Başımdan geçen tuhaf olay.

rules2

Kayıtlı Üye
Selam öncelikle başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.
5 gün önce yatak odasında karanlıkta yatıyordum *Oda çok az ışık alıyordu* o sırada kalbime ağrı girdi nasıl desem o sırada 2 metre boyunda siyah birşeyler görmeye başladım odada baktıkça gözlerime ağrı giriyordu sag gozum yas oldu baktikca aciyordu kapadim sag gozumu aciyor ya sol gozumle bakmamaya calistim bir ara tam baktim oyle bir acidi ki... Odada bir suru silik siyah gölge gibi birşeyler vardı oda kararmaya basladi iste cogu sag gozumu acmaya calistim acarken gözlerim yaşlıydı bu yüzden bılanık görüyordum beyaz birşey gördüm kafasını kafama yaklaştırdı anlıyamadım suratı gözükmüyordu bem beyaz birşeydi ardından geri çekildi 1-2 dakika sonra gözlerimin ağrısı geçti nasıl desem cin'leri hissetmiyordum görmüyordumda teşekkür ettim duymuş mudur bilmiyorum ama yalnız olmadığımı anladım ^^

dexter

Elit Üye
Kısa zamanda kalp ve göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim.

dexter

Elit Üye

rules2

Kayıtlı Üye
Ben sizin böyle bir olay yaşayıp yaşamamanızla ilgili yorum yapmadım.
Eğer varlıklarla ilgili temasınız var ise, anlattığınıza göre fiziksel zararları dokunmuş olabilir.
Doktora gidip gitmemek size kalmış bir durum. Fakat size tavsiyem doktora görünmeniz gerektiğidir.

Şey.. evet varlıklarla temasım var yani nasıl desem rüyamda bir kız var beni tam öpücekken uyandığımda pis bir koku oluyor yanımda öyle iğrenç ki 1-2 kere yaşadım bunu ve varlıklarla çok ilgilenmeye başladım. Cin çağırıp soru soruluyordu galiba öyle birşey vardı onu denemek istiyorum ^_^