rüyalarda Musallat Olan cinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mka688

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben bi senaryo yazmak istiyorum ve rüyalarda insanlara musallat olan cinler hakkında ayrıntılı bilgiler arıyorum ve daha öncedende kullandığım için burdaki arkadaşların bilgilerine güveniyorum bi kaç da sorum olacak
1)rüya yolu ile insanlara musallat olan cinler hangileridir?
2)bu cinler kendilerimi musallat olur yoksa bi aracı ilemi yani birinin büyüsü gibi flnlamı
3)bu cinlerin gücü veya yapabilecekleri nelerdir
4)bu cinlerden kurtulma yolları
5)rüyalarda ne tür kabuslar ile musallat olabilirler(yaşamış arkadaşların başından geçen olayları anlatması benim için çok daha iyi olur)

şimdiden teşekürlerimi iletiyorum cvplarınız bekliyorum...

Bi kaç soru daha soracm unuttum yazmayı cinler hangi hayvanlar şeklinde görülebilirler ve bu cinler diğer hayvanlara zrr verebilirlermi...

Sasdad

Kayıtlı Üye
Genelde Büyücü Aracılığı ile ancak kişi mesala banyoda idrarını dikkatsizce yaparda cin in üstüne gelirse idrar musallat olur cin bu ve benzeri durumlardada yaşanabilir musallat ... cinlerin elbette zayıfları ve güçlüleri vardır mesala normal sıradan bir vatandaşı birde mafyayı düşün o şekilde Cinlerden kurtulmanın çeşitli ritüelleri vardır Rüyalarda ben yaşamadım ama köpek fare timsah yılan görenler olduğunu duymuştum.Sanırım insanların korkusuna göre kabus gösteriyorlar.

Sondua

Banlı Kullanıcı
yayınlanma şansı varmı bari varsa yardmcı olabilirim

mka688

Kayıtlı Üye
cinler hakkında genel bi araştırmam mevcut ama sadece rüyalarda musallat olanları öğrenmek istiyorum sadece

rüyasında daha önce bu tür cin vakaları yaşayanlar oldumu sadece rüyasında ..

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Garip insanlar görür. Örneğin; siyah, çok kısa veya uzun boylu gibi karışık kişiler...
Uykuda sebepsiz boğulma, dehşet, korku, ürperti ve hüzün...
Uykuda yada yakaza halinde kendisiyle cinsel ilişki kuran yada kurmak isteyen birisini görmek veya tehdit edilmek, korkutulmak... Uykuda sık ihtilam olmak...
Kendisini kabristan(mezarlık) ortamında, pis yerlerde, korkunç yerlerde görmek...
Uzun süre vesveselerle sağa sola dönmek, uyuyamak (çoğu zaman sabah namazı vaktine kadar sürer.) Gece boyunca sıkılmak, sebepsiz yere üzülmek, ikindi vaktinden sonra sıkıntıların artması?Parlak çizgiye benzer garip seyler görmek...
Uykuda dişlerini sıkmak, ağlamak, çığlık atmak. Uykuda parmaklarını ısırmak...
Yüksek yerden düşüyormuş gibi rüyalar görmek...
Rüyada kan veya su gölü üzerinde yürüdüğünü görmek... Rüyada ak sakallı bir dedenin , yada melek , şehit vb? olarak kendini tanıtan mubarek kılıklı bir zatın gelip onunla konuşması, yardım etmesi...

mka688

Kayıtlı Üye
mexxo ve diğer arkadaşlar yardımlarınız için teşekürler bu tür olayları yaşayanlarıda buldukdan sonra ön hikayeyi kurgulamaya başlayacam :)

hippolyte

Kayıtlı Üye
ben son günlerde görüyorum cenin şeklinde tavanda asılı kan renginde küçük boynuzlu cinler gördüm o zamandan bu yanada hep görüyorum o yüzden kardeşimle uyuyorum son 4 gündür..mezarımın üstüne bastım rüyamda ve iki üç kez de ruhum havaya yükseldi karanlık gölge tarzında cin gördüm acaba büyücü mü saldı öyle demiş bi arkadaşımız,bunu nasıl anlıyacaz büyü mü bu arkadaşlar son 3 günde yaşamadığım bela kalmadı diyebilirim...rüyalar işaret mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...