir ve başınızı çevirdiğiniz tarafı görebiliyorsunuz ama boynunuzu hissedermisiniz o kadarını dikkate almadım ayrıca nesnelere dokununca enerji olarak hissedebiliyorsunuz ( kişinin tecrübesine bağlı ) .Şahsen ben astral bedenimden çıkıp odamda dolaşıp uçabiliyorum hatta dışarı çıkıp istediğim yerlerede gidebiliyorum mesafe hiç önemli değil.zaten mesafeyi düşünce gücünüze konsantrenize bağlı,birkaç saniyede gitmek istediginiz yere varabiliyorsunuz.ben 3-4 saniyede çok uzak mesafelere geçiş yapabiliyorum,o geçiş anındaki his hiç anltılmayacak kadar güzel bir his. son bir bilgi daha ,duvar ve benzeri nesnelerin içinden geçerken görüntü diğer tarafa geçene kadar kayboluyor ( en azından bende öyle oluyor ) ve son olarak geri dönülerde bedeninizi gördüğünüzde sakın panik yapmayın yoksa yataktan elektrik çarpmış gibi birazda canınız acımış şekilde fırkalayarak uyanırsınız.Herkese iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...