Ossie Azazil

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
Bende bir kaç hafta önce gördüğüm, hala aklıma takılan bir rüyamı anlatmak ve yorumunu almak istiyorum..

Rüyamda

Daha önce görmediğim bir yerdeyim. bir oda da uyuyorum.. bazı uğultular geliyor kulağıma.. Ama ben uyumaya devam etmek istiyorum. Bi süre sonra gözlerimi aralıyorum ve etrafıma bakıyorum.. Kendi yatağımda olmadığımın farkına varıyorum.. daha sonra istem dışı olarak karşımdaki duvara odaklanıyorum. ve duvar aniden saydamlaşıyor ve bu saydamlaşan duvarın hemen bitişiğinde yaşlı bi kadın yatarken duvarın yok olmasıyla birlikte birden yatağından doğruluyor.. Suratı grimsi bir renkte ve kıyafetleri bembeyaz.. gözlerimin içine bakıyor..

daha sonra uyanıyorum ve rüyayı anlamaya çalışıyorum ama nafile..

yorumunuzu bekliyorum.. şimdiden teşekkürler..

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
artık bilinçaltıma nasıl işlemişse bu insiliye olayı xDxD

Hocam şimdi 3kişiyiz insiliye alan oturuyoruz.. İnsiliye sonrası konuşuyoruz tartışıyoruz. Şu şöyle oldu bu böyle oldu diye.. Biri benim, biri peril.. diger üyenin nick'ini uyandıktan sonra bir türlü hatırlayamadım ama bir "c" harfi kaldı aklımda..
neyse biz bir süre konustuktan sonra benimle peril aniden kayboluyor.. diger nick'ini hatırlayamadığım üye kalıyor.. Önünde bir ışık beliriyor dikdörtgen şeklinde.. bir kapı yada pencereyi andırıyor.. Daha sonra bu aradaş belirli bir sure ışığın önünde bekliyor ve içinden geçemeden.. ışık kayboluyor.. daha sonra birileri ona birşey söylüyor ama o kim bilmiyorum..

sonra sabah oluyor uyanıyorum falan bir sigara yak devam.. xD

peril

Kayıtlı Üye
aaa ben mi kayboluyorum D:D:D bende rüyamda küs oldugum kişiyle yan yana gördüm kendimi ve sevdigim kişi geldi yanımızda ekmek atıkları varmıs onları topladı ve gitti sonra o ekmek atıklarıyla gece köpekleri bsledim sokakta hatta ufak boylu kahverengi tonlarında bir köpek evin önüne kadar geldi benimle daha sonra bende bunu gördüm :D:D

melis79

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum;

İnsiliyeden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama yinde paylaşmak istedim seninle...bende çok karışık rüyalar gördüm.yani bi ara büyük bi evde gördüm kendimi sonra tabancalar sonra başka bi yerde akrabalarımı gördüm.Hepsi oruç tutuyordur..hayatımda hiç bu kadar üst üste rüya görmemiştim...

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
aaa ben mi kayboluyorum D:D:D bende rüyamda küs oldugum kişiyle yan yana gördüm kendimi ve sevdigim kişi geldi yanımızda ekmek atıkları varmıs onları topladı ve gitti sonra o ekmek atıklarıyla gece köpekleri bsledim sokakta hatta ufak boylu kahverengi tonlarında bir köpek evin önüne kadar geldi benimle daha sonra bende bunu gördüm :D:D

2miz birden kayboluyoruz.. nick'inde "c" harfi olan arkadaş tek kalıyo.. Bu arkadaş kim çok merak ettim xDxD

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
xDxD Aynen öyle insiliye olanlardan bakmak lazım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
deneyimler kişiseldir arkadaşlar ama bilin açıldığı için bu tür rüyalrın görülmesi normaldir. rüya defteri tutun bir tane rüyalarınızı yazın

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
?? yorumsuz kaldım xSxS hala kafamda bu rüya xSxS

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi huzursuz eden bazi olaylari goremzden gelmeye calisiyorsunuz ama basaramiyor ve endiselenmekden kacamiyorsunuz,yasantinida olmasini istemediginiz bazi olaylar ve bir takim degisiklikler soz konusu yada karsi cikamadiginiz bazi kisi yada durumlar mevcut ve bunlar sizi cok etkiliyor.Hoslanmadiginiz zorunlu bir takim degisiklikler yasayacak olmaniz mumkun.