Müslüman Cin Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Evvela 3 gün oruç tutup hayvanattan meydana gelen şeylerden kaçın ve dahi çok su içmeyip çok yemek te yemeyeceksin. Ve her gün 3 kere bu mubarek sureyi duası ile beraber oku, 3 gün sonra yeşil giysili müslüman cinler hakk tealanın fermanı ile sana muti olup her ne dilersen her ne murad edersen fıl hal emrini yerine getirirler.

Alıntı.

Bu davetin tehlikesi yoktur. Hem cinler gelmeseler bile okuduğunuz boşa gitmez. Ben denemedim ama kısa zamanda denemek istiyorum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Özür dilerim yukarda belirtmemişim. Yasin suresini okumanız lazım. Duasını bilmediğimden ben yapamadım.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Burada önemli olan niyettir.Niyet olmadıktan sonra cin falan gelmez.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1.Gelen varlığın ''Müslüman'' olup olmadığını bilemezsiniz. Ve sadece Müslüman varlıkları(cinleri) çağıran bir davette yoktur. Yapılan davete farklı varlıklar icabet edebilir. Bunu konun altına not olarak düşmeliydiniz.

2.Gelene varlığın sizinle uğraşıp,uğraşmayacağını da bilemezsiniz. Onlarsan sana bir zarar gelmez demek yerine daha dikkatli olun,korunmaları yapın o şekilde daveti yapın demeniz lazımdı.

3.Davetin kaynağı belli değil,gerçek olup olmadığı belli değil.Uygulamayı aldığınız yerde konunun altına atılan yorumlara göre yada uygulamayı paylaşan kişinin yazısına göre gerçek olup olmadığını bilemezsiniz.

4.Siz sadece çağırma işlemine bakıyorsunuz. Bir davet paylaşılırken altında korunması da paylaşılır ki yapan kişiler zarar görmesin.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
1.Gelen varlığın ''Müslüman'' olup olmadığını bilemezsiniz. Ve sadece Müslüman varlıkları(cinleri) çağıran bir davette yoktur. Yapılan davete farklı varlıklar icabet edebilir. Bunu konun altına not olarak düşmeliydiniz.

2.Gelene varlığın sizinle uğraşıp,uğraşmayacağını da bilemezsiniz. Onlarsan sana bir zarar gelmez demek yerine daha dikkatli olun,korunmaları yapın o şekilde daveti yapın demeniz lazımdı.

3.Davetin kaynağı belli değil,gerçek olup olmadığı belli değil.Uygulamayı aldığınız yerde konunun altına atılan yorumlara göre yada uygulamayı paylaşan kişinin yazısına göre gerçek olup olmadığını bilemezsiniz.

4.Siz sadece çağırma işlemine bakıyorsunuz. Bir davet paylaşılırken altında korunması da paylaşılır ki yapan kişiler zarar görmesin.

Ben zarar görmeyeceklerinden eminim. Kafir cinler kuran ayeleri okunduğu zaman o evden uzaklaşırlar ve dinlemek için müslüman cinler gelirler. Kafir cin zarar vermeye çalışsa bile müslüman cinler izin vermezler. Hem davet yapmaya çalışan kişiler ne yapacaklarını iyi biliyorlar. Dediğim gibi eğer işe yaramazsa okudukları boşa gitmez. Büyük sevaplar yazılır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben zarar görmeyeceklerinden eminim. Kafir cinler kuran ayeleri okunduğu zaman o evden uzaklaşırlar ve dinlemek için müslüman cinler gelirler. Kafir cin zarar vermeye çalışsa bile müslüman cinler izin vermezler. Hem davet yapmaya çalışan kişiler ne yapacaklarını iyi biliyorlar. Dediğim gibi eğer işe yaramazsa okudukları boşa gitmez. Büyük sevaplar yazılır.

Bakın şunu gözardı ediyorsunuz. Davet bir KAPI'dır.Varlıklar ile bizler arasında ki kapı. Ve o kapının önünde görevliler yoktur sadece müslümanlar girsin diye bekleyen.
Kapıyı görev her varlık girebilir. İşte bu yüzden korunmalar vardır.
Ve ayet bile okusanız farklı varlık gelebilir.
Zarar görmeyeceklerine emin olamazsınız. Bu davetin sahibi siz değilsiniz ve korunmasını paylaşmamışsınız.
Buradaki amaç üyelerin zarar görmemesidir.

Davet yapmaya çalışan kişiler ne yaptıklarını iyi biliyorlar demişsiniz gördünüz mü davet yapanları ? Kimin bilgili,kimin bilgisiz olup olmadığını nereden biliyorsunuz ? Davet yapmak isteyen bilgisiz bir kişi de yapabilir ve sizin yüzünden zarar görebilir. Bu yüzden mabet de uygulama paylaşılırken genellikle eksik paylaşılır.

Sevgiyle Kalın. :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bakın şunu gözardı ediyorsunuz. Davet bir KAPI'dır.Varlıklar ile bizler arasında ki kapı. Ve o kapının önünde görevliler yoktur sadece müslümanlar girsin diye bekleyen.
Kapıyı görev her varlık girebilir. İşte bu yüzden korunmalar vardır.
Ve ayet bile okusanız farklı varlık gelebilir.
Zarar görmeyeceklerine emin olamazsınız. Bu davetin sahibi siz değilsiniz ve korunmasını paylaşmamışsınız.
Buradaki amaç üyelerin zarar görmemesidir.

Davet yapmaya çalışan kişiler ne yaptıklarını iyi biliyorlar demişsiniz gördünüz mü davet yapanları ? Kimin bilgili,kimin bilgisiz olup olmadığını nereden biliyorsunuz ? Davet yapmak isteyen bilgisiz bir kişi de yapabilir ve sizin yüzünden zarar görebilir. Bu yüzden mabet de uygulama paylaşılırken genellikle eksik paylaşılır.

Sevgiyle Kalın. :)

Peki kardeşim :) Başka davet paylaşsaydım mutlaka yazardım. Ama bu ayetden zarar gelmez diye düşünmüştüm. Şimdide öyle düşünüyorum. Ama tartışma yaratmamak için dediğin gibi olsun.

Davet yapacak olan kişiler 7 kere ayetel kursiyi okuyup üzerlerine üfürürlerse ve 7 kere Ya Hafız derlerse yeter. Bir sorun yaşamazsınız dediğim gibi. Ama yinede çok dikkatli olun. Gelen varlıklara kuran okumalarını söyleyin. Çünkü müslümanım deyip sizi kandırabilirler. Hepinize iyi şanslar :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu davet isteğinin sebebi nedir?Amaç nedir yani karşılıklı oturup çay içilmeyecek herhalde?Denememişsiniz denense de olmayacağı kesin çünkü davetler kişiye özeldir,hakedene varlıklarca verilir.Korunma ayrı Kurandaki Sureler herkesin korunması için geneldri.Ancak davetler böyle değildir.Davet gerekliliği olana gaybdan davet yolu verilir merak edipte davet etmek isteyene değil.Sanırım neden işe yaramaz konularını hergün bir moderatör güncellemeli ki artık şu davet paylaşımları sonlansın.Örnek teşkil etmesi açısından paylaşmak ayrı birşey davet yapma isteği ile paylaşmak ayrı birşey.Örnek olsun diye sitede uygulamalar tutuluyor ama inanın hiçbirisi sizde veya bende işe yaramayacaktır.Siz denemeye devam edin içiniz bilir.
Sevgiler

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bu davet isteğinin sebebi nedir?Amaç nedir yani karşılıklı oturup çay içilmeyecek herhalde?Denememişsiniz denense de olmayacağı kesin çünkü davetler kişiye özeldir,hakedene varlıklarca verilir.Korunma ayrı Kurandaki Sureler herkesin korunması için geneldri.Ancak davetler böyle değildir.Davet gerekliliği olana gaybdan davet yolu verilir merak edipte davet etmek isteyene değil.Sanırım neden işe yaramaz konularını hergün bir moderatör güncellemeli ki artık şu davet paylaşımları sonlansın.Örnek teşkil etmesi açısından paylaşmak ayrı birşey davet yapma isteği ile paylaşmak ayrı birşey.Örnek olsun diye sitede uygulamalar tutuluyor ama inanın hiçbirisi sizde veya bende işe yaramayacaktır.Siz denemeye devam edin içiniz bilir.
Sevgiler

Siteden aldığım bazı davetler ve bilgilerle uygulamaları gerçekleştirmiştim. Varlıklar gerçektende geliyorlar. Ama onları görme ve duyma problemleri var. Yani gözdeki perde inmeli ilk önce. Benim merak ettiğim bu kadar kişi ben böyle davet yaptım diyorlar ve varlıkların görünüşlerini anlatıyorlar. Varlıkların görünmesi için bir kaç aya ihtiyaçları var. Çünkü başka bir kılığa girerlerse görebilirler. Ya da rüyalarında anlaşma yapabilirler. Amma kimse bunlardan bahsetmiyor. Davet yapan kişiler açıklama verirlerse sevinirim. Ben cini siyah duman gibi bir keresinde görmüştüm o da çok istediğimi belirtdiğim içindi ve bir iki saniyelikti. Kulağımda çınlamalar olduğunda cinlerin kulağıma fısıldadıklarını biliyordum. Yani onları perde inmediği sürece ne göre ne de duyabiliriz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Çereke bir havas kitabı değildir. bazı sürelerin toplandığı bir kitaptır. Kuran- Kerim okumadan önce hazırlık olarak okunurdu. çok uzun duların kısatılmış halleri, namaz duaları, oruç duaları gibi, ibadet amaçlı yapılan etkinliklerde okunması gereken sureleri içerirdi. Ya sin suresinin bölüm bölüm kısımları yer alır. Yasinden sonra okunması gereken dua yer alır. Çereke kısaca din eğitimi verilen yerlerde bir tür hazırlık için önce okutulan bir kitaptır.

Havas ilmi ve hüddam imi ile uzaktan yakından alakası yoktur. Yasin Suresi Haricindeki Yasin Duası diye onlarca farklı dua vardır. Bir tanesinin Türkçe mealini yazım da konu ile ne kadar alakalı olduğunu siz düşünün.

"Ey yerlerin ve göklerin sahibi on sekiz alemin kalbine nazar eden yüce ALLAH. Sayılı nefeslerin tükeneceğine, her şeyin sana döneceğine inanıyor, huzuruna geldik mümin gitmek istiyoruz, bu lütfu bizden esirgeme YARABBİ."

Son olarak, Alimler zamanında (dünya bu kadar enerjisel olarak kirli olmadığı ve çalışma için uygun zaman ve yer olduğu ve havas eğitimi aldığı ve halk tarafından maddi ve manevi desteklediği dönem) gayb alemine bir kapı açabilmek için yıllarını veriyordu. 3. Gün dua okuyarak yasaklanmış ve saklanmış sırların sırına erişmiyorlardı.

Davet yaptım, siyahlık gördüm, kulağım çınladı belirti değildir. Davet yapınca öyle olmuyor zaten merak etmeyin. davet iki taraflı olarak açılan bir kapıdan girilmesi ile olur. ne onlar oradadır ne siz orada, o yüzden bilinçli bir hal değildir ve beden artık işin içinde değildir. yani ortada kulak yok ki çınlaması olsun, ortada göz yok ki bulanıklık görsün. Bedenin önemi yoktur, çünkü o alem kaba değil ince enerjilerden oluşur. Açıklama yapmak yoruldum. Kullaktan dolma bilgilerle, o şunu yazmış, bu bunu yazmış şimdi yalan mı söylüyorlar bakış açısı ile bu iş olmaz.

Eğer maddi manevi her şeyinizi adayabileceğiniz bir hoca bulursanız ve sizi kabul ederse (aileden gelen bir eğitim ve özel bir yeteneğiniz yok ise) yıllarınızı verirseniz belki tekrar ediyorum belki sırlara vakıf olabilirsiniz onun dışında bırakın artık, sırlara erişeceğim üç beş kere dua okumaları.

Admin notu: Konu yanlış bilgiler içerdiği için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...