Toroslu

Toroslu

Kayıtlı Üye
Babam rüyasında benim bir oğlumun daha olduğunu (gerçekte zaten bir oğlum var) görmüş. Eşimle bu çocuğu nasıl yetiştirelim, neler yedirelim filan gibi konularda tartışıyormuşuz. Sizce oğlan çocuk ne anlama geliyor?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Annem erkek çocuk iyidir der hep ama bilmiyorum işin ehlileri yapsın yorumu :) Ama iyidir sanırım..

Toroslu

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Yeşil Çingene. Senin de dediğin gibi işin ehli biri yok mu yorumlayacak?

peril

Kayıtlı Üye
Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sanırım artık rüya yorumu yapılmıyor. Benim başlığımda öylece kaldı.

Pantea

Kayıtlı Üye
Babam rüyasında benim bir oğlumun daha olduğunu (gerçekte zaten bir oğlum var) görmüş. Eşimle bu çocuğu nasıl yetiştirelim, neler yedirelim filan gibi konularda tartışıyormuşuz. Sizce oğlan çocuk ne anlama geliyor?
Bu ruyayi babaniz gordugune gore sizinlenizle ve evliligi ilgili bazi konularda endiseleri yada onaylamadigi durumlar var olabilir bu durumdan duydugu huzursuzluk nedeniyle bu ruyayi gormus olabilr bir diger analizde su ki, babaniz sizden ve esinizden daha fazla ilgi yada itaat bekliyor ve bunu bulamioyor olabilir.