Gölgeler Kitabı

candokia

Kayıtlı Üye
Gölgeler kitabımı hazırlamadan önce kitabıma bir çok kişi el sürdü el sürenler zarar görürmü? cevaplarınızı bekliyorum. :)

Ü

Üye silindi 38107

Zarar görmez zannediyorum. Bence sadece hassas bir şekilde duyarlı olanlar enerjiyi hissedebilir,aura görebilen insanlar enerjiyi görebilirler.

Ama el sürmemeleri her zaman için en iyisi çünkü enerjiler karışabilir enerji frekansları bozulabilir, dokundukları an içerisinde kötü bir duygu taşıyorlarsa kötü enerji salgılamış olurlar. Bu da gene enerji kirliliği demek. O yüzden el sürdürmemeye çalış :beta1:

Keira

Moderator
Gölgeler kitabı için kullanılacak materyallerin daha önce başka bir şey için kullanılmaması gerekiyor, burada önemli olan soru şu, gölgeler kitabınızı yapmadan önce bir çok kişi hangi sebeple dokundu kitabınıza?

candokia

Kayıtlı Üye
Ben sadece bir kitap yaptırdım sonradanda satıcılar dokundu kimseye zarar vermez değilmi çünki kimseye zarar vermek istemiyorum

ve yeni meditasyona ve ritüellere başladım bazı siteler eğer yeni başladıysanız gölgeler kitabınızı yazmaya başlayın dedi doğrumu?

Keira

Moderator
Kimseye zarar vermez ancak başkaları dokunduğu için kullanmadan önce arındırın.

Gölgeler kitabı, bir cadının günlüğü gibidir; yazmaya başlayabilirsiniz.

candokia

Kayıtlı Üye
nasıl arındırabilirim onuda söyleyin lütfen :)

candokia

Kayıtlı Üye
maalesef gölgeler kitabım gerekli özelliklere sahip değilmiş mesela kumaştan kalıbı yok yeni gölgeler kitabı yapmamda bir sorun çıkarmı? :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
maalesef gölgeler kitabım gerekli özelliklere sahip değilmiş mesela kumaştan kalıbı yok yeni gölgeler kitabı yapmamda bir sorun çıkarmı? :)

Bir sorun olmaz. Ve illa kumaştan kalıp olmasına gerek yok. Deriden yapılma olanlar,ahşaptan yapılma olanları bile vardır. :)
Önemli olan amacınız,ne amaçla yaptığınız ve o kitabı kutsamanızdır. :)

candokia

Kayıtlı Üye
Gölgeler kitabımı yazarken aklıma balık geldi balık yazdım tabi yazdığım kalem mürekkep olduğundan dolayı silmek imkansız sizce üstünü çizsem yetermi yoksa o sayfayı koparıp atmam uygunmudur?

bu aralar zihnimde istemsiz balık görüyorum bunada yardımcı olurmusunuz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu aralar zihnimde istemsiz balık görüyorum bunada yardımcı olurmusunuz

Yaşadığınız şey normal bir şey. :) Balıklarla ilgili bir şey izlemiş,görmüş olabilirsiniz bunuda bilinçaltı kaydetmiştir ve hep yüzeye çıkarıyordur. :)

Gölgeler kitabımı yazarken aklıma balık geldi balık yazdım tabi yazdığım kalem mürekkep olduğundan dolayı silmek imkansız sizce üstünü çizsem yetermi yoksa o sayfayı koparıp atmam uygunmudur?

Bir sorun olmaz silmenize de gerek yok o sizin günlüğünüz,özeliniz o yüzden hiç bir sorun olmaz. :)

Keira

Moderator
Gölgeler kitabı sizin yap bozunuz değil, onu beğenmeyeyim karalayayım, aklıma balık geldi balık yazayım gibi bir şey olmaz. Günlük dediysek aklınıza lisedeki günlükleriniz gelmesin, gölgeler kitabı cadılar için büyük bir öneme sahip.