rüya da gırtlak borumdan köpük helva gibi bi şey geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tribritzi

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben bu işlerden hiç anlamam ama nedendir bilmiyorum son zamanlar fena tuttum bu ilmi . ama yıldıznamame bakan butun hocalar cinni alakalısın sen derler hep . ama ben pek aldırmıyorum ve korkmuyorum . bi gün yıne uyku uyanık arası bastılar , nasıl olduysa sağ kolumu kurtarıp onu kolundan yakaladım . teni kahverengi , buruş buruş . uzuvları uzun boguk bi sesi vardı . ama ben onu tuttugumda ınanılmaz bi acı cekiyodu . ve gırtlak borumdan köpük helva gibi ne bilim jöle gibi bi şey bogazıma kadar çıktı nefessız kalınca bırakmak zorunda kaldım . sonra bi daha yakaladım yıne aynı şekilde gırtlak borumdan bi şey yukseldı köpük helva gibi . nefessiz kalınca tekrar bırakmak zorun da kaldım . bunun hakkında bilgisi olan arkadaşım var mı ?
yoksa tamamen hayal gücüm mü :D :D :D

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
gece yatmadan en az 2.5 saat önce birşey yememlisiniz,akşam yemeklerinde de yağlı kızartma ve hayvansal yağdan kaçının.Mideniz asit salgılamış,reflünüz var mı normalde?yoksa bir defalığına da olmuş olabilir.Mide asidi yukarı çıkar bu durumda ve nefes borusuna kaçar,insan boğulduğunu zanneder.Reflüyü doktora tarif ederken hep hastalar bahsettiğim durumu anlatır.Uyanamamış kabus görmüşsünüz bu durumdan dolayı belli ki.Yahutta aniden tükürüğünüz,toz vb birşey takılmış gırtlağa ve rahatsız olunca bunu gösermiş size.

tribritzi

Kayıtlı Üye
bende sandım dı ben yakalabiliyorum , ben güçlü , ben özel , ben seçilmişmiyim ki , hatta en birinci sandım dı kendimi ben ya olsun . hayallerimi yıkan moderetore isyan ederim :D .
şaka bi tarafa , sayın mod arkadaşım aydınlattıgın için teşekkür ederim .

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
bende sandım dı ben yakalabiliyorum , ben güçlü , ben özel , ben seçilmişmiyim ki , hatta en birinci sandım dı kendimi ben ya olsun . hayallerimi yıkan moderetore isyan ederim :D .
şaka bi tarafa , sayın mod arkadaşım aydınlattıgın için teşekkür ederim .

O halde size yüz herkese sifir:) Ancak simdi ufak birsey daha ekliyorum; agizdan normalde boyle sivi gelmesi epilepsi nobetlerinde olur ve uykuda da olur.birkac defa tekrarlanirsa muhakkak doktora gidin. amcam epilepsi profesoru oradan aklima geldi.
saglikla kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...