insan rüyasında onu en çok düşünen insanı mı görür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

summer13

Kayıtlı Üye
meraba rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum. ayrılalı 3 yıl geçti ama hep bana geri döndüğünü görüyorum bazen hiç düşünmediğim zamanlar bile on görüyorum. bunun sebebi beni düşünüyor olmasımı sizce yoksa bilinç altıma yerleşmiş filan mı gerçi düşünmesemde onu sürekli rüyamda gördüğüm için aklıma geliyor. kendiside ben de evliyim ama bi şekilde karısından gizli benle görüştüğünü görüyorum rüyamda bu rüyanın bi yormu yada sorumun cevabını bilen varsa yorum yapın lütfen

nikotin-34

Kayıtlı Üye
siz onu düşünseniz de düşünmediğinizi zannetseniz de bilinçaltınıza epeyce işlemiş gibi gözüküyor. bunun da herhangi bir destek almadan çözümünü sorarsanız, zaman artı hayatınızı değiştirmek. yani bilinçaltınızda düşüneceğiniz başka özel birileri olmalı. böyle oldukça gittikçe azalır rüyalarda görmeniz.sevgi ve ışıkla

dugukann

Kayıtlı Üye
Öyle olsaydı rüyada en çok platonik aşıklar görülürdü.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Rüyanızda en çok sizi düşüneni değil sizin en çok düşündüğünüzü görürsünüz.Hatta arada bir his vardır;özlemek,nefret etmek,hırs,aşk..vb o his açıklanamamışsa ilişki bitmişse içinizde kalan sürekli aklınızda kalır ve rüyada açığa çıkar.10 sene önceki sevgilisini de evliyken görebilir insan,bu illa aşk duygusunu sevmeyi,acaba beni mi özlediyi göstermez.Örneğin o insanın en belirgin ve sizin tarafınızıdan sevilen özelliği eşinizde yoktur ve bu özdelliğin eksikliğini çekmişsinizdir o gün.Akşamında da rüyada eski sevgilinizi görürsünüz.

Ancak bazen biri sizi çok düşündüğünde eğer siz de onu düşümüyorsanız ve bu düşünceler aynı anda karşılıklı denk geldiyse kuvvetli bir telepati oluşur.O gün birbirinizi arayabilir,tam telefonla onu arayıp halini soracakken ondan telefon alabilir veya ulaşmak görüşmek artık mümkün değilse,merak ettiğinizden rüyanızda görebilirsiniz.

3.bir şık ise evrensel olarak bize verilmek istenen mesajlar ve uyarılar,algılayabilmemiz ve zihnimizin olay-sembol ilişkisini kurabilmesi adına rüyaya bu biçimde yansır.Yani hayatııza benzer bir kişi girecektir,benzer kişilere takılı kalmış ve aynı huylardan şikayetçisinizdir,aynı işe veya eğitime sahip biri ile aynı problemleri yaşayacaksınızdır...vb bunu size algılatmanın tek yolu zihninizde yaşanacakla ilgili görsel benzerlik kurabilmenizi sağlamak bu nedenle geçmişinizdeki bir figürü rüyada göstermektir.

Yaşadığınız şeyin detayına göre karara varabilirsiniz.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bende bu aralar bu sorunla uğraşıyorum. 4 gündür üst üste barıştığını görüyorum rüyalarımda hep. benim yaptığım ise içimde ne varsa iyi kötü bütün duygularımı söyledim ve şuan rahat hissediyorum kendimi. Sizde deneyin bence bende işe yarıyor iyi sonuçlar alabiliyorum :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bende rüyamda en çok Sezen Aksu'nun bana sarıldığını görüyorum, ve biliyorum beni düşünmüyor (beni tanımıyor tanırsa eminim hep beni düşünürdü :) )

Hem keşke dediğiniz gibi olsa hem de iyi ki öyle değil, eğer dediğiniz gibi olsaydı kabuslarımız da ki kötü şeylerin bizi gerçekten düşünmesi hiç hoş olmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...