karmaşık aşka yardım!

sugecirmes

Banlı Kullanıcı
siteyi senelerdir takip ediyordum nihayet üye oldum. önceki konuları okudum bana yardımcı olacak uygulamaları not ettim.

4 senedir bir ilişkim vardı son 2 senedir de nişanlıydık her 3 ayda bir beni seven benim için canını veren adam değişiyor ve benden nefret eden ikide birde "şeytana lanet olsun" deyip garip hareketler yapan birine dönüşüyordu. zar zor hocaya gitmesini sağladım yıldızname bakmış hoca parada talep etmemiş birde muska vermiş kolye şeklinde sakın bu kızı bırakma o sensiz sende onsuz perişan olursunuz keşke böyle bir sevgi benim çocuklarıma çıksa demiş. üstelikte nişanlımla ilgili herşeyi bilmiş. kolyeyi taktığı 2 sene çok huzurluyduk. derken yazın kolyeyi takmamaya başladı hali tavrı değişti yanına gittiğim birgün ayağının dibinde bayıldım kendime geldiğimde boğazımı sıkıyordu gözleri bile başkaydı sanki. bu arada rüyamda hep olup bitecek olan şeyleri görüyorum nişanlımla alakalı sanırım onu çok düşündüğüm ve hep dua ettiğim için olsa gerek. derken artık dayanamdım intihar ettim yoğun bakımda yattım bu olaydan kısa süre sonra teyzemin tanıdığı bir hocayla iletişime geçtik bana bir kağıt yolladı sanırım safranla yazılmış suya koyup 1 ay içtim sonuçta kolyesini takmaya bana dua etmeye ve abdest almaya başladı ve barışıp nişanı tekrar taktık. eşyalarımızı aldık herşey hazır derken bundan 2 hafta önce yine kolyesini çıkarttı yine isyan etmeleri başladı ve yine ayrıldık ağlamaktan mahfoldum bu kısa sürede 11 kilo zayıfladım üzüntüden. kenzül arş uzun versiyonunu okuyorum hep. o suda içtiğim kağıdı yollayan hocayı aradığımda ulaşamadım. çaresiz bir durumda kaldım burdaki uygulamaları yapıp yapmamakta kararsızım hereyi daha da karıştırmak istemem. ne yapmalıyım?

prensesaleyna24

Banlı Kullanıcı
İş
7.sınıf öğrencisiyim
eğer seni eskiden sevdiğinden daha çok sevmesini istiyorsan elimde çok güzel bir büyü var istersen yapabilirim yada sen yaparsın , lanetlemek istersen de güzel büyüler var : söylemen yeter

nikotin-34

Kayıtlı Üye
eğer seni eskiden sevdiğinden daha çok sevmesini istiyorsan elimde çok güzel bir büyü var istersen yapabilirim yada sen yaparsın , lanetlemek istersen de güzel büyüler var : söylemen yeter

bu nasıl bir konuşma tarzı böyle ? manav mısınız siz ? bu kadar basitçe nasıl konuşuyorsunuz. söylemesi yetermiş ve lanet vs. her şeyi yaparmışsınız. vay canına.

dexter

Elit Üye
Sevgili üyemiz,
Nikotin-34'ün de dediği gibi, siz manav mısınız? Şu konuşma şekliniz gerçekten hayret verici.
1. Cevap yazdığınız, konuyu açan üye yasaklanmış, yani sitede değil, sizin yorumunuzu okuyamayacağını bilmenize rağmen bu şekilde neden konuyu tekrar canlandırıyorsunuz?
2. Konuyu açan üye zaten yapılan büyü sonucu sıkıntılar yaşıyor, siz bir de lanetleme vs. gibi büyü önerilerinde bulunuyorsunuz. Sizce ne kadar mantıklı?
3. Bu şekilde öneri sunmanız, "elimde çok güzel lanetleme büyülerimde var. Seç beğen al" şeklindeki üslubunuz doğru mudur?

Pozitifi ya da negatifi seçmek kişinin tercihidir. Buna karışamayız, fakat böyle bir üslup ve böyle bir öneri ile siz karşı tarafa hazır bir tepsi sunmayı öneriyorsunuz. Özelden bile olsa büyü tariflerini bizlerden habersiz veremezsiniz. Bizler burada güvenliği sağlamaya çalışıyorsak, siz bu şekilde büyü tacirliği yapamazsınız. Paylaşacağınız bir konu varsa açıktan paylaşın ve bizim denetimimizde olsun.

İyi Forumlar.