Cinler Hangi kılıklara girebilir, hangisine giremezler

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Cinler yapı olarak hafif olduklarından neredeyse her şeyin kılığına bürünebiliyorlar. Yani bir kalıp üretebiliyorlar kendilerine. Ateş esasında çok hafif bir elementtir. Bu sebeple cinlerin yaratılışı nar-ı semum onlara bu özelliğide vermiş oluyor.
Malumunuz üzere cinler peygamberlerin kılığına giremezler. Ama tanıdığınız her hangi bir kişinin kılığına bürünebilirler. Cinlerin bizim alemimizde bulundukları süre içinde en fazla hayvan kılığına bürünmektedirler. Çünkü en az dikkat çeken şey budur. Cinler neredeyse her hayvanın kılığına bürünebiliyorlar. Sınıflandırmaya kalktığımızda bu hayvanlar içinde sıralama şöyle olmaktadır. 1- Yılan, 2-Akrep, 3-Karga, 4-Çıyan, 5-Kedi, 6-Keçi, 7-Köpek, 8-Domuz, 9-Merkep, 10-Katır.
Elbette sıralamanın tamamı bu değil. Bildiğiniz neredeyse her hayvanın kılığına bürünüp aramızda olabiliyorlar. Bu özellik onların çok sık kullandıkları bir şeydir. Çünkü içimizde bu sayede çok daha rahat dolaşabilmektedirler. Unutmayalım ki cinler her an hayatımızda ve alemimizde yer alıyorlar. Yürüdüğünüz yerlerde, gezdiğiniz park alanlarında hatta evlerimizde bile bulunabiliyorlar. Ancak insana yaklaşabilmeleri, onlarla bir takım hususları yapabilmeleri için kişinin iradesini büyük ölçüde düşürmek zorundalar ki musallat durumu gerçekleşebilsin. Fakat hayvan kılığına girdiklerinde bizlerinde onları görmemizi sağlamış oluyorlar. Tabi ki gördüğünüz sadece size göre bir hayvan olabilir ama aslında onun bir cin olduğu gerçeğinden bihabersinizdir. Bu taktik onların insanların içinde gezip kişilerin en zayıf noktalarını tespit etme olanağıda sunmaktadır. Mesela gece bir yolda gidiyorsunuz ve önünüzde bir köpek duruyor. Yada daha masum bir hayvanı ele alalım. Bir kedi gördünüz ve önemsemediniz. Çünkü size göre bir kedi sadece. Ama o kedi aniden karşınızda kayboldu yada bir saniye içinde bir kaç metre öteye gitti. O esnada ne yapardınız? Bu gördüğünüz olay sizin korkularınızı açığa çıkaracaktır ve iradenizi düşürecektir. Onlar korkularınızla beslenebilirler. Peki irade düşüp zayıfladığınızda musallat olurlar mı? Bu durumda o an musallat olmazlar. Yani yüzde 90 olmazlar. Çünkü onlar sadece av'larını tespit ediyorlar. Sizi asla unutmayacaklar yada bir başkasını hedef almayacaklar. Çünkü onlara beslenebilecekleri bir şey verdiniz bile. Yani avans verdiniz ve onlar maaş alacak zamanı bekleyeceklerdir.
Konuyu dağıtmadan önemli bir hususu paylaşayım sizlerle. Cinler dediğimiz gibi neredeyse her kılığa bürünüyorlar. Peki hangi hayvanın kılığına bürünemiyorlar?
Belki şaşırtıcı gelebilir yada hadi canım olurmu öyle şey diyebilirsiniz ama cinler kurt'ların kılığına giremezler. Hatta cinler kurtlardan çok fazla korkarlar. Köpekler cinleri görebilir ama saldırmazlar. Fakat kurtlar cinlerin tabiatlarınıda bilir ve asla cinlerden korkup kaçmazlar. Aksine onlara saldırırlar ve ciddi zararlar verebilirler. Zehlehşir adındaki mübarek bir cin dostumuz geçmişte bir çok cinin kurtlar tarafından katledildiğini bu sebeple cinlerin dağlık bölgelerden şehirlere indiklerini dağlık bölgelerde kalanlarında kurtların uğramadıkları yerlerde barındıklarını anlatmıştı. Bu hususta seyyid maytatarun hazretleri şöyle demektedir. '' Yahdi la vahid haruf kaale mehl yahdi la vahid tayr kaale mehl yahdi la vahid kelip kaale mehl. Lakin vahid cinne ze'ev rehip mazaALLAH.'' Yani diyor ki '' Belki bir kuzuya dikkat etmeyiz, belki bir kuşa dikkat etmeyiz, belki bir köpeğede dikkat etmeyiz. Lakin bir kurt korkunçtur mazaALLAH.'' Bir sohbette yine bir ulvi dostumuz kurtların vahşiliği onlar için tehdit oluşturduğundan bahsetmişti.
Evet sevgili dostlarım bu yazımızda cinlerin korktuğu hayvanı ele aldık. Belki bir çoğunuz bihaberdiniz belkide bir kısmınız biliyordunuz bilemiyorum. Ancak yinede hem bilmeyenler açısından hemde pratik açısından bu konuyu ele almış olalım. Kısa bir not düşeyim. Sakın ola ki kurt'tan her hangi bir şeyin yani derisi, tırnağı, dişi vs gibi bir uzvunun sizi koruyacağını sanmayın. Zira cinler kurtların yaşayanlarından korkarlar.

ALINTIDIR

hasan06

Kayıtlı Üye
evet çok ilginç bir bilgiymiş birde çok az bilinen bir bilgi olsa gerek. hiç duymamıştım ama araştırıcam.

esaskız

Kayıtlı Üye
ilginç gerçekten peki nasıl anlayabiliriz o olduklarını ?

Psikite

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme için teşekkürler.Cinlerin kurtlardan korktuğunu bilmiyordum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bizim anlamamız gerekmiyor,gerçi bu konulara aşina olanlar ufakta olsa anlarlar belki ama buna pek gerek kalacağını sanmıyorum.Zira onlar ergeç kendilerini belli ederler.

Rica ederim PsiQit

Romerio

Banlı Kullanıcı
Paylasim icin tesekkurler, bir sorum olacak, kurt besleyen bi insana musallat olma durumu varmidir ?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Paylasim icin tesekkurler, bir sorum olacak, kurt besleyen bi insana musallat olma durumu varmidir ?
Onların Kurtlar hakkında söylediklerine bakılırsa, kurtların bulunduğu yerlere uğrayacaklarını hiç sanmıyorum.Sadece dışarıda değil evindede tasallutun gereklerini yerine getireceklerinden kurt bulunan evin onlar için pek tercih sebebi olmaz kanımca.

Romerio

Banlı Kullanıcı
Kopek beslemeyi dusunuyodum, iyi artik ozaman pitbull yerine sibirya kurdu beslerim hem yemek masraflarida pit kadar ucuk degil :-D

diablo12

Banlı Kullanıcı
Yarından itibaren ehemn evime bir kurt alıp onu evcilleştireceğim. :D

memnun

Kayıtlı Üye
bu işin pirlerinden bir hocanın söyledikleri

Bu konuda görüştüğüm bir kişinin bana söylediği:
“Hocam, bir sabah odada buhur yapılır ve orda b1500 sefer Ya Allah ya Fettah ya Huddam ……. Vs. bir zatla görüşüp irtibat kurulurmuş” ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği:
“Hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı
”Ne istiyorsun söyle” dedi.
Ama benim ağzım dilim tutuldu ve konuşamadım, elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde altımı ıslattığımı gördüm..”
O şahıs o eve bir daha giremiyor ve hala psikiyatri tedavisine devam ediyor. Yani söylediğim gibi üstadı ve ustası olmadan olmaz.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
neden kurt acaba ?
neden sadece bu hayvan bunlardan korkmaz ve saldırır ve neden herşeyin şekline giren bu varlıklar bu hayvanın kılığına giremiyor ?
sorulması gereken sorular bunlar bence ....

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Açtığınız konuyu okudum ama baz şeyleri düzeltme gereği duyuorum. Şahsi tecrübemden söyleyebilirimki cinler her kılığa giremezler. Siz sadece olarak Peyganberlerin kılığına giremez demişsiniz ama ben size neyin kılığına girebileceklerini söyleyeceğim. Bu yazacaklarımın dışındakilerin kılığına giremezler. Şeytan olanları sadece olarak siyah renkli hayvanların kılığına girebiliyorlar. Siyah kedi veya siyah keçi gibi. Siyah olması farzdır yoksa girmeleri mümkün değildir. Bide büyücüler gibi yani şeytansı insanların içlerine girebiliyorlar yani kişi çifte ruhlu oluyor. Müsluman olanları ise hayvan kılığına girmekten hoşlanmazlar. Zaten kılığa girmeyede gerek yok bizim onları göremeyeceğimiz biçimde yanıbaşımıza dolaşırlar. Cin vakalarından kounmak için sihay horuz beslemeyi tavsiye ederim çok faydasını görürsünüz. Çifte ruhlu kişileri tanımak için o kişinin yanında veya o kişinin haberi olmadan Ayetel Kürsi okumanız yeterli olacaktır ve o anki tepkisinden anlarsınız zaten. iyi formlar.

PateNoS

Kayıtlı Üye
Oğuzhan arkadaşımın yorumu bana doğru geldi :)

Agita

Kayıtlı Üye
Bir ara bunuda fantezileştirip yılan kılıgına girebilen cinler bilmem ne cinleri kedi kılgıına girenler bilmem ne cinleri diye klanlaştırmaya kalktılar. Sonra islami açıdan desteklenmediler. Ki sınırları yok istedikleri kılıga girebiliyorlar diye anlatılıyor ve ormanda hayvan sürüsü olarak geziyorlarmış denir. Çemberden içeriye giremezler diyede anlatılır ki bu hz süleymandan bu yana anlatılan bir şeydir çok eski bir inanıştır yani ve avrupadan asyaya herkeste görülür bu inanış..

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
Kaynak Nedir Söylermisiniz ?
Birde Forumda nedense Alimler çoğalmış Maşallah ...

Zek0808

Kayıtlı Üye
Siyah horoz mu besleyelim kurt mu? Ya da siyah kurda dönüşebiliyorlar mı? Kafam karıştı. :/

codzombi

Kayıtlı Üye
kurt olayı çok saçma geldi bence kurt lıgına giren bir kaç varlık okudum ve ve amon denilen varlıktı yanlış hatırlamıyorsam şimdi baktım teyit ettim kurt lıgına giriyormuş.

AMON : 40 lejyona hükmeden Amon yılan kuyruklu ve alev fışkıran bir kurt formunda görünebilir. İnsan formundayken bir baykuşun kafasına ile gagasına ve bir köpeğin dişine sahip gibi gösterilir. Amon geçmiş ve gelecek hakkında bilgi verebilir ve arkadaşlar arasındaki farklılıklarda onları uzlaştırır.

ANDRAS : 30 lejyona hükmeden Andras bir meleğin vücuduna ve baykuşun kafasına sahiptir. Siyah bir kurt üstünde gider ve süvarı kılıcı taşır. Nasıl öldürülceği konusunda tavsiyede bulunabilir, tartışma ve anlaşmazlıkları çoğaltır.

MARCHOCIAS : Emrinde 30 lejyon olan cehennemin mükemmel markisi, Marchocias dişi kurt gibi görünür, yılan kuyruğuna ve alev tükürüğüne sahiptir. İnsan vücudundayken, görkemli bir asker görünümüne sahip olur. Şeytanın ve meleklerin hükümlerine uyar.

VEPAR : Harika bir düktür. Güçlü bir denizkızına benzer. Görevleri suları idare etmek, silah, zırh ve cephane ile dolu gemilere rehberlik etmektir. Şeytanın isteğiyle denizlerin dalgalı olmasına ve gemilerle doluymuş gibi görünmesine neden olabilir. Ayrıca erkeklerin 3 gün içinde çürük ve yaralar ile ölmesini ve kurtların içlerinde büyümesine neden olabilir.

kurt olayını bu türk şamanizm geleneklerinden gelen üstün göstermek amacıyla taraflı bir şekilde yazılmış , şuan çürütmüş bulunmaktayız.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Kurt kılığına giremediklerini ilk buradan duyuyorum. Bence girebiliyorlar. En büyük büyüler kurt derisi, kurt yağı, kurt kemiği, kurtun dişleri, kurtun iç organları, kurtun dudak kısmı konple, kurt tüyü, yani kurtun nerdeyse tümünden kullanılarak hazırlanıyor. Buda o demek oluyorki varlıkların kurtdan korkması söz konusu değildir aksine onları kurta çeken bişeyler var.