Çin'de ölüm uygulaması

peril

Kayıtlı Üye
çinde çok yaygın olan bir büyücülük türü olan ölüm büyüsünden söz edersek ;hemen her köyün birçok evinde yerel tanrıya adanmış tabletler bulunur bunların üstüne öldrülmek istenen adamın adı ,adamın şimdiden ölmüş olduğu yolunda bir uslup yazılırsa ruhun adamın ölmüş olduğunu düşüncesi ve öbür dünyada onu karşılamak içn hazırlıklar yapacağı düşünülür öbür dünyadaki bütün ruhlar böyle düşünürse adı gçen adamın ruhu da bu dünyayı bırakmak zorunda kalacak böylece adam ölecektir
lanetlenen adamınbu işten haberi olursa korkudan kalbi durabilr lanet büyülerinin bu psikolojik mekanizmasına dünyanın her yerinde rastlanır

sayborg

Banlı Kullanıcı
sevgili yetkili bu yazdıklarınız anladığım kadarıyla doğru lakin üyelerden biri bunları yaparsa ne olur diye düşündünüz mü? acaba? cevapınızı bekliyorum not:bende bu işlerle uğraşıyorum sizce bu yaptıklarınız doğrumu?:devil2:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sevgili yetkili bu yazdıklarınız anladığım kadarıyla doğru lakin üyelerden biri bunları yaparsa ne olur diye düşündünüz mü? acaba? cevapınızı bekliyorum not:bende bu işlerle uğraşıyorum sizce bu yaptıklarınız doğrumu?:devil2:
Biz çinde değiliz ve evlerimizde tanrı heykelcikleri veya tabletler yok.Diyelim ki bu sitede üye olan 2500 kişinin yarısı çinli ve bu uygulamayı öğrendi.Bir sorun yok bence.Ayrıca demişsiniz ki ''sizce bu yaptıklarınız doğru mu?''.Yine demişsiniz ki ''ben de uğraşıyorum bu işlerle''.Sizin yaptığınız doğruysa o da doğrudur.Bu kişisel bir olay değil yanlış anlamayın.Son zamanlarda sitede verilen uygulamaları sorgulayanlar nedense moda oldu.Bütün sorgulayanlara diyorum ki: Neden geldiniz bu siteye?Bunları öğrenip bilgi dağarcığınızı genişletmek için mi?Her yazana sen niye bunu açtın,neden paylaştın demek için mi?Zira çelişiyorsunuz kendinizle.Yapmayalım.Bu arada konuyu açan üyemiz başlığı ''Cinde'' değil ''Çin'de'' olarak düzeltirseniz daha şık olacaktır.İmla kurallarına uymaya gayret gösterelim.

Ursula

Kayıtlı Üye
Malesef elimizde tabletler yok..

Genede paylaşım için teşekkürler

Alpertunga

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler yalnız unutmayın karşınızdaki büyüyü size çevirirse siz ölürsünüz kara büyüler bozulmaz sadece ters çevrilir buna dikkat edin:ban:

mimar52

Kayıtlı Üye
kara büyüyü geri çevirilemeyecek güce ulaşınca yapmak gerek