Cinlerin Görünümü

efesanli1963

Kayıtlı Üye
Bir video izledim cin musallatı olan insanların cin tasviri diye ondan sorayım dedim. Cevaplarınız için teşekkürler :)

karamela

Kayıtlı Üye
aslında neyden korkarsan yada neye (birine) düşkünsen o kılıkla daha çok gelirler
ama öyle onları görmek kolay değildir
zira onlara fazla bulaşmamanızı tavsiye ederim

sekiz8

Kayıtlı Üye
Siyah bir örtü altında bembeyaz yüzlülerdir

kıvep

Banlı Kullanıcı
Topluluklarına, kavimlerine göre değişir.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Mental vücudlarını bilemem ama biliçaltınıza göre şekillenirler.

AJA

Elit Üye
Konu hakkında yeterli bilgi forumda mevcut lütfen konu açmadan evvel araştırma yapın.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
iblis olanları sihaydır gittikçe kırmızı bir renge dönerler 3 yaşındaki çocuk tecavüzcüsünden farkı yoktur ölümüne musallat olur ölmedikçe gitmez diyerlerinden bir zarar kolay kolay gelmez büyü yada bir kaç nedenle gelirler musallat olurlar insanlara pek bulaşmazlar insan görünüme benzer olanlarıd vardır farklı hayvan türlerine vardır renngarenk olurlar cadının görünümünü bilirisiniz bazıları insanlarla çifleşir insan kılıgında dogan çocuk yine insan görünümünde olur cadı olarak dünyaya gelir

Maytere

Banlı Kullanıcı
son yorumun neye dayanılarak yapıldığını çok merak ediyorum...

La-edri

Kayıtlı Üye
Hayatimda hic 3 yasinda cocuk tecavüzcüsü görmedim, o nasil bir durum ya :)) Allah iyiliginizi versin bu nasil bir benzetmedir

durubilir

Banlı Kullanıcı
the darklordun da dedigi gibi bilinç altınıza göre şekil alırlar. aslında olmayan şeyleri görürsün beynine bir sinyal yollarlar ve sen oldugunu hissedersin
bana iyisi denk gelmişti insan gibi 120 cm dişleri tırtırlı gibi görünmüşlerdi bir defasında 5-6 adet görmüştüm memur dedikleri görevlilere yakalanmamak için bana açık vermişlerdi o zaman korkmuştum digerlerini sonradan farketmiştim. cin degildi bunlar ifritti .

BetHolmes

Kayıtlı Üye
Küçüklüğümün bazı döneminde bu tarz varlıklarla mücadele etmek zorunda kaldım.Elhamdulillah bir takım bilir insanların yardımıyla atlattım, ve bana göründükleri şekil bembayaz parlayan bir vucutla tamamlanmış yemyeşil derin gözlerdi.Kulakları ve vücutları kedileri andırsa da ayakta durabiliyorlardı.Tabi belki bana bu şekilde görünmek istiyorlardı bilmiyorum.Bu varlıkların sizin en zayıf noktadan vuracağını da unutmayın,örneğin annenizi ya da babanızı kaybetmişseniz ve bu konuda hassasanız size onların şeklinde de görünebilirler .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben insan suretine benziyorlar bizden tek farkları enerjisel varlıklar olmalarıdır diye duymuştum nekadar doğru bilemem
tarihin arka odası isimli programda araştırmacı murat bardakçı büyü ve cinler üzerine bir program yapmıştı o programda bakır üzerine yansımış bir cin sureti göstermişti yüzleri aynı insana benziyordu