Doğaüstü olaylar hakkında

ParadiseGuard

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.

Sormak istediğim bi kaç soru ve detayı var

1. Gerçekten doğaüstü olaylar varmı
  2. Doğaüstü olaylara gerçekten inanıyormusunuz
  3. İnanıyorsanız gerekçeniz varmı varsa nedir
Doğa üstü olaylara inanmak konusunda kararsızım ne denediysem boş çıktı ne dinlediysem fos çıktı inancım kırılmaya başladı ve beni bu konuda aydınlatabilirseni minnettar kalacağım

Saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.

Sormak istediğim bi kaç soru ve detayı var

1. Gerçekten doğaüstü olaylar varmı
  2. Doğaüstü olaylara gerçekten inanıyormusunuz
  3. İnanıyorsanız gerekçeniz varmı varsa nedir
Doğa üstü olaylara inanmak konusunda kararsızım ne denediysem boş çıktı ne dinlediysem fos çıktı inancım kırılmaya başladı ve beni bu konuda aydınlatabilirseni minnettar kalacağım

Saygılarımla
Doğaüstü derken size ne doğaüstü gelir mesela?İnancınız hangi yöndeydi?Yani dini bir inanç sisteminden mi bahsediyorsunuz?

erdem2086

Kayıtlı Üye
sanırım gözle görülebilcek mucizelerden bahsediyor

ParadiseGuard

Kayıtlı Üye
şöyle benim hafızamı biri gerçekten okuyabilirmi
gerçekten biri gelipte elinde olmayan ateşi enerjiyle yakabilirmi
cinlerle irtibata geçebilirmi

yani normal hayyatta olmayan fizik dışı doğa üstü olaylar

yani diyoruzki cinler var e gerçekten varmı bu gerçekmi

hepsi fenomen herkez bana var diyor herkez görüyor niye ben rastlayamadım diye canım sıkılıyor sorunum ve sorularım bunlar

Saygılarımla

ParadiseGuard

Kayıtlı Üye
yukarıda çok devrik bi cümle kurdum herhalde özetle açıklayayım

diyebilirsinizki

evet var ve gerçekten inanıyorum

"gerekçemde şu işte bi gün arkadaşlarla cin çağırdık ve hoppada bi duman gibi karşımıza çıktı gözlerimize inanamadık neydi lan o diyerekten bi şoka uğradık ve o gün bu gündür cinlere inanıyorum"

bu kurgu anlık bi sallamamdır ama sizin bana mantıklı bi açıklamanız varmı onu merak ediyorum
bil hassa başınızdan geçen ve gerçekleşen doğa üstü olaylardan bahsedin ve ekstra banada bişeyler önerin benimde başımdan geçsinki inanmaya başlayayım çünkü açıkçası sıkılmaya başladım ve artık ikilemde kalacağıma ya tam anlamıyla var yada yok diyebiliyim, olabilirde olmayabilirde demekten sıkıldım

Saygılarımla

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
şimdiii .. eğer beynin inanmak istemiyorsa inanmazsın .kimse de sana ispatlamaz, sonuçta o kadar çok ispat varki halde hazırda. İnanmayan birine cin görünmesi için dua etmiştim o gece cin gördü, çok da korktu tırstı inanamadı sonra ne oldu dersin en fazla 2 gün sonra etkisi geçmişti ve gözü açıkken gördüğü olayı kötü bir rüya olarak adlandırıyordu..Rüyaların çıkması bile benim için doğa üstü bir olayken senin için bir kişinin uçması bile sahtekarlık sayılabilir. Ben bu şekilde yorum yapabiliyorum kısıtlı bilgim ve ilmimle.
  1. Gerçekten doğaüstü olaylar varmı ? evet var
  2. Doğaüstü olaylara gerçekten inanıyormusunuz evet inanıyorum
  3. İnanıyorsanız gerekçeniz varmı varsa nedir çünkü yaşıyorum, görüyorum, gerekçem kendi beynim ve gözlerimdir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
şöyle benim hafızamı biri gerçekten okuyabilirmi
gerçekten biri gelipte elinde olmayan ateşi enerjiyle yakabilirmi
cinlerle irtibata geçebilirmi

yani normal hayyatta olmayan fizik dışı doğa üstü olaylar

yani diyoruzki cinler var e gerçekten varmı bu gerçekmi

hepsi fenomen herkez bana var diyor herkez görüyor niye ben rastlayamadım diye canım sıkılıyor sorunum ve sorularım bunlar

Saygılarımla
Hafızanı veya zihnini okuyabilecek insanlar var.Eğer forumda pyrokinezi konusuna göz atarsan sadece beyin gücüyle ısı yaratımı ve akabinde cisimleri yakma konusunda bilgi edinebilirsin.Cinlerle irtibata geçilebilir mi konusunda ise sitede birçok yerde cinlerle irtabata geçmenin ötesinde iş birliği nasıl kurulur,nasıl yardım alınır bile var.Ayrıca artık bazı şeyler günümüzde normal olmayan halden çıkmaya başladı.Her ne kadar ''paranormal'' terimini kullansak ta artık öyle bir artış var ki bu konularda normal olmaya başladı.Artık telekinezi,pyrokinezi,aerokinezi,telepati,hydrokinezi vs.. yeteneklerinde ciddi bir artış var.Duymak,koklamak,tatmak,dokunmak,görmek gibi sürekli kullandığımız hislerimiz kadar olağan hislere dönüşmeye başladı.Ayrıca bir yeteneğin varsa bile inanmayıp kullanmazsan o yetenek sıfıra iner.Dene istersen,birşey yerken artık tadının olmadığını düşün.Beynini o kadar iyi şartlandırabileceğini düşünmüyorum ama yine de belli bir süre sonra birlşeylerin tadını alırken zorlanacaksın.Başka şekillerde de tarif edebilirim.Ayrıca bir yeteneğin de olabilir ve başkasından birşeyleri görmeye ihtiyacın kalmaz.Kendi yeteneklerin varsa ve çok merak ediyorsan kendine bakmanda fayda var.

ParadiseGuard

Kayıtlı Üye
Lütfen arkadaşlar yanlış anlamayın önyargılı kıt kafalı bi insan değilim başlıca özür dileyerekten ben görmek istiyorum bişeyleri, bişeylerin varlığına artık inanmak istiyorum kendimi çıplak hissediyorum artık bu çıplaklıktan kurtulabilmek için inancımı açacak bi olay yaşamak istiyorumki bunuda sizlerin yardımı ile elde etmeyi yeğliyorum yani bana şöyle bi öneride bulunmanız bile ben fazlasıyla mutlu edecektir al eline şunu oku ve gör gibi hani bu ne olur bi dua ile istediğim cismin yerçekemine karşı gelmesi gibi bişey olabilir hani bu şekilde önerileriniz ve yönlendirmeleriniz ile artık kendime bu dünyadaki hayatıma anlam katabilmeme yardım etmenizi istiyorum fazlası değil

Saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paranormal Yetenekler başlıklı bölümümüzde yardımcı olacağına inandığım bilgiler var.Gözatmanı tavsiye ediyorum.

ParadiseGuard

Kayıtlı Üye
eklemek isterim

uzun bi süre astral seyahat denemeleri yaptım bi ara başarılı oldum zannedersem ((( odada ayakta kendimi son yattığım şekilde uzunlamasına gördüm ve şok oldum şok sonrası yataktan sıçradım ve etrafıma baktım hatta ayakta kendimi izliyomuyum hala diye merak bile ettim ))) ama yeterli olmadı ve bu olay ya gerçekten oldu yada beynim çevreyi ve odayı öyle güzel bi şekilde simule ettiki olayları gerçekmiş gibi gördüm ama ben ince düşünen ve doğrununda doğrusunu arayan bi insan olduğum için o bana yetmedi ondan sonra zaten ne kadar deneme yaptıysam başaramadım bide en kötüsü yoğunlaşırken sürekli yutkunmam geliyor ve yoğunlaşamıyorum bu sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama her denememde uzandığımda tam yoğunlaştım derken pat yutkunmam geliyor sanki ağzıma dolu dolu sular akıyor nedir bilmem ama belkide bi güç belkide beynim benim bunları görmemi istemiyor..

korkular korkular korkular insan, insanı saran bu korkuları ancak bu korkuların üzerine gittikçe yenebilir ve ben bunun peşindeyim artık korkmaktan korkmak istemiyorum ve ne gerekirse yapacağım bi laf varya ama helalinden yapmayada özen göstereceğim

Saygılarımla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
eklemek isterim

uzun bi süre astral seyahat denemeleri yaptım bi ara başarılı oldum zannedersem ((( odada ayakta kendimi son yattığım şekilde uzunlamasına gördüm ve şok oldum şok sonrası yataktan sıçradım ve etrafıma baktım hatta ayakta kendimi izliyomuyum hala diye merak bile ettim ))) ama yeterli olmadı ve bu olay ya gerçekten oldu yada beynim çevreyi ve odayı öyle güzel bi şekilde simule ettiki olayları gerçekmiş gibi gördüm ama ben ince düşünen ve doğrununda doğrusunu arayan bi insan olduğum için o bana yetmedi ondan sonra zaten ne kadar deneme yaptıysam başaramadım bide en kötüsü yoğunlaşırken sürekli yutkunmam geliyor ve yoğunlaşamıyorum bu sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama her denememde uzandığımda tam yoğunlaştım derken pat yutkunmam geliyor sanki ağzıma dolu dolu sular akıyor nedir bilmem ama belkide bi güç belkide beynim benim bunları görmemi istemiyor..

korkular korkular korkular insan, insanı saran bu korkuları ancak bu korkuların üzerine gittikçe yenebilir ve ben bunun peşindeyim artık korkmaktan korkmak istemiyorum ve ne gerekirse yapacağım bi laf varya ama helalinden yapmayada özen göstereceğim

Saygılarımla
Sanırım engel kendi beyninde oluşturduğun korku ve şaşkınlık temelli bir engel.Bunları normal olarak gör,şaşırtmasın,korkutmasın.Su içmek kadar basit bir fiili acaba ben bu suyu içerken nefes boruma kaçar da beni boğar mı diye korkarak içersen ne olur?Doğallığını özgür bırak.Kolay gelsin,saygılar.

hira

Kayıtlı Üye
Senin canın inanmak istemiyor mesele bu

johnconstantine

Kayıtlı Üye
Senin canın inanmak istemiyor mesele bu

Sanırım inanmak istiyor keza burada işi olmazdı:)Sadece bazı şeyler için çok aceleci davranıyor o kadar.Hem yaratıcının gücünden şüphe edip bazı gerçeklere inanmamak,onun gücünden şüphe edip,sınırsızlığına da inanamamaktır.

Şöyle bir açıklama yapmak istiyorum;

Bundan çok çok uzun yıllar önce daha teknolojinin olmadığı zamanlar da...Size ''havada uçacağız,denizin binlerce metre altında dolaşacağız vesaire vesaire şeyler deselerdi inanırmıydınız?Tabii ki ''hayır''.İşte gerçeğe inanmak isterseniz ''gerçek içinizdedir''bundan şaşmayın.Yeter ki ona uzanmak isteyin yakın zaman içerisinde o da size cevap verecektir.Gerçeğe uzun süre bakarsanız,bir süre sonra o da size bakacaktır...

teyrereş

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım sana tavsiyem şudur ; birşeyler görmek istiyorsan burdaki gelip geçici bilgilere aldanma ve bu bilgiler senin kafanı karıştırmaktan başka sana biş vermez ama merakını giderir...TASAVVUF,TASAVVUF,TASAVVUF...insan yapmadığı birşeyi başkasına yaptıramaz ve tavsiye edemez...hakkını verirsen onlarda sana hakkını verirler bundan emin ol...vesselam,saygı ve sevgi ile

nalper

Kayıtlı Üye
Sanırım engel kendi beyninde oluşturduğun korku ve şaşkınlık temelli bir engel.Bunları normal olarak gör,şaşırtmasın,korkutmasın.Su içmek kadar basit bir fiili acaba ben bu suyu içerken nefes boruma kaçar da beni boğar mı diye korkarak içersen ne olur?Doğallığını özgür bırak.Kolay gelsin,saygılar.
sizin dediğinize katılıyorum bu özellikler insanın içinde ama insanlar bu özellekleri çıkarmayaı bilmiyor ben bu tür şeyleri normal karşılıyorum yani biri gelip önümde ışınlansa yada şekil değiştirse ben normal karşılarım.(ama yapmak biraz zor)benim elementim hava havayı kullanmaya çalışıyorum oluyor ama ben hep daha fazlasını istediğim için herşeyi deniyorum.yapmasam bile bana normal ve gerçekçi geliyor.