Yaşadığım Ufo Deneyimleri ve Bebekken Başıma Gelen Garip Olay..

diskapininmandali

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu siteyi yeni keşfettim ve dün gece http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36994&p=251975#post251975 buradaki konuyu açıp bebekken başıma gelenleri anlattım. Ancak forumu incelerken ufolar hakkında da paylaşımlar yaptığınızı gördüm ve eklemek istediklerim var. Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Lütfen önce http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36994&p=251975#post251975 şuradaki yazdıklarımı okuyun.

21 yaşındayım ve yaklaşık altı yıldır dünya dışı canlılar hakkında araştırmalar yapıyorum. Birçok gözlem ve deneyimim oldu ancak içlerinden üç tanesi oldukça ürkütücüydü.

Birincisi; bir gün sabaha karşı yarı uyur yarı uyanık bir durumdaydım. Bulunduğum odanın içerisini görebiliyordum ancak aynı zamanda da uyuyordum. Sonra bir an gözümün önüne çok çirkin ve korkunç bir yaşlı kadın geldi. Üzerinde kapşonlu bir örtü vardı rengini hatırlamıyorum ama çok korkunç görünüyordu. Ardından bu kadın bana bazı fotoğraflar gösterdi ve o fotoğraflardaki canlıların dünya dışı varlıklar olduklarını söyledi. Söyledi diyorum ama konuşmuyordu sanki birbirimize bakarak anlaşabiliyor gibiydik, dediklerini duymuyordum ama o an benimle konuştuğunu biliyordum. Ardından o kadın ve gösterdikleri yok oldu ve ben uyandım. Kollarım birbirine kenetlenmiş durumdaydı ve sanki tüm vücuduma kramp girmiş gibiydi, birkaç saniye uğraştıktan sonra anca kendime gelebildim.

İkincisi; iki yıl önce bir yaz gecesi (saat tahminimce 23:00 falandı) evdeki çöpleri dökmek için dışarı çıktım. Bizim site, yazları her saat kalabalıktır, her yer çocuk doludur. Yine öyleydi ve ben çöpleri çöp kutusuna atıp arkamı döndüğümde bizim apartmanın üzerinden geçmekte olan bir uçan daire gördüm. Apartmana o kadar yakındı ve o kadar net görünüyordu ki şok oldum. İşin ilginç yanı etrafta birçok insan olmasına rağmen onu gören tek kişi bendim ve gözden kaybolana kadar onu izledim. Aracın altındaki ışıkları ve araçtan sarkan çalı çırpı benzeri şeyleri çok net hatırlıyorum.

Üçüncüsü; hemen hemen her gece yatmadan önce okuduğum bir dünya dışı canlılarla temas kurma isteği yazısı var. Yine o yazıyı okuyup, ciddi bir şekilde temas kurmak istediğimi belirttikten sonra yattım. Üzerimde siyah bir eşofman vardı. Sabah uyandığımda eşofmanımın paçalarında kurumuş kızıl renkte toprak parçaları gördüm. Dördüncü katta oturuyoruz ve toprak yüzü görmüyorum. Sanki birileri tarafından toprakta sürüklenip de odama getirilip bırakılmış gibiydim.

Mesajımın başındaki linkte yazdıklarım ve bu ufo deneyimlerimi harmanlayınca "seçilmiş insan mıyım acaba?" diye düşünmüyor değilim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim :(

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
eğer bunları gerçekten yaşadıysan kesinlikle sende farklı bişeyler vardır onları da söylemen lazım

diskapininmandali

Kayıtlı Üye
eğer bunları gerçekten yaşadıysan kesinlikle sende farklı bişeyler vardır onları da söylemen lazım

Kardeş 21 yaşındayım ve erken yaşta olgunlaşan insanlardan biriyim. İnan ki hikayeler uydurup insanları kandırmaya çalışacak aşamaları çoktan geçtim..

Bu anlattıklarım dışında bir de şunu ekleyebilirim. Uzun bir süre boyunca, her dışarı çıktığımda yanımdan geçen bir adam vardı. Manisa'da yaşıyorum ben. Bazen ilçeye gidiyordum. Hem manisada hem ilçede ne zaman dışarı çıksam o adam mutlaka yanımdan geçiyor ve bana bakıp gülümsüyordu. Kısa boylu, kumaş pantolon-gömlek giyen ama salaş görünen bir insan. Hep gördüm onu ama son bir yıldır falan çıkmıyor karşıma. Bi an gerçekten korkmaya başlamıştım o adamdan.

Onun haricinde pek de anlatılası bir şey yaşamadım.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kardeş 21 yaşındayım ve erken yaşta olgunlaşan insanlardan biriyim. İnan ki hikayeler uydurup insanları kandırmaya çalışacak aşamaları çoktan geçtim..

Bu anlattıklarım dışında bir de şunu ekleyebilirim. Uzun bir süre boyunca, her dışarı çıktığımda yanımdan geçen bir adam vardı. Manisa'da yaşıyorum ben. Bazen ilçeye gidiyordum. Hem manisada hem ilçede ne zaman dışarı çıksam o adam mutlaka yanımdan geçiyor ve bana bakıp gülümsüyordu. Kısa boylu, kumaş pantolon-gömlek giyen ama salaş görünen bir insan. Hep gördüm onu ama son bir yıldır falan çıkmıyor karşıma. Bi an gerçekten korkmaya başlamıştım o adamdan.

Onun haricinde pek de anlatılası bir şey yaşamadım.

şizofreni hastalığı olabilir senin anlattıklarına çok uyuyor

acid

Kayıtlı Üye
24 yaşındayım. Buna benzer bir çok olay yaşadım. Hem de kendimi bildim bileli. Önceleri aldığım bilimsel şüpheci ağırlıklı eğitim sebebiyle farklı açıklamalar getirdim. Yıllar geçti ben beynimin yarattığı kurgu dedikçe önüme kanıtlar serildi. En yakınımdaki insan şahit oldu, ondan başka kimseye açıklayamadım. Farklı kanıtlar buldum ama kendi kendime açıklamaktan başka bir işe yaramadı. Psikiyatri kontrolünde de bulundum. Ama yaşadığım bunalımlara bir açıklama getiremediler. Bunun üzerine Türkiye'deki psikiyatri ekolleri üzerine çalışmalar yaptım. Ama olanları ben çürütmek istedikçe doğrulayanlar arttı. Daha farklı daha bilimsel araştırmalara yöneldim. Sayfalarca makaleler yazdım sonra çöpe attım. Seçilmişlik nedir ya da ne getirir bana bilmiyorum. Ama yaşadığım dünyadaki önyargıları ve kalıpları biliyorum. O yüzden biraz bata çıka farklılıklarımı kullanmayı öğrenmeye çalıştım hala çalışıyorum. Eğer farklıysak ya da seçilmişsek ki bu sitede bulunduğumuza göre bazı farklılıklarımız ya da farketmişliklerimiz var, kendi lehimize çevirmekten başka çare yok.
Üslubum da sıkıntı varsa şimdiden özür diliyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu sitedeki yıldız tohumu konusunu okumanızı tavsiye ederim bende sizin gibi paranormal deneyimler yaşadım bu zamana kadar aynen rüyalarımda bende yaşlı bir kadın görmüştüm kapımın önünde sonra o siyah cüppeli insanları sokakta gördüm gayet net bir şekilde karşımdaydılar ama hiç şaşırmadım psikiyatriye de gitmedim farklı olduğumu hissediyorum çocukluğumdan beri aradığım cevapları bu sitede buldum sizinde bulmanızı isterim

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar bu sitedeki yıldız tohumu konusunu okumanızı tavsiye ederim bende sizin gibi paranormal deneyimler yaşadım bu zamana kadar aynen rüyalarımda bende yaşlı bir kadın görmüştüm kapımın önünde sonra o siyah cüppeli insanları sokakta gördüm gayet net bir şekilde karşımdaydılar ama hiç şaşırmadım psikiyatriye de gitmedim farklı olduğumu hissediyorum çocukluğumdan beri aradığım cevapları bu sitede buldum sizinde bulmanızı isterim

siz özelsiniz :=)

diskapininmandali

Kayıtlı Üye
24 yaşındayım. Buna benzer bir çok olay yaşadım. Hem de kendimi bildim bileli. Önceleri aldığım bilimsel şüpheci ağırlıklı eğitim sebebiyle farklı açıklamalar getirdim. Yıllar geçti ben beynimin yarattığı kurgu dedikçe önüme kanıtlar serildi. En yakınımdaki insan şahit oldu, ondan başka kimseye açıklayamadım. Farklı kanıtlar buldum ama kendi kendime açıklamaktan başka bir işe yaramadı. Psikiyatri kontrolünde de bulundum. Ama yaşadığım bunalımlara bir açıklama getiremediler. Bunun üzerine Türkiye'deki psikiyatri ekolleri üzerine çalışmalar yaptım. Ama olanları ben çürütmek istedikçe doğrulayanlar arttı. Daha farklı daha bilimsel araştırmalara yöneldim. Sayfalarca makaleler yazdım sonra çöpe attım. Seçilmişlik nedir ya da ne getirir bana bilmiyorum. Ama yaşadığım dünyadaki önyargıları ve kalıpları biliyorum. O yüzden biraz bata çıka farklılıklarımı kullanmayı öğrenmeye çalıştım hala çalışıyorum. Eğer farklıysak ya da seçilmişsek ki bu sitede bulunduğumuza göre bazı farklılıklarımız ya da farketmişliklerimiz var, kendi lehimize çevirmekten başka çare yok.
Üslubum da sıkıntı varsa şimdiden özür diliyorum.

Yanlış yorumlanmaktan, "aman karışmış bu" denmesinden ya da yalancı durumuna düşmekten korktuğum için ben de hiç kimseye anlatmadım yaşadıklarımı. Dediğiniz gibi görmezden gelmeye çalıştıkça yeni tesadüfler, yeni kanıtlar çıktı karşıma. Bir türlü vazgeçemedim araştırmaktan. Hacıya hocaya gidip yorum almaktan korktuğum için sadece kendimle paylaşabildim olanları. Neyse ki bu forum karşıma çıktı da sizlere anlatabildim. Farklarımız bizi önemli kılıyor bence. Ben çok memnunum bu durumdan.

Dediğiniz konuya bakacağım hemen, merak ettim. Siyah cüppeli insanlar deneyiminize benzer bir olay duymuştum birinden. Oldukça ürkütücü.

diskapininmandali

Kayıtlı Üye

Şimdi okudum da, bahsettiğim temas isteği tam da dediğiniz konuda yazan sözlerdi.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Galaktik federasyona memur oldum :D gerisini sen anla..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yanlış yorumlanmaktan, "aman karışmış bu" denmesinden ya da yalancı durumuna düşmekten korktuğum için ben de hiç kimseye anlatmadım yaşadıklarımı. Dediğiniz gibi görmezden gelmeye çalıştıkça yeni tesadüfler, yeni kanıtlar çıktı karşıma. Bir türlü vazgeçemedim araştırmaktan. Hacıya hocaya gidip yorum almaktan korktuğum için sadece kendimle paylaşabildim olanları. Neyse ki bu forum karşıma çıktı da sizlere anlatabildim. Farklarımız bizi önemli kılıyor bence. Ben çok memnunum bu durumdan.

Dediğiniz konuya bakacağım hemen, merak ettim. Siyah cüppeli insanlar deneyiminize benzer bir olay duymuştum birinden. Oldukça ürkütücü.

Sizi anlıyorum bende zaten kimseye bahsetmedim sadece burda herkes özel bir evrene sahip olduğu için burda bulunuyor o yüzden burda rahatça anlatabiliyoruz psikiyatri kadar rahatlatıyor insanı gizlimabet ;) bu siteyi seviyorum

acid

Kayıtlı Üye
Kişisel çevremize anlatmak da genelde ters tepiyor. Bu durumlara inanlar için bile. Burada benzer durumları okumak bile kimi zaman iyi geliyor. Zaten araştırmaya başlayınca insan yeni bilgi kapılarını da buluyor.

asterix

Kayıtlı Üye
Siz yıldız tohumu denen dünya dışından gelip bedenlenen varlıklardan olabilirsiniz,bir çok boyuttan ve sistemden gelen çok fazla varlık dünyada yaşamaktadır hipnoz yaptırmanızı öneririm,dünya dışı varlıklarla temasların bir kısmı kaçırılma olaylarıdır ve uykuda da olabilmektedir,sonra kişinin bilincinde bir kısmı siliyorlar kişide psikoljik travmaya bağlı anksiete olabiliyor ,bazı kişileri özellikle izlediklerinide düşünüyorum hipnozla çıkar.

diskapininmandali

Kayıtlı Üye
Siz yıldız tohumu denen dünya dışından gelip bedenlenen varlıklardan olabilirsiniz,bir çok boyuttan ve sistemden gelen çok fazla varlık dünyada yaşamaktadır hipnoz yaptırmanızı öneririm,dünya dışı varlıklarla temasların bir kısmı kaçırılma olaylarıdır ve uykuda da olabilmektedir,sonra kişinin bilincinde bir kısmı siliyorlar kişide psikoljik travmaya bağlı anksiete olabiliyor ,bazı kişileri özellikle izlediklerinide düşünüyorum hipnozla çıkar.

Hipnoz iyi fikir gibi görünüyor. Kendimi dünyaya ait hissetmeme, insanların rahatlıkla uyum sağlayabildiği kural ve sistemlere alışamama..Yıllardır yaşıyorum bunları. Sanki bir yerden gelmişim de geri dönecekmişim gibi, sanki bir şeyin sonu gelecekmiş ve ben o sonu bekliyormuşum gibi hissediyorum. Yıldız tohumu olayını ışık işçisi olarak biliyordum, diğer adını da öğrenmiş oldum sizlerin sayesinde. Sürekli çağrıda bulunuyorum ancak ışık işçisi olma konusunda kesin bir kanıta varamadım. Çağrılara devam edeceğim, umarım temasa geçebilirim artık..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hipnoz iyi fikir gibi görünüyor. Kendimi dünyaya ait hissetmeme, insanların rahatlıkla uyum sağlayabildiği kural ve sistemlere alışamama..Yıllardır yaşıyorum bunları. Sanki bir yerden gelmişim de geri dönecekmişim gibi, sanki bir şeyin sonu gelecekmiş ve ben o sonu bekliyormuşum gibi hissediyorum. Yıldız tohumu olayını ışık işçisi olarak biliyordum, diğer adını da öğrenmiş oldum sizlerin sayesinde. Sürekli çağrıda bulunuyorum ancak ışık işçisi olma konusunda kesin bir kanıta varamadım. Çağrılara devam edeceğim, umarım temasa geçebilirim artık..
Aynen bende onca rüya ve olaya rağmen hala kesin kanıya varamadım bana da hipnoz lazım doğduğumdan beri insana benzer normal bir huyum yok ailemle hep tartışırdık eskiden artık beni kendi halime bıraktılar çocukça davrandığımı düşünüyorlar şimdi hala büyümediğimi düşünüyorlar ama ben değişemiyorum sıradan biri olmak istiyorum ama olamıyorum :\ zorlasam da olmuyor işte

diskapininmandali

Kayıtlı Üye
Aynen bende onca rüya ve olaya rağmen hala kesin kanıya varamadım bana da hipnoz lazım doğduğumdan beri insana benzer normal bir huyum yok ailemle hep tartışırdık eskiden artık beni kendi halime bıraktılar çocukça davrandığımı düşünüyorlar şimdi hala büyümediğimi düşünüyorlar ama ben değişemiyorum sıradan biri olmak istiyorum ama olamıyorum :\ zorlasam da olmuyor işte

Kesinlikle ben de bu konuda ailemden destek göremiyorum. Hayat şartları, insanları belirli düşünce kalıpları sokuyor ve o kalıplardan dışarı çıkamıyorlar. Ailemden istediğim cevapları alamayınca bıraktım, bu tarz şeyleri paylaşmıyorum artık onlarla. Siz de paylaşmayın, bir katkısı olmuyor çünkü.

Sıradan bir insan olmaya çalışmak, diğerleri gibi davranmaya çalışmak ama bunları başaramamak nedir çok iyi biliyorum. İnsanların bazı ritüelleri bana o kadar tuhaf geliyor ki ruhum daralıyor, sonra da "soğuk insan" olarak adlandırılıyorum. Sizi çok iyi anlıyorum bu konuda.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Kesinlikle ben de bu konuda ailemden destek göremiyorum. Hayat şartları, insanları belirli düşünce kalıpları sokuyor ve o kalıplardan dışarı çıkamıyorlar. Ailemden istediğim cevapları alamayınca bıraktım, bu tarz şeyleri paylaşmıyorum artık onlarla. Siz de paylaşmayın, bir katkısı olmuyor çünkü.

Sıradan bir insan olmaya çalışmak, diğerleri gibi davranmaya çalışmak ama bunları başaramamak nedir çok iyi biliyorum. İnsanların bazı ritüelleri bana o kadar tuhaf geliyor ki ruhum daralıyor, sonra da "soğuk insan" olarak adlandırılıyorum. Sizi çok iyi anlıyorum bu konuda.
Zaten her ne kadar içimde bir sevgi olsada insanlar dışımdan beni soğuk olarak niteledikleri için ürküp uzaklaşıyorlar itici biri gibi görünüyorum ve ne siyaset ne ekonomi ne de insanlar için moral bozan olaylar beni ilgilendirmiyor sizin gibi olan farklı düşünen arkadaşlar bulursanız bunları anlatabileceğiniz onlar sizi yadırgamıyorlar ben o konuda şanslıyım bana yakın arkadaşlarım var sağolsunlar yoksa normal arkadaş ortamını da sevemiyorum insanlardan ve yapabileceklerinden korkuyorum da açıkçası bana insan dışı herşey daha güvenilir ve yakın geliyor

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkürler yalnız olmadığımı hatırlatıyorsunuz bana :) Anlattığınız deneyimlerden bende yaşadım ve yine bende ailemden destek görmedim bu konuda. Okulda herkes benimle dalga geçiyor haha uzaylılara inanıyor vs ama önemli olan onları takmamak ve kim olduğumuzu bilmek. Gerçi ben hala neden burada olduğumu ve kim olduğumu bilmiyorum ama neyse. Kim ne derse desin ben buraya ait değilim, benim ait olduğum yer yıldızların ötesinde...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkürler yalnız olmadığımı hatırlatıyorsunuz bana :) Anlattığınız deneyimlerden bende yaşadım ve yine bende ailemden destek görmedim bu konuda. Okulda herkes benimle dalga geçiyor haha uzaylılara inanıyor vs ama önemli olan onları takmamak ve kim olduğumuzu bilmek. Gerçi ben hala neden burada olduğumu ve kim olduğumu bilmiyorum ama neyse. Kim ne derse desin ben buraya ait değilim, benim ait olduğum yer yıldızların ötesinde...

Benim tüm okul hayatım farklı olduğum için alay edilmekle geçti hemde bu konuların hiçbirini bilmiyordum çok uzun yıllar önce okuduğum için böyle konuları bakabileceğimiz bir bilgisayar yoktu o zamanlar evimizde ancak ben hep göze batıyordum hani carrie nin hayatı varya onun gibi davranıyorlardı bana kısmen benziyordu sanki özellikle o kişileri bana göndermişler gibi hissettim sonradan güçlü olmam için sanki beni zorlamışlar artık daha güçlüyüm ve kimse bana yanaşamıyor bile dalga geçmek şöyle dursun büyüyünce rahatladım resmen huzur buldum şu an yalnızlık huzur veriyor ama psikolojimi mahvettiler tabi o da ayrı bir konu.