Tarot Uygulayıcı Eğitimi (ANKARA) 22-23 Şubat 2014

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Tarot oldukça derin, ciddi ve gizemli bir sanattır. Tarot sanatı sadece basit bir fal sistemi değil, bir yaşam biçimidir. Tarot çalışmalarına başlamadan önce, hem ruhsal hem de fiziksel bedenin içinde bulunduğu durum ve temizlikleri çok büyük önem taşır. Meditasyon daima gününün bir bölümünü oluşturur. Tarot Sanatı kişinin beyninde, ruhunda, Astroloji, Kabbalah ve Gizemci Felsefe ve diğer Sanatlarla kol kola beraber ilerlemelidir ki bu sıkı çalışma anlamına gelir, güçlü bir gelişim gösterebilsin. Tarot destesi bugünkü haliyle 22 Büyük Arkana, 16 Saray Kartı ve 40 Küçük Arkana, toplam 78 karttan oluşmaktadır

Kaderimizin gizemini açığa çıkarmada Tarot en etkin sistemlerden biridir. Kendi varlığımızdan ve yeteneğimizden etkilenerek büyük açılımlar yaşanabilir. Sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapılabilir. Tarot uygulayıcısın başarıya ulaşması için örgün bir eğitimle zaten kendisinde de yaratımı ile birlikte var olan yetisini kullanması gerekir. Tarot uygulayıcı eğitimi ile birlikte var olan yetinizi ortaya çıkaracak yöntemleri ve Tarot’un tüm bilgeliğine sahip olacaksınız.

Tarot Uygulayıcı Eğitim İçeriği

Enerji çalışmaları ve uyumlamaları
Tarot temel bilgileri
Tarot açılım sistemleri
Tarot ve dört element bilgisi
Tarot sembol, sayı ve renk sistemleri
Çeşitli tarot kartları üzerine bilgilendirme ve açılım çalışmaları (çingene tarotu, peri tarotu, vs...)

Eğitmen: Urum

Eğitim süresi

Eğitim süremiz toplam 36 saattir. 3 seviyeden oluşur. Her seviye 12 saattir.Bu eğitim; 6 gün 10.30 – 16.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak yapılacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır.

Eğitim Bedeli

1.Modül: 250 TL
2.Modül:250 TL
3.Modül:250TL

Toplu Ödemelerde %10 indirim uygulanmaktadır.

Eğitim katılımcı sayımız 10 ile sınırlıdır.

Eğitim Tarihleri

22-23 Şubat 2014

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Uğur Mumcu Caddesi (Eski Köroğlu) 65/8
Gaziosmanpaşa-Çankaya / ANKARA
Tel: 0(531) 692 40 70
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Farklı yorumculara gidip duyduklarını takıntı haline getirenlere özellikle faydalı olacaktır.Böylelikle olaylara ve kartlara kendiniz yorum yapacak kaderinizi kendiniz değiştirebileceksiniz;)

Keira

Moderator
Çok zevk alacağınız bir eğitim olacaktır, hem zevkle dinleyecek ve izleyecek hem de tarot hakkında inanılmazlar bilgiler öğreneceksiniz, bu eğitimin kaçırılmaması gerekiyor.