mabet'e özel radyo !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Öncelikle herkese merhaba

Mabet'özel radyo kanalı olsa ve hertürlü uygulama, haberler, vs bu yollla yapılsa hem ücretsiz yayınlar var maliyet olarak bi gideri olmaz veya telsiz uygulaması bir'çok üye mobil kullanıyor bu yolla mabet'e özel kanal olusturularak bütün üyeler burda fikir alışverişinde bulunur ve yönetim tarafından uygulama vs bu yolla yapılsa birçok yeni üye katılımı olur bu yollada çünkü bu uygulamarı bir çok kişiler kulllaniyor
Daha değişik uygulamarda mevcut onemli olan fikirin onaylanması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle herkese merhaba

Mabet'özel radyo kanalı olsa ve hertürlü uygulama, haberler, vs bu yollla yapılsa hem ücretsiz yayınlar var maliyet olarak bi gideri olmaz veya telsiz uygulaması bir'çok üye mobil kullanıyor bu yolla mabet'e özel kanal olusturularak bütün üyeler burda fikir alışverişinde bulunur ve yönetim tarafından uygulama vs bu yolla yapılsa birçok yeni üye katılımı olur bu yollada çünkü bu uygulamarı bir çok kişiler kulllaniyor
Daha değişik uygulamarda mevcut onemli olan fikirin onaylanması

Bu konuya benzer bir konu açıldı. Ve site sahipleri,yöneticiler cevaplar verdi.

Keşke bakıp açsaydınız. : http://www.gizlimabet.com/threads/36141-Sesli-Danışma-Bölümü

Konu direk radyo konusu olarak açılmamış.Ama aynı şey bahsediliyor.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Direk siteyle alakalı o konu ama benim soyledigim bu site uzerinde eklenti vs barınndırmayacak özel radyo kanalı ve mobil uzerinden telsiz vs daha farkli uygulamar bi konuyla aynı olduğunu düşünmüyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Direk siteyle alakalı o konu ama benim soyledigim bu site uzerinde eklenti vs barınndırmayacak özel radyo kanalı ve mobil uzerinden telsiz vs daha farkli uygulamar bi konuyla aynı olduğunu düşünmüyorum

Sizin dediğiniz şekilde yapılması çok zordur. Ve maliyet olarak gider olmaz gözükse de azda olsa olur.Sitesi sahiplerinin kendi hayatları var.Hem siteyle uğraşıp hemde o radyo kanalıyla uğraşmaları zor olur. Sitenin üzerine eklenti olsa fazla sorun olmaz.Siteye girdikleri zaman yayın yaparlar ama siteden ayrı bir kanal çok zor olur.
Nereden biliyorsunuz ? diye soracaksınız söyleyeyim benim bir akrabamda radyo kanalı açmaya çalıştı ve hiçte öyle sanıldığı gibi kolay değilmiş.

Ve telsiz kanalı yapılsa sorunlar çıkar. Çünkü diğer üyelerde konuşacağı tartışmalar çıkar,küfür,argo kelime söyleyenler olur.Ama dediğmi gibi sitenin üzerine eklenti olsa.Bir konu açılsa orada üyeler sormak istediği soruları sorsa,o eklenti üzerinden yapılan yayından da site sahipleri cevaplarsa çok iyi olur. :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Anlıyorum ama bu radyo konusunu ben biliyorum ve diger telsiz uygulaması argo kelime konusanlar banlaniyor filtre konulabiliyor site sahiblerine gerek yok adminler vs olur ugrastırır fakat sağlam olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Anlıyorum ama bu radyo konusunu ben biliyorum ve diger telsiz uygulaması argo kelime konusanlar banlaniyor filtre konulabiliyor site sahiblerine gerek yok adminler vs olur ugrastırır fakat sağlam olur

Radyo uygulamasını biliyor olabilirsiniz ama ben kurmaya çalışan bir kişinin söylediklerini dedim size. :)
Tamam küfür edenler banlanır ama çok uğraş çıkar. Ve dediğim gibi site yöneticileri de zaten az bir süre girebiliyor. Onla uğraşırlarsa siteye girememezlik çıkar bu seferde ortaya. :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Her iş emek ve çaba mutlaka ister kolay emekle yapılan iş zaten ortada olur gerekn çalışmayı ben yürüturüm bzimde katkımız olur belirli günler uygulama vs olur yayınlar yapılır, kimsenin olmadığı zamanlardada muzikler, yayınlanır eski uygulamar tekrar yayına girer alternatif çok

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bahsettiğiniz durum da yine benzer bir çaba gerektirecektir; uygulamanın kurulmasını geçtim tüm bu dediklerinizi kontrol etmek için ciddi vakit ayırmak gerekir. Maalesef şu an içinde bu mümkün değil; site sahipleri ve yöneticilerinin hem kendi sosyal hayatları, aileleri, işleri ve bir de GMPP'deki görevleri var. Hepsini göz önüne aldığınızda eminim ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bu çalışmaya dair herhangi bir plan olduğunda zaten mabet üyelerinden de yardım elbet istenir. İçiniz rahat olsun. :)

İyi forumlar...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Radyo konusunda okadar vakit harcanacak bir durum yok belirli ksiler seçilir ve uygulamar, sitede önemli yapılması istenilen bölümler, o kişinin musait bir zamanında bunj radyoya kayıt yapması ve belirli saatlerde yayına girmesi yönetimin seçtiği kişiler musait zamanda burdan anlatımlar yapılır

Telsiz uygulamasıda zaten bir çok üye mobil kulllanıyor telsiz ve farklı uygulamar var mabete özel kanal açılır ve bir çok yeni üye girisi olur ve mabet üyeleri burdan konuşma imkanı fikir alışverişinde vs olaylarda bulunur bu isi yapabilecek bir çok musait yetenekli üyeler var yönetimde musait vakitlerinde Yayına bağlanır

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Açıklamak istediğimi anlamıyorsunuz sanırım. Tüm bu dediklerinizi aynı şekilde yaptık diyelim; radyoda görevli olan ve diğer yayın yapan kişilerin ne şekilde çalıştıkları, neler yaptıklarını kim deneyetleyecek ve GMPP kuralları ile misyona göre devam ettiğinin kontrolünü kim yapacak? Belki de kişiler isim kısmını kullanarak durumu farklı yönlere çekmeye isteyecekler. Lafım sizlere veya herhangi başka birine değil fakat sitenin normal işleyişinde bazı üyelerimizin çocukça hareketleri bile saatlerce bizleri uğraştırıyor kimseyi kırmak, üzmek istemediğimizden. Bu yüzden ben de size diyorum ki böyle bir oluşum yapılamaya karar verilirse elbet bu iş için güvenilen, yetenekli kişiler bulunacaktır. Fakat yine belirttiğim gibi bu düzenlemeler şu anda mümkün değildir.

Konu içinde yeterli açıklama yapıldığından kilitlenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...