bir kişinin yaptığından pişman olması için etkili bir uygulama bilen var mı

circe

Kayıtlı Üye
arkadaşlar birinin bizi kırdığı için pişman olmasını sağlayacak bir büyü var mı?eğer forumda vardı da göremediysem kusura bakmayın lütfen.şimdiden teşekkürler

awra

Banlı Kullanıcı
Ben de isterdim böyle bir şeyi.. Ama büyü yapmayı düşünmüyorum..Size yardımcı olmak isterdim.. formlardan girip bakabilirsiniz eminim işinize yarayacak çok şey bulursunuz.. ama unutmayın büyü ters te tepebiliyormuş..şekerler...Belkide sevdiğiniz insan çoktaaaan pişman olmuştur bile böyle hayal edin düşünce gücü yani...1 adım bu olsun.. Ne dersiniz şekerler!!

mavilim

Kayıtlı Üye
en etkili büyüde deseler artık yapmaya korkar oldum.hepsi ters tepti bana.işlerim,ilişkilerim herşey bozuluyo yani bende öyle oldu.yoksa pişman etmek istediğim biri var hemde nasıl pişman olsun isterdim ah ah.:)

peril

Kayıtlı Üye
en etkili büyüde deseler artık yapmaya korkar oldum.hepsi ters tepti bana.işlerim,ilişkilerim herşey bozuluyo yani bende öyle oldu.yoksa pişman etmek istediğim biri var hemde nasıl pişman olsun isterdim ah ah.:)

demekki daha da arastır büyü tekniklerini büyüyü yeterince kıvama gelmemiş sende demekki ztn benim bildigim kadarıyla büyücülük-cadılık genetikn veya dogustan gelen bir yetenektir..

gulum

Kayıtlı Üye
muhabbet duaları var onlardan uygulayın sizi kırdığı için pişmanlık duyabilir.nacizhane fikrim

xxbademxx

Kayıtlı Üye
bende eşimin bana karşı yaptıklarından pişman olmasını isterdim ama ona hiç birşey işlemiyor şerbetli herhalde:biggrinjester:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
pişman olmasını istediğin kişi senin eşin sevgilin tarzı biriyse ben olsam bağlama, aşık etme büyüsü yapardım sonra da o yavşadıkça çemkirirdim. Bi de sitede köpek etme büyüsü olacak o da yarayabilir, çingene büyülerinden elma büyüsü var. Dua olarak da Hasbiyallahü ve nimel vekil deyip yüzüne üflerdim, böylece de cinleri üstüme atlatmazdım. Büyü mektebini havas bölümünü gezin size göre bir şey illaki vardır.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe

öyle bisey buldugunda aman ha nolur banada bi haber ver;) benimde ihtiyacim var, birtürlü rastlayamadim böyle bir büyüye ya da dua tertibine

Sellenay

Kayıtlı Üye
Kendinizi ve o kişiyi affetmenizi tavsiye ediyorum.

Ben çok yararını gördüm. Gözleriniz kapalı ve derin soluk alarak aşağıdaki sözleri tekrarlayın. Reiki inisiyesi olduysanız önce reikiye açılıp sonra tekrarlarsanız daha fazla yararını görebilirsiniz.:hurray::nopity::boat:

AFFETME MEDİTASYONU

KENDİNİ AFFETME

Gözleriniz kapalı kendi görüntünüzü gözünüzün önüne getirin. Ona bakarak yüksek sesle aşağıdaki cümleleri tekrarlayın.

Yaşadığım ve yaptığım her şeyi seviyorum.
Tüm yaşadıklarımı yaşanması gerektiği için yaşadım.
Yaşadığım ve yaptığım her şey için kendimi onaylıyorum.
Beni bir başkasının onaylaması gerekmiyor.
Ben kendimi onaylıyorum.
Ben kendimi seviyor, beğeniyor ve onaylıyorum.
Yaşadığım her şey benim kendi seçimim.
Verdiğim her karar benim kendi seçimim.
Ben tüm kararlarımı ve yaşadığım her şeyi onaylıyorum.
Ben kendimi onaylıyorum.
Ben kendimi affediyorum.
Ben kendimi tümüyle seviyor ve takdir ediyorum.
Hayatı seviyorum.
Yaşamayı seviyorum.

Kalbinizden çıkaracağınız pembe sevgi ışığını kendi kalbinize yollayın. Işıklar gittikçe yüzünüzdeki değişimleri takip edebilirsiniz.

BAŞKASINI AFFETME

Gözlerinizi kapatıp affetmeye karar verdiğiniz ve affetmeye niyet ettiğiniz kişinin görüntüsünü gözünüzün önüne getirin. Ona bakarak yüksek sesle aşağıdaki cümleleri tekrarlayın.

Ben seni affetmeye niyet ettim.
Ben seni şu anda affetmeyi kabul ediyorum.
Seninle yaşadığım her şeyin benim yüce hayrıma olduğunu kabul ediyorum.
Bu dünyada oyun arkadaşım olduğunu kabul ediyorum.
Senin varlığına şükrediyorum.
Bu yolda sevgiyle seni serbest bırakıyorum.
Seni affediyorum.
Kendimi affediyorum.

Kalbinizden çıkartacağınız pembe ışığı o kişinin kalbine yollayın ve o kişinin yüzünde oluşacak değişimleri gözlemleyin. Bu meditasyon değişim dönüşüm meditasyonudur. Affetmeye niyet ettiğimiz kişiyi tamamen affedene kadar her gün devam edilmelidir.

sultana

Kayıtlı Üye
pişman olmasını istediğin kişi senin eşin sevgilin tarzı biriyse ben olsam bağlama, aşık etme büyüsü yapardım sonra da o yavşadıkça çemkirirdim. Bi de sitede köpek etme büyüsü olacak o da yarayabilir, çingene büyülerinden elma büyüsü var. Dua olarak da Hasbiyallahü ve nimel vekil deyip yüzüne üflerdim, böylece de cinleri üstüme atlatmazdım. Büyü mektebini havas bölümünü gezin size göre bir şey illaki vardır.

ben sarmısak buyusunu uyguladım huyları aynı walla hala kırıcı bana karsı konşma tarzından nefret edıyorum o cocgun sınır ettı ya oysa o kdr ıstemştm kı sarmısak buyusunun tutmasını 1 hafta oldu gerrcı allah buyuktur belkıde tutar .

yesim1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar entrasan işler ama sanırım yogunlaşmayla bu olabılır

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar araştırmalar yapıyorum sizlere öyle tılsımlar ve metotlar vereceğim ki
şaşacaksınız az sabredin..

selenim

Banlı Kullanıcı
Bu büyüde Potansiyelinizi farketmek ve sihir yeteneklerinizi serbest bırakmak;üstün şeref,takdir ve beğenilmeye sahip olmak;seçtiğiniz meslekte hızla yükselmek;kendiğini beğenme hissini geliştirmek ve rekabette başaro; özellikle pişmanlık,üzüntü,aşk acısını silmek gibi konularda niyet edebilirisiniz..(kuvvet büyüsü tarot büyüsüdür)

MALZEMELER

-Mor sunak kumaşı
-4kırmızı mum
-Lavanta yağı
-Güç kartı (bazı tarot destelerinde kuvvet kartı olarakta geçebiliyor)
-Parşömen veya kağıt
-Fırça ve kırmızı boya

Mumlara yağ sürün ve pusulanın dört yönünde sunağaınıza yerleştirin ve yakın.Güç kartını mumların arasına yerleştirin ve şu sözleri söyleyin :

"Kuzey-güney-doğu ve batıdan,ışığın gücünü çağırıyorum.Doğunun Rafael'i önüme gel,güneyin Michael'i önüme gel,batının Gabriel'i önüme gel,kuzeyin Uriel'i önüme gel."

En büyük meleklerin siluetlerinin uzaktan size doğru geldiğini,size yaklaştığını ve sunağınızın etrafında,sizinyanınızda durduğunu düşünün.Kartın içine iyice bakın inceleyin,figürün canlandığını ve karnınıza girdiğini hissedin.Beyninizin içinde bir sürü kumanda cihazları,kontrol düğmeleri ve kadranlar olduğun hayal edin.

Gücünüzle işaretli olanı arayın ,bulun ve onu sonuna kadar açın.Kafanızdaki kontrol odasına bakın ve bütün makinelerin harekete geçtiğini görün

Parşömenin kenarına kırmızı mürekkeple en büyük dört meleğin sembollerini çizin.Doğunun Rafael'i için bir bulut;güneyin Michael'i için volkan;Batının Gabriel'i için dalga ve Kuzeyin Uriel'i için bir ağaç olabilir.Mumları tel tek alırken .Aslan sembolü oluşturmak üzere,her iki meleğin arkasından ,biraz mum akıtınBu tılsımı sunakta üç gün üç gece bırakın.Sonra güvenli bir yerde kaldırın,hatta bı tılsımı çerçeveleyebilirsiniz..

papu

Kayıtlı Üye
Bir kişinin yaptıklarından pişman olması için şayet bu şahsiyet sevgili kategorisinde biri ise önce onu rahat bırak, hiç görüşme geri dönerse pişman olmuştur senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.:)
GECENİZ GÜZEL GEÇSİN , SAYGILAR...

prenseshayal

Kayıtlı Üye
beyaz bir kağıt al,o kişinn ismin yaz,sana yaptılarını kağıda kısaca yaz.kağıdı yak.külleri sağ eline al va şu sözleri söyle.wolf and horse sings of might lend your strength to me this night .The pain and grief they so easily give. Must be returned so they may live. To know and feel waht they have done. And change their ways wiht harm to none. Send back the pain teach them this night . And help them to do what they know is right . külleri havaya savur,pencereden aşağı. 3 gün içinde hatasını anlayıp senden özür dileyecektir.eğer işe yaramazsa tekrar yapmanı öneririm. bu işlemi gece yarısından önce yapman gerekiyor.aslında bu büyü sitede vardı sen görmedin demekki.neyse kolay gelsin.işe yarayıp yaramadığını bana msj atarak iletirsen sevinirim.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Herkese merhaba, Selenim birşey sormak istiyorum. Bu dört büyük meleklerin silüetleri gerçekten gelmiyor değilmi yani içinize girer gibi hissedin derken ben bırak silüetini o gerginlik ve korkuyla oda kapısı açılıp içeri annem gelse bile korkudan dizlerimin bağı çözülür kesin bayılırım. :) Neyse ben sadece şu an sizlerin yaptıklarını tecrübelerini okuyarak devam edeyim. o beni aşar belki ilerde iyi akşamlar :):p

Osiris

Kayıtlı Üye
Ancak bu büyüyü yaptıktan sonra bir daha o tarot destesini kullanamıyorsun.

xxbademxx

Kayıtlı Üye
beyaz bir kağıt al,o kişinn ismin yaz,sana yaptılarını kağıda kısaca yaz.kağıdı yak.külleri sağ eline al va şu sözleri söyle.wolf and horse sings of might lend your strength to me this night .The pain and grief they so easily give. Must be returned so they may live. To know and feel waht they have done. And change their ways wiht harm to none. Send back the pain teach them this night . And help them to do what they know is right . külleri havaya savur,pencereden aşağı. 3 gün içinde hatasını anlayıp senden özür dileyecektir.eğer işe yaramazsa tekrar yapmanı öneririm. bu işlemi gece yarısından önce yapman gerekiyor.aslında bu büyü sitede vardı sen görmedin demekki.neyse kolay gelsin.işe yarayıp yaramadığını bana msj atarak iletirsen sevinirim.

bize yaptıklarını hangi dilde yazıyoruz arapçamı turkçemi ingilizcemi anlamadım

true_blood

Kayıtlı Üye
neden ingilizce olarak okuyoruz ki kagıtları ?? anlam veremedim buna

darksense

Kayıtlı Üye
Her isteyenin edindiği bilgi ile yaptığı büyüyünün gerçekleştiğini hayal etmekte bile zorlanıyorum.

Üye arkadaşlarımız güzel yöntemler sunmuş aslında. Affedin. Affetmek büyüklüktür.
Eşiniz ile anlaşamıyormusunuz sıkça tartışıp işi kavga boyutunamı götürüyorsunuz. En iyi büyü bir avukat tutup mahkemeye başvurmak sanırım. :) işin esprisi tabi bu son çare olsun.

Kuantum Olumlama işinize yarayabilir diye düşünüyorum. Allaha Sığının duanızı edin o sizi geri çevirmeyecektir.

Burada büyü yapilmak istemenin amacı erken sonuç almak olabilir. Ancak kendimize durup bir özeleştiri yapmamız gerekiyor. Büyü yapacağım insan'dan bu kadar nefret ediyormuyum. Bunu Hak edecek kadar kötülük yaptımı. Benim hiçmi suçum yok. Bu problemlerin başında yer alan ana esaslardaki konumum nedir.
Büyü yapmayı son çare olarak düşünmeniz nacizane tavsiyemdir.

Sevgiyle kalın. Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.