I-Doser Gizli Mabet Test Ekibi

AKARID 666

Kayıtlı Üye
Selam mabet üyeleri eminim ki içinizde hala "I-Doser etki etmiyor, uydurma", "I-Doser zararlı bir şey", "Deneyeceğim fakat güvenemiyorum, hem kendime hem doza" veya "Bazı I-Doser kullanıcıları rol yapıyor veya uyduruyor" diyenleriniz vardır.

Şöyle bir fikrim var ilk defa I-Doser'ı kullanmaya başlayacağım, benimle birlikte başlamak isteyenler ile bu forum üzerinden başlayalım diyorum.
Aynı üyeler ile belli aralıklarla aynı zamanda aynı dozu alıp fikirlerimizi, etkilerini paylaşalım veya tartışalım diye bir fikrim var. Katılmak isteyen olur mu ?

matiaz96

Kayıtlı Üye
ben de duydum fakat hiç denemedim. istersen beraber deneyip sonuçları karşılaştıralım

factorx

Kayıtlı Üye
I-Doser'ın bizzat üreticilerinin şöyle bir açıklaması var: Deneyimlerimiz sonucunda program herkeste aynı şekilde işlemeyediğini ya da bazı kişilerde çok etkili olurken bazılarında hiç etki etmediğini gözlemledik, eğer sizde de işe yaramazsa bu normal bir şeydir diyorlar. Ki gerçekten de böyle olması doğal çünkü kişisel koşullandırma tekniğinin çalıştığı bir yöntem ve kişi telkine ya da koşullandırmaya ne kadar yatkınsa o kadar etkili olacaktır. I-Doser'ın etki ettiği kişilere tavsiyem kendi kendine telkin tekniklerini uygulayın sizde daha etkili olacaktır ama I-Doser'ın pek etkili olmadığı benim gibi kişiler zormalasın çünkü olmayınca olmuyor :) Size de başlamadan önce bunu söyleyeyim dedim, iyi denemeler :)

AKARID 666

Kayıtlı Üye
O zaman bu hafta sonu bir doz alıp etkilerini paylaşalım.
Şu sıralar moralim pek iyi değil haftalardır içiyorum o yüzden içinden Anti-Deprasan dozu alasım geldi fakat gözle görülür bir etki olması için LSD dozunu deneyeceğim.
Sizede uygun gelirse haftasonu LSD dozunu dinleyip dinlemeden önceki ruh halinizi ve sonrasındaki etkilerinizi yazarsanız amacımıza ulaşmış oluruz.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
bu normalde ücretliyse nette forumlarda dolaşan onca doz linki ne oluyo ???

ikbal1505

Guest
Normalde kısıtlı, bir kaç kod silinip full yapılıyordu bildiğim. Satın alanlar paylaşıyor birde. Yoksa dozlar paralıdır.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ilginç ilk defa duydum denemek isterim açıkcası

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Daha lsd dozunu ilk dinleyişimde ilk dakikalarda hemen etkisine girmeye başladım.Üstelikde çok az dinlemiştim.Artık psikolojik midir,I-doserin etkisi midir bilemiyorum.Ondan bu yana hiç dinlemedim.Çünkü etkisinden kulaklığı hemen çıkarınca kurtulamamıştım.Bir de okulda dinledim günüm kabus gibiydi.Böyle kötü anının üstüne kullanmayı düşünmüyorum artık....

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
içerisinde bol sübliminal mesaj var nereedyse %90 üzerinde,ayrıca bazı yerlerde ********************grafik sesler koymuşlar araya siz farketmeden beyninize sokuyorlar.ayrıca kullananların çoğu baş ağrısı şikayetleri ile geliyorlar.ben tavsiye etmiyorum

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
bunu bilgili birilerinden öğrensek daha iyi olmaz mı ?? sonuçta dozları sen üretmiyosan nerden biliyosun ki ??? kulaktan dolma bilgilerle bi yere varamayız !

berula

Kayıtlı Üye
Elimde 146 adet doz var arkadaşlar. Henüz dinlemeye başlamadım. Fakat doz takvimi diye bir şey var duymuşsunuzdur. Henüz edinmedim. Doğru dozdan başlayıp yani hafif olan dozdan ağırına kadar yavaş yavaş ilerlemek gerekiyor yani ilk olarak LSD almanız ondan daha hafif onlarca dozu etkisiz kılacaktır ve bir kaç dozda bir RESET dozunu dinlemek gerekiyor sıfırlamamız açısından.

Kendimi hazır hissettiğimde başlamayı düşünüyorum. Henüz denemeyenlere tavsiyem; kendinizi psikolojikmen hazırlayın, bana bir şey olmaz edasıyla davranırsanız bilincinizi baştan kapatırsınız. Başlangıç olarak ise mutlaka en hafif doz olan QUİCK HAPPY dozundan başlayın.

İyi uçuşlar :)

berula

Kayıtlı Üye
Normalde internette 5 dk lık olanlarını buluyoruz ama ben kendi sitesinden orjinalini indirdim. Orjinalide 5 dk idi. O yüzden daha uzun olduğunu düşünmüyorum sanırım bu kadar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Normalde internette 5 dk lık olanlarını buluyoruz ama ben kendi sitesinden orjinalini indirdim. Orjinalide 5 dk idi. O yüzden daha uzun olduğunu düşünmüyorum sanırım bu kadar.

Hiç bir doz 5 dk değildir. En küçük doz bile 10-20 dk'dır. O kendi sitesinden indirdiğiniz doz bile kısaltılmıştır. Orjinal değildir yani.
Lisanslı halini bulmanız lazım. Ve o da forumda mevcutttur. :)

berula

Kayıtlı Üye
Hiç bir doz 5 dk değildir. En küçük doz bile 10-20 dk'dır. O kendi sitesinden indirdiğiniz doz bile kısaltılmıştır. Orjinal değildir yani.
Lisanslı halini bulmanız lazım. Ve o da forumda mevcutttur. :)

Burada da 5 dk lığı var sanırım. Daha uzununu bulamadım o forum sayfasının adresini atabilir misiniz?

01anavarza

Banlı Kullanıcı
O zaman ben hiç orijinal doz dinlememişim benim gördüğüm quick happyler 5 dklıktı...