BİlİnÇalti telkİn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
bu aralar çok konu açıyorum hakkınızı helal edin size sorum şu ben psikolojik sorunlarım için küçüklüğümden berli tedavi görüyorum sürekli ilaçla yaşıyorum ve dahada kullanmak istemiyorum 2 gün önce bilinçaltı telkin seti aldım acaba ilaçları bırakmam doğru olurmu bilinçaltı telkinleri okb ve anksiyetemi ordatan kaldırmada tek başına yeterli olurmu beni bu konuda aydınlatabilirmisiniz

XeaRo0

Kayıtlı Üye
bence olmaz hap alman doktor tavsiyesi mi bilmiyorum öncelikle doktoruna tekrar gidip danışacaksın eleman böyle böyle ben hap kullanmak istemiyom napalım ne delim ölçelim biçelim tartalım diyeceksin ona göre bir şeyler ayarlar sana

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlaçlar beyin kimyasını değiştirir ve bağımlılık yapar. Bu güne kadar psikolojik ilaçlarla iyileşmiş bir hasta yoktur, sadece semptomları bastırır. Plasebo etkisi ile gerçek ilaç arasında yapılan deneylerde, gerçek ilaç ve sahte ilaç arasında bir fark bulunmamıştır. Yani ilaç sanılarak alınan şeker ne kadar işe yarıyorsa, gerçek ilaçta o kadar işe yarıyor.

Bilinçaltı telkin Cd leri hastalık çözmez, çünkü sorunun ana kaynağı herkes değiştiği için, soruna yönelik bilinçaltı çalışması yapılmadığı sürece büyük bir anlamı yoktur. Bilinçaltı Cd leri birer destek ve yardımcıdır.

Eğer direk ilaçları bırakırsanız beyin kimyası değiştiği için tepki verecektir. Azaltma yoluna gidiniz. Bir bilinçaltı uzmanı ile beraber çalışmak daha hızlı ve kesin sonuçlar verecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...