Tarotta karşındaki kişinin enerjisi

shadows

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bir kaç aydır tarot bakıyorum ve baktığım kişiler falımın neredeyse hepsinin çıktığını söylüyor. Bazılarına taro bakarken çok rahat oluyorum yani kelimeler kendiliğinden dökülüyor. Ama bazı kişilerde çok fazla zorlanıyorum. Bunun bakım yapılan kişinin enerjisiyle bir ilgisi olabilir mi? Aynı şekilde ailemden özellikle anne ve babama bakarken de aynı şekilde zorlanıyorum. Hatta tıkanıp falı yarım bıraktığım bile oluyor. Bunun nedeni nedir? Kendimi geliştirmek için kartlarımla meditasyon yapıyorum. Yastığımın altına koymayı da denedim. Bakımlarımı daha fazla geliştirmek için bunların dışında neler yapabilirim? Şimdiden teşekkürler :)

Sevgi ve ışıkla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar. Bir kaç aydır tarot bakıyorum ve baktığım kişiler falımın neredeyse hepsinin çıktığını söylüyor. Bazılarına taro bakarken çok rahat oluyorum yani kelimeler kendiliğinden dökülüyor. Ama bazı kişilerde çok fazla zorlanıyorum. Bunun bakım yapılan kişinin enerjisiyle bir ilgisi olabilir mi? Aynı şekilde ailemden özellikle anne ve babama bakarken de aynı şekilde zorlanıyorum. Hatta tıkanıp falı yarım bıraktığım bile oluyor. Bunun nedeni nedir? Kendimi geliştirmek için kartlarımla meditasyon yapıyorum. Yastığımın altına koymayı da denedim. Bakımlarımı daha fazla geliştirmek için bunların dışında neler yapabilirim? Şimdiden teşekkürler :)

Sevgi ve ışıkla...

Evet bakım yapılan kişinin enerjisi de önemlidir. Ama o kişinin enerjisi sizin tamamen bakıp yapıp ya da yapmamanızı etkilemez. O sizle alakalı bir durum. Ya o kişiye farklı bir bakım tekniği uygulayacaksınız ya da bir süre bekleyeceksiniz sonra yeniden deneyeceksiniz. Yine olmuyorsa kendinize olumsuz enerjilerden arındırma teknikle uygulayın. Sonra yeniden deneyin.Yine olmuyorsa bakımın açılmaması gerekiyordur. :)

Sevgiyle Kalın. :)

shadows

Kayıtlı Üye
Evet bakım yapılan kişinin enerjisi de önemlidir. Ama o kişinin enerjisi sizin tamamen bakıp yapıp ya da yapmamanızı etkilemez. O sizle alakalı bir durum. Ya o kişiye farklı bir bakım tekniği uygulayacaksınız ya da bir süre bekleyeceksiniz sonra yeniden deneyeceksiniz. Yine olmuyorsa kendinize olumsuz enerjilerden arındırma teknikle uygulayın. Sonra yeniden deneyin.Yine olmuyorsa bakımın açılmaması gerekiyordur. :)

Sevgiyle Kalın. :)

Aydınlattığınız için çok teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacak. O kişiye mi bakım açılmaması gerekiyordur? Bunun nedeni ne olabilir?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Sevgi ve ışıkla...

Bakımlarda karşınızdaki insanın enerjisinden ziyade size olan inancı ve de size kendisini açıp açmadığı daha önemlidir. Yani karşınızdaki kişi herşeyi öğrenmenizi ve ya söylemenizi istemediği taktirde bazen bilinçsiz olarak kendini korumaya alır. Bu da bakımcının zorlanması anlamına gelir. Yalnız bakım konusunda tecrübeli ve kartları ile bağı kuvvetli olan bir bakımcı karşısındaki kişiden gelebilecek bu negatifliklerden pek etkilenmez. Çünkü böyle bir durumda kartlardan ziyade öz enerjisi ile bakım yapar. Bunun sonucunda da eninde sonunda bakımı gerçekleştirir.

Anne ve ya babaya bakılan bakımlar, hatta 1. dereceden yakın akrabalara bakım pek yapılmaz. Çünkü sonuçlar etkilenir sizin duygularınızdan. Ve hep çelişkili, çok fazla olasılığı olan sonuçlar ortaya çıkar. Bu yüzden de bakımcıların % 80'i ailesine ve hatta çok yakın dostlarına dahi zaman zaman bakım yapmaz.

Bakımlarınızın gelişmesi için en temel unsur kendinizi transa almayı öğrenmektir ve de kartlarınızla olan bağınızdır. Bu bağı güçlendirmek için kartlarınızla tabiri caizse aşk yaşamanız gerekir. Bu konuda birçok teknik sitemizde bulunmaktadır. Temel olanı ise aranızdaki bağ sabitlenene kadar asla kartlarınızdan 6 saat süre ile uzak kalmamanızdır.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Şunu eklemek isterim;Tanımadığınız yahut özelini bilmediğiniz insanlara bakım yaparken rahat olursunuz ve kelimeler ağzınızdan dökülür.Ancak tanıdıklarınıza bakım yaparken veya bildiğiniz bir olay üzerine bakım yaparken zihninizin içini boşaltmadığınızdan bu kadar rahat bakım yapamazsınız.Çünkü ister istemez beyniniz çıkan karta kaygılarınız dahilinde yüzlerce opsiyon yükler ve bunlar sizi objektiflikten uzaklaşır.