Urum İle Kuantum Hipnoz Eğitimi 8-9 Şubat 2014

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

“Hiçbir kelime, hiçbir cümle ve hiçbir söz gerçeği anlatamaz. Çünkü onların böyle bir yeteneği yoktur. Onlar, sadece bahsettikleri şeyi işaret ederler. Kelimelerin, cümlelerin ve sözlerin işaret ettiklerini anlamak yalnızca o şeylere tam farkındalık ile takın olmak ve yaşamak ile mümkündür. Yaşam, geriye bakılarak anlaşılır, ileriye bakılarak yaşanır.”

Bilinçaltı, ilk varoluş anımızdan itibaren olup biten her şeyin ve her anın tüm kayıtlarını tutmaktadır. Hayatımızı değiştirmek, var olan sıkıntılarımızdan kurtulmak, hayalini kurduğumuz yeni bir beni oluşturmak için her şeyi tümü ile özgür bırakmamamız gerekir. Beklemememiz, ertelemememiz hemen uygulamamız gerekir. Her şeyi koy vermek, her şeyin düzelmesine yol açar. O öyle bir güçtür ki, her şeyi koy verdiğimizde içimizde ve dışımızda olup biten her şeyi daha iyi, daha güzel, daha uyumlu, daha adaletli yapmak için sürekli işler.

Denemeyi ertelemek insanoğlunun hastalığıdır. Tam farkındalık haline ulaşmak bilinçaltımızla çıkacağımız yolculukla çok kolay ve hızlı olmaktadır. Kendi kendimize trans ya da başkalarını transa sokarak geçmişin hatalı dosyaları kapatılıp anlamlandırıldıktan sonra geleceğimizi olumlu telkinler ile değiştirebiliriz.

Hipnoz, uygarlık tarihi kadar eskilere uzanır ve tarih boyunca farklı isimlerle de olsa uygulanmıştır. Bu eğitim uygulamalı bir öğrenim deneyimi yaşamanız üzerine kurulmuştur.

Eğitim Bize Neler Kazandıracak

Klasik hipnozdan farklı olarak öğreneceğiniz, dünyadada geçerliliğini ispatlamış ve özgün tekniklerle hipnoz'un sırlara açılan kapısını aralayacaksınız. “Hipnoz Eğitiminde” bireysel ve grup olarak, uygulamalı eğitimler verilecektir. Bireylerin ihtiyaçlarına göre eğitim süreci şekillenip, var olan sorunlar ortadan kaldırılıp, kazanılması istenilen özellikler kişilere kazandırılacaktır. Günlük hayatınızda kendi başınıza uygulayabileceğiniz ve başkalarına da uygulayabileceğiniz teknikler öğrenecek gelişim ve iyileşme paradigmasının kullanımının yetkinliği sizlere kazandırılacaktır. Geçmişten gelen ve günümüzü etkileyen sorunlar ve travmalar ortadan kaldırılıp kaliteli bir özgelecek oluşturulması sağlanacaktır. Özgüven, özsaygı, kendini ifade edebilme, kaygı ile başa çıkabilme, kızgınlığı denetim altına alabilme, daha iyi iletişim kurabilme, becerilerinizin farkına varma ve onları arttırma, anlayış geliştirme, daha verimli çalışma, özel hayatınızda daha mutlu olma, iletişim kabiliyetinizi geliştirme, kilo verme, hafıza geliştirme, rahatlama, motivasyon arttırma, konsantrasyon gelişimi, endişe kontrolü, satıcılık yeteneğinin gelişimi, girişkenlik, heyecan kontrolü, uyku problemi ve fobiler gibi pek çok konuda çözüm odaklı teknikler uygulanıp katılımcıların da eğitim sonrasında kendilerine ve başkalarına kişisel gelişim süreçlerinin daha verimli olabilmesi için teknikler öğretilecektir.

Eğitim sonunda Akademi Larimar onaylı katılımcı sertifikası verilecektir. Eğitim katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin İçeriği

Bilinç ve Bilinç Altını Anlama ve Tanıma,
Hipnoz/Trans Nedir? Ne Değildir,
Kendi Kendine Trans,
Transın Göstergeleri,
Farklı Hipnoz Türleri ve Uygulanışları,
Hipnoz’un Aşamaları,
Dolaylı Telkin,
Trans Hazırlığı,
Telkine Yatkınlık Testleri,
Derinleştirme Teknikleri,
Hipnoz Sonrası Telkinler,
Sorunlar Üzerine Çalışma ve Uygulamalar,
Transa Geçirme Soruları,
Hızlı Hipnoz Uygulamaları,
Hızlı Hipnoz İndiksiyon Teknikleri,
Nefes Egzersizleri,
Regrasyon

Eğitim Süresi

Bu eğitim; 2 gün 10.30 – 18.30 arasıdır. Eğitimler grup için uygun ise hafta için aşkam saatlerine alınabilir.

Eğitim Takvimi

8-9 Şubat 2014

Eğitmenler

Hipnotist Urum & Önder Ergişi

Eğitim Bedeli

400 TL

Eğitimin Yapılacağı Yer

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Uğur Mumcu Caddesi (Eski Köroğlu) 65/8
Gaziosmanpaşa-Çankaya / ANKARA
Tel: 0(531) 692 40 70
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

nikotin-34

Kayıtlı Üye
ben katılmak istiyorum. mail mi atmam gerekiyor yoksa arayayım mı?
istanbul'dan ikamet ediyorum. c.tesi günü iş çıkışı geleceğim için ne gibi bir çözüm bulabiliriz ?
4:30'da işim bitiyor. uçakla gelebilirim. akşam seansı olabilir mi acaba? saygılarımla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba bu bir eğitim ve uzun sürüyor. cumartesi 10:30 da başlıyor ve 18:30 da bitiyor. Bu yüzden cumartesi sabahı yada cuma akşamı gelmeniz gerekiyor. Eğer işten izin olma şansınız yoksa ve 4:30 da işten çıktıktan sonra yetişemezsiniz ve eğitimin birinci günü kaçırmış olursunuz, eğitim ikinci gününde sadece uygulama yapılıyor. Teorik anlatım ve benim uygularım oluyor. ikinci gün öğrencilerin doğru uygulama yapmasını sağlıyorum. Bu nedenle ilk günü kaçırdığınız için ikinci günde bir şey yapamazsınız. Eğer işten izin alabilirseniz, arayıp kayıt yaptırmanız yeterli.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Ankara`da ikamet ediyor yada bulunuyor olsaydım, bu eğitimleri kesinlikle kaçırmazdım.Sanırım bu durumda şansıma küsmem gerekiyor.Bu tür eğitim ilanlarına kedinin ciğere bakması gibi bakmak çok acı verici.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Isyerinden bir sekilde izin almaya calisacagim. Bu egitimleri kacirmamak lazim. Izin durumum kesinlesince arayacagim umarim kadro dolmaz. Sevgi ve isikla

dexter

Elit Üye
Artık kendi sorunlarınızla kendiniz başa çıkabileceksiniz, harika bir teknik.

Mutlu yaşamın sırrı gibi... Kendi kendinizin psikoloğu olabileceksiniz :)