Sezgiler bilginin aynasıdır

Reelalien

Kayıtlı Üye
İnsanlık uzun zamandır vaad edilen uyanışı beklemekte...Uyanış bir anda gelmeyecek halbuki ki Zaten uyanmaktayız.
Üzerinde yaşadığımız gezegenimiz Dünya ve yer yüzü Gaia bunun en büyük kanıtıdır.Değişmekte tıpkı bizler gibi O'da uyanmakta...
Yıllar önce gösterilen bilim kurgu senaryolarını suan yaşamakta ve görmekteyiz.Özel Üretim savaş robotları bile yapıldı.Uçan arabayı yapmak için gerekli platform oluşturuldu,tıpkı bunlar gibi simülasyon gerçekleştirildi.Şimdiyse Dünyayı yönetenler 3.boyuttan 4.boyuta geçme çabasındalar.Ancak bu nasıl oluyor? İlkel dönemlerden bir anda bu teknolojiye nasıl gelindi düşündünüz mü ? Zeka mı...Yoksa Dünya dışı yaşam formlarının yardımları mı dersiniz?
Şüphesiz ki Dinler Var olduğundan beri bizlerin birşeyleri düşünüp gerçeğe ulaşmamız zorlaşıyor Acaba dinlerin bizlerin Basit ve Gerçek bilgiye ulaşamamamız için oluşturulmuş kaynaklar olmadığı düşünülemez mi,bu soru göreceli...Hoş dünyada sürekli olarak insanlık anlamında bir geriye kayma olduğu sürece bu düşünülecektir.
Körü körüne bir dine bağlı kalıp görmezden geldiğimiz bilgiler gerçeğe bir adım daha yaklaşmamızı engelliyor olabilir.Yavaş yavaş konuya gelirken
Bunları yazmamın sebebi daha sonra aklınızda kalacak olan bu soruları düşünmenizi istememdir.
Dünyada hiç kimse bir diğerinden üstün değildir.Evet bu doğru.Ancak dünyaya geliş amacı 'farklı'olan ruhlar vardır.Kimileri Dünya dışı yaşam formlarından
'Özel'olarak getirilmiş ruhlardır.Bu ruhlar bedenlenirler.Hem daha iyi deneyimlemek hem de daha rahat yardım edebilmek bilgi aktarmak görüş mesafesini
Yükseltmek için.Kimi ruhlar ise Tanrı katından onun ruhani kozmik alanından bedenlenerek gelmiş olan yardımcılardır.Kimileri ise karma yaşamaya devam eden ders almak amacıyla bir çok kez reenkarne olmakta olan ruhlardır.Bu örnekler gibi sayısız örnek bulunmaktadır.
Ve siz kendinizi ne kadar dinlediğinize bağlı hangisi olduğunuz ...
Sezgilerinize kulak verdiğinizde Henüz aynınlanmamış olan bilgileri hatırlayacaksınız.Bu bilgiler ile görevinizi sürdürecek bittiğinde planınıza geri çağırılacaksınız
Dünya dışı yaşam formu yani uzaylıların siz olmadığınızı nerden biliyorsunuz?Aramızda bir çok uzaylı var yeniden bedenlenirler .
Ve dünya dışı planda yani bir nevi evimizden buraya buradaki durumu ele almak Yalnış giden birşeyleri düzeltmek Yalnış davranan insanları uyarmak
Ve ayrıca dünyadaki yaşamı deneyimlemek için gelmiş olamaz mıyız?
Dış plandaki rehberler Telepatik rüyalar, beyin dalgaları,kulak çınlamaları gibi yöntemlerle bizlerle iletişim kurmaktalar.Bu iletişimler sayesinde bir çok şey hakkında bilinçaltımıza bilgi kodlanmaktadır.Son devirlerde bunlarda artış oldu.Çünkü dünyada ki yardımcılar gidişat ile başa çıkmakta zorlanmaktalar
Ve sık sık Yardım çağrısında bulunuyoruz onlara Farkında olanlar ve olmayanlar olarak rüyamızda onlarla iletişim halindeyiz.Ve son zamanlarda yapılan açıklamaların 'Tersine'onlarla iletişim kurmak zararlı değildir.Bunlar olası yardım için dünya ya yani toprağa inecek olan bedenlere karşı bir önyargı besleme amacı güdülmek istenmesidir.Dünyayı bir şekilde elinde tutmayı başaran yöneticiler bunun farkında.Onların yardım ve iyi niyet sevgiyle gelişlerinin farkındalar.Buna elbette karşı çıkarlar.Ellerinden otoritenin gitmesini istemezler.Ancak evrendeki evimizden bizim için gelecek olan bu bedenlere karşı duyarlı olunmalıdır.Bir çok yerde okumuşsunuzdur.Devletlerin yanında uzaylıların çalıştığı konularını Evet bunlar bilim kurgu değildir.Ancak o şekilde ilerleme gerçekleşe bilirdi zaten bu kadar kısa zaman diliminde.Ancak onlar dünya yaşamını bozmak değiştirmek için burada olan bedenlenirler olmalılar ancak.Asıl onlara ve onların yardım ettiklerine karşı dikkatli olunmalıdır.Bunlar kimler anlamış oldunuz.
Son olarak Sezgilerinize kulaklarınızı kapatmayın ! Her daim içimizdeki sese kulak verin Ve evrene davetiye yollayın Yardım ve iyilik vicdani duygular
İçin...
Hoşçakalın