İlginç bir Cin çıkarma videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
[video=youtube;TDo5xN4dvVQ]http://www.youtube.com/watch?v=TDo5xN4dvVQ[/video]

Cagsi

Kayıtlı Üye
Böyle videolar internette ne yazıkki bir sürü ve hepside boş,saçma.Bu videoların hepsi insanların malına mülküne ,parasına el koymak için yapılmıştır..

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın URUM, Sayın Yule ve bu konuda bilgili diğer moderatör arkadaşlara soruyorum. Bu ''cin çıkarma'' (gerci kendini şeytan olarak tanıtıyor ama video başlığına göre cin diyorum) gerçekmidir?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Sayın URUM, Sayın Yule ve bu konuda bilgili diğer moderatör arkadaşlara soruyorum. Bu ''cin çıkarma'' (gerci kendini şeytan olarak tanıtıyor ama video başlığına göre cin diyorum) gerçekmidir?
İnanın en az sizin kadar bende merak ediyorum.Bu yüzden görüşlerinize sundum.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
İnanın en az sizin kadar bende merak ediyorum.Bu yüzden görüşlerinize sundum.

Bu işlerin içinde biri olarak sizin bileceğinizi düşünmüştüm. Gecmişte yaşadığınız birçok paranormal olaydan ( bunların arasında kendi cin cıkarma seansınızda vardı ) tecrubelerinize dayanarak sizin fikrinizide merak ediyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu işlerin içinde biri olarak sizin bileceğinizi düşünmüştüm. Gecmişte yaşadığınız birçok paranormal olaydan ( bunların arasında kendi cin cıkarma seansınızda vardı ) tecrubelerinize dayanarak sizin fikrinizide merak ediyorum.

Bana göre gerçeklik payı ağır basmaktadır.Ama her görüşe saygı duyuyorum.Bu arada sayın demir! düzeltmek istediğim bir ayrıntı var: Bir çok yorumunuzda; "kendi cin çıkarma seansınız" v.b. ifalerde kullanıyorsunuz. Benim herhangi bir seansım yok. Ben seans düzenlemiyorum.Yaptığım ve yapabildiğim tek şey ezan okumak,ayetül kürsi,felak ve nas okumak.Nitekim bunları hemen hemen burdaki çoğu üye bilir.Gecenin bir yarısı başka Napabilirim? Adım hıdır,elimden gelen budur`u uyguluyorum.Yorumlarınıza istinaden diğer üyeler tarafından cinci olarak algılanabilirim.Bu yüzden o şekilde yazmamanızı önemle rica ederim.Ne varki tenha bir yerde bir yeriniz kanarsa,kendi başınızın çaresine bakar,tampon uygular,kanayan yeri sıkıca bağlarsınız v.s. Bu, doktor olduğunuz anlamına gelmez.Verdiğim misale dayanarak yorumlarımda "siz kendinizi muayene ediyorsunuz,tedavi ediyorsunuz" yazarsam,okuyanların aklında acaba doktormu algısı oluşur.Yapmayın lütfen! Şaka,alttan alma,gülücük bir yere kadar.Her imanızı,niyetinizi anlıyorum.Ne varki bizim yolumuz 1 adım gelene 10 adım gideriz.Uyarılarım ile kırmışsam özür dilerim.Amacım,yanlış anlaşılmaya mahal vermemek.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bana göre gerçeklik payı ağır basmaktadır.Ama her görüşe saygı duyuyorum.Bu arada sayın demir! düzeltmek istediğim bir ayrıntı var: Bir çok yorumunuzda; "kendi cin çıkarma seansınız" v.b. ifalerde kullanıyorsunuz. Benim herhangi bir seansım yok. Ben seans düzenlemiyorum.Yaptığım ve yapabildiğim tek şey ezan okumak,ayetül kürsi,felak ve nas okumak.Nitekim bunları hemen hemen burdaki çoğu üye bilir.Gecenin bir yarısı başka Napabilirim? Adım hıdır,elimden gelen budur`u uyguluyorum.Yorumlarınıza istinaden diğer üyeler tarafından cinci olarak algılanabilirim.Bu yüzden o şekilde yazmamanızı önemle rica ederim.Ne varki tenha bir yerde bir yeriniz kanarsa,kendi başınızın çaresine bakar,tampon uygular,kanayan yeri sıkıca bağlarsınız v.s. Bu, doktor olduğunuz anlamına gelmez.Verdiğim misale dayanarak yorumlarımda "siz kendinizi muayene ediyorsunuz,tedavi ediyorsunuz" yazarsam,okuyanların aklında acaba doktormu algısı oluşur.Yapmayın lütfen! Şaka,alttan alma,gülücük bir yere kadar.Her imanızı, niyetinizi anlıyorum.Ne varki bizim yolumuz 1 adım gelene 10 adım gideriz.Uyarılarım ile kırmışsam özür dilerim.Amacım,yanlış anlaşılmaya mahal vermemek.

Valla sanki yanlış anlamışsınız. Burası parapiskoloji forumu ve bu tür yetenekleri olmayanın burda işi olmaz zaten. Seans kelimesi evet yanlış olabilir bunu şimdi farkettim ama sizin anlattığınız olaya istinaden söylemiştim.

Bakın sizin anlamadığınız nokta şu; birşeylerin sorgulanmadan kabullenilmesine karşıyım.Tabiki burda birşeyler anlatmak sizin hakkınız ama sorgulamak da bizim hakkımız. ve tabikide sorgularken yaşananların aklımıza yatmayan ( saçma gelen) taraflarından başlamalıyız.

Ama sırf ben birşeyi saçma buluyorum diye bu onun saçma olduğu anlamına gelmez.

Örneğin bu video bence tamamen ''sahne şovu'' ama bu lafımın bir gercerliliği olmadığından dolayı soruyu urum, yule ve diğer mod arkadaşlara yönelttim.

STiNG44

Kayıtlı Üye
gerçek bi video olsa gerek gerçiklik payı ağır

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Valla sanki yanlış anlamışsınız. Burası parapiskoloji forumu ve bu tür yetenekleri olmayanın burda işi olmaz zaten. Seans kelimesi evet yanlış olabilir bunu şimdi farkettim ama sizin anlattığınız olaya istinaden söylemiştim.

Bakın sizin anlamadığınız nokta şu; birşeylerin sorgulanmadan kabullenilmesine karşıyım.Tabiki burda birşeyler anlatmak sizin hakkınız ama sorgulamak da bizim hakkımız. ve tabikide sorgularken yaşananların aklımıza yatmayan ( saçma gelen) taraflarından başlamalıyız.

Ama sırf ben birşeyi saçma buluyorum diye bu onun saçma olduğu anlamına gelmez.

Örneğin bu video bence tamamen ''sahne şovu'' ama bu lafımın bir gercerliliği olmadığından dolayı soruyu urum, yule ve diğer mod arkadaşlara yönelttim.
Hani bir deyim vardır; yaşamayan bilmez,anlamaz diye. Soyut olarak bilmek ayrı, somut olarak yaşamak,olayın içinde olmak ayrı. Elbette ki bir bilgiyi deneyimleyen,inceleyen,irdeleyen,ezbere bilenden daha makbuldur.Size saçma gelebilir.Ama ben sırf size veya başkalarına saçma gelecek veya güleceksiniz diye kendi yaşadıklarımı tam anlatmasam,tam olarak cevap ve fikir alma şansımda olmazdı.Video konusunda aklıma yatan kısım ezan kısmı oldu.Çünkü kendi yaşadığım olaylardan bunu biliyorum.Ezan okunmasına dayanamazlar. Bende sorgulama taraftarıyım.önceki yorumlarımda dikkat etmişseniz, tahkiki iman (araştırarak,inceleyerek inanmak) taklidi imandan (ezbere inanmaktan) daha üstün ve makbul yazmıştım. Saygı çerçevesi ve yanlış anlaşılmalara mahal vermemek şartı ile herkes herkesi yada durumları tenkit edebilir bunda bir behis yoktur.Urum ve yule nin görüşlerine elbette benimde ihtiyacım var herkes gibi.Teşekkür ederim.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben düşüncelerimi paylaşmak isterim. (Sadece görsel olarak irdeleyecem videoyu)

1- Hem seansı gerçekleştiren hemde oturan adam gayet rahat. Hiç ciddi bir iş yapıyormuş havası vermiyor bana. Seansı gerçekleştiren kişi gülüyor, kaşınıyor, arada cebinden kumanda cıkarıp kamerayı kontrol ediyor vs... Oturan adamda sanki herşey gayet normal sanki orda hiçbirşey olmuyormuş ve tek başına odada oturuyormuş gibi takılıyor. Düşünsenize bir insanın vucudunu ele gecirebilecek derecede güçlü bir varlık en küçük hatada ve/veya boşlukda size neler yapar.

2-Adamın elindeki spreyde anladığım kadarıyla su var. Adam arada spreyi ( spreyin ağzı kapalı) ağzına götürüp suya okuyor sonra yere bırakıp okumaya devam ediyor başka şeylerle ilgileniyor. Sonra tekrar alıp suya spreye okumaya devam ediyor. Ve en tuhafıma giden şu ''şeytan'' filmlerinden hatırladığımız kutsal su olayını gercekleştiriyor.

3- Senansı gercekleştiren kişi hastayı tek eliyle cok rahatlıkla zapt edebiliyor. Normal şartlarda şu konumda hastayı 3 kişinin bile tutamaması gerekirdi ( deli kuvveti diye bildiğimiz olay)

4-Hastada hiçbir anormal vucüt hareketi gerçekleşmiyor. ( Anormal vucut hareketi ne demektir diye sorarsanız bunu ancak bir video ile açıklayabilirim ama onuda burda paylaşmam doğru olmaz)

İlk videoyu izlediğimde gözüme çarpan bunlar video kalitesi düşük olduğundan bir kaç nokta daha var ama emin olamadım. Özellikle yakın çekimde hastanın gözlerini göremedim yani gördüm de emin olamadım ordada bir detay vardı.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Ben düşüncelerimi paylaşmak isterim. (Sadece görsel olarak irdeleyecem videoyu)

1- Hem seansı gerçekleştiren hemde oturan adam gayet rahat. Hiç ciddi bir iş yapıyormuş havası vermiyor bana. Seansı gerçekleştiren kişi gülüyor, kaşınıyor, arada cebinden kumanda cıkarıp kamerayı kontrol ediyor vs... Oturan adamda sanki herşey gayet normal sanki orda hiçbirşey olmuyormuş ve tek başına odada oturuyormuş gibi takılıyor. Düşünsenize bir insanın vucudunu ele gecirebilecek derecede güçlü bir varlık en küçük hatada ve/veya boşlukda size neler yapar.

2-Adamın elindeki spreyde anladığım kadarıyla su var. Adam arada spreyi ( spreyin ağzı kapalı) ağzına götürüp suya okuyor sonra yere bırakıp okumaya devam ediyor başka şeylerle ilgileniyor. Sonra tekrar alıp suya spreye okumaya devam ediyor. Ve en tuhafıma giden şu ''şeytan'' filmlerinden hatırladığımız kutsal su olayını gercekleştiriyor.

3- Senansı gercekleştiren kişi hastayı tek eliyle cok rahatlıkla zapt edebiliyor. Normal şartlarda şu konumda hastayı 3 kişinin bile tutamaması gerekirdi ( deli kuvveti diye bildiğimiz olay)

4-Hastada hiçbir anormal vucüt hareketi gerçekleşmiyor. ( Anormal vucut hareketi ne demektir diye sorarsanız bunu ancak bir video ile açıklayabilirim ama onuda burda paylaşmam doğru olmaz)

İlk videoyu izlediğimde gözüme çarpan bunlar video kalitesi düşük olduğundan bir kaç nokta daha var ama emin olamadım. Özellikle yakın çekimde hastanın gözlerini göremedim yani gördüm de emin olamadım ordada bir detay vardı.

Seansı gerçekleştiren adamın ilk işi olmadığı için rahat olabilirmi artık bu işin uzmanı olmuş bi adam niye telaşlansınki tedavi olan adama gelince musallat var diye her zaman anormal hareketler yapacak diye birşey yok ...

JrValentin sizin başınızda zaten bir musallat belası varken böyle şeyler izleyerek beyninizi yormayın bence rahatlamaya çalışın.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Ben bile hoca felan olmadığım halde artık tasallutumuzla iletişim gerçekleştiğinde veya geldiğini hissettiğimde ilk günlere nazaran gayet rahat hareket ediyorum.Videodaki şahıs ise anladığım kadarı ile bu işlerle ilgilenen biri.Elindeki suya ise kutsal su değilde okunmuş su desek daha doğru olur.Nitekim araştırmışsanız,bir çok yerde yazıyor suya ayetül kürsi,felak nas v.s.okuyun sonra hastaya içirin,vücuduna serpin diye.İlk içine girdiğinde kendim şahit olduğum kadarını söylim; gayet sakindir,iletişim kurar veya kurmaz ama bi şekilde geldiğini hissettirir.okunmaya başladığı zaman kendisi vücut içinde zorlandığından,çırpındığından hastayada sirayet eder,hasta kıvranır durur.Diyorumya,dışarıdan izlemek ve bizzat yaşamak çok farklı şeyler.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben bile hoca felan olmadığım halde artık tasallutumuzla iletişim gerçekleştiğinde veya geldiğini hissettiğimde ilk günlere nazaran gayet rahat hareket ediyorum.Videodaki şahıs ise anladığım kadarı ile bu işlerle ilgilenen biri.Elindeki suya ise kutsal su değilde okunmuş su desek daha doğru olur.Nitekim araştırmışsanız,bir çok yerde yazıyor suya ayetül kürsi,felak nas v.s.okuyun sonra hastaya içirin,vücuduna serpin diye.İlk içine girdiğinde kendim şahit olduğum kadarını söylim; gayet sakindir,iletişim kurar veya kurmaz ama bi şekilde geldiğini hissettirir.okunmaya başladığı zaman kendisi vücut içinde zorlandığından,çırpındığından hastayada sirayet eder,hasta kıvranır durur.Diyorumya,dışarıdan izlemek ve bizzat yaşamak çok farklı şeyler.

Bu tür bir olayı yaşayıp yaşamadığım hakkındaki fikri nasıl edindiniz onu anlayamadım. Ben daha önce yaşadım veya yaşamadım demedimki.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Jrvelantin, konularınızın bir cogunu takip ettim bana hayal ürünü geldi sadece, suçlamak adına degil bu benim görüşüm tabiki musallatlık durumunuzun olduğunu söylemenize rağmen forumda baya vakit gecirip, Paranormal konuları araştırmanız vs çelişki arzediyor

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Jrvelantin, konularınızın bir cogunu takip ettim bana hayal ürünü geldi sadece, suçlamak adına degil bu benim görüşüm tabiki musallatlık durumunuzun olduğunu söylemenize rağmen forumda baya vakit gecirip, Paranormal konuları araştırmanız vs çelişki arzediyor
Herkesin görüşü elbette kendini bağlar.Size öyle gelmiş olabilir. Sizde takdir edersinizki Musallatlık durumum var diye dünyadan el etek çekip inzivaya çekilemem.Hayatımızı idame ettirmek için rızkımızın peşinde koşmamız lazım.Evet günde bir çok saat net başındayım.Hatta bu süre 12 saati geçtiği bile oluyor.Çünkü ben internet cafe işletiyorum.Bundan daha doğal ne olabilir.Bu arada teknolojidende yararlanmıyor değilim.Artık eskisi gibi gideceğimiz yere develerle,atlarla gitmiyor,ulaklar göndermiyoruz.Bazı sorunların çözümü bir tık veya bir alo ötede.Bu yüzden elbette evde olmadığım zamanımı işyerinde,işyerindeki boş zamanlarımıda kendi ağzınızla dediğiniz musallat olayımla ilgili yerlerde geçirmeliyim ki,bilmediğim şeyleri öğreneyim,bildiğim şeyleri geliştireyim,yanlışları düzelteyim,doğruları pekiştireyim.

Sondua

Banlı Kullanıcı
video da izledikleriniz %100 gerçektir.
Türkiyedede bedenden cin (şeytan çıkarabilen insanlar var) en azından benim tanıdığım birisi var

bedenden çıkmayı pek istemezler fakat ayetlerin ve Allah ın isimleinin anılması ile çıkarmayı yapan kişi cin i öldürmekle tehdit eder ve cin bedenden ancak bu şekilde çıkar. bunun dışında bedendeki cin,n dışarı kendiliğinden çıkması imkansızdır. ölene kadar insanla beraber yaşar fakat çok kişi bunun farkında değildir. Çok az farkına varır

bedende cinin yaşamsı %100 doğrudur.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
arkadaşım öncelikle şunu söyleyim ben musallatlık durumunuzun oldugunuzu konu olarak açmıstınız yardımcı kişi bulma düsüncesiyle doğru degilmi?

Bana bir kişi gösterinki musallatlık durumu olup yardım isteyip, ve dısardan bakılınca yardıma gerçekten ihtiyacı olmayan bir kisi izlenimi versin...

Araştırmacı olmak kesinlikle herzaman iyidir ona bisey diyemem
Durum farklı siz açtığınız konularda bir çok paranormal olaylar yaşamış bir kisi olarak ve daha öncedende bu olaylara fazla uzak olmayan birisi bunlar çelişki

Alışık oldugunuzu iddaa ediyorsunuz bu olayların hiçte uzak olmadığını söylüyorsunuz, ama kulaktan duyma laflarla, hiç gerçeklik payı olmayan cinlerin yasantısını anlatıyorsunuz? Sizin gibi birinin bukadar olaylar, ve hicte uzak olmadığını söyleyen birinin bunları demesi çelişki yanlış bilgiye herzaman karşıyım ben cünkü burası bana göre bilgi platformu
Yanlış bilgi yeri değil, süslü sözler yapmama gerek yok iyi forumlar size

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
arkadaşım öncelikle şunu söyleyim ben musallatlık durumunuzun oldugunuzu konu olarak açmıstınız yardımcı kişi bulma düsüncesiyle doğru degilmi?

Bana bir kişi gösterinki musallatlık durumu olup yardım isteyip, ve dısardan bakılınca yardıma gerçekten ihtiyacı olmayan bir kisi izlenimi versin...

Araştırmacı olmak kesinlikle herzaman iyidir ona bisey diyemem
Durum farklı siz açtığınız konularda bir çok paranormal olaylar yaşamış bir kisi olarak ve daha öncedende bu olaylara fazla uzak olmayan birisi bunlar çelişki

Alışık oldugunuzu iddaa ediyorsunuz bu olayların hiçte uzak olmadığını söylüyorsunuz, ama kulaktan duyma laflarla, hiç gerçeklik payı olmayan cinlerin yasantısını anlatıyorsunuz? Sizin gibi birinin bukadar olaylar, ve hicte uzak olmadığını söyleyen birinin bunları demesi çelişki yanlış bilgiye herzaman karşıyım ben cünkü burası bana göre bilgi platformu
Yanlış bilgi yeri değil, süslü sözler yapmama gerek yok iyi forumlar size
Doğru evet.Çevremdende soruşturdum işin erbabı bir hoca bulmayı.Sonra öğrendim ki mabet sahibi yule bakım yapıyormuş.ona mesaj yazdım ve kısa süre içinde yapılması gerekeni yapacağız.Vazgeçmiş değilim.Musallatlık durumum var diye sokağa çıkıp feryat mı edeyim,TV leremi çıkayım,ne yapmamı istiyorsunuz?Başka bir bedende dünyaya ikinci kez ve belki zengin geleceklerine inanan hind fakirleri gibi oturup ölümümü bekleyeyim,çaresizlik içinde kıvranayımmı?Dünyayamı küseyim,işimi gücümü bırakayımmı?Ne yapayım siz söyleyin!!!Bir önceki mesajımda anlayacağınızı sanmıştım:Benim işim internet cafecilik.Çoğu vaktim net başında geçiyor.Ve boş zamanımın çoğunu ilgi alanım olan bu platformda geçiriyorum.Bu durum,benim kendi durumumu boşverdiğim,yada hayal ürünü olduğu anlamına gelmez.Zira bu çerçevede sorunuma çözümlerde arıyorum..Kulaktan dolma laflarla buraya çelişkili,yalan yanlış bilgiler yazdığımı iddia ediyorsunuz.Tamam kabul.Olabilir.Ama takdir edersinizki birileri cinlerin ayakları ters derken bir diğeri hayır ayakları yok der.Başkası kalkar hayır ayakları keçi ayağı gibi der.Kim ne şekilde görmüşse,duymuş veya inanmışsa buraya onu yazıyor.Bir teorinin birden çok mantıklı çıkarımı olabilir.Ama muhakkak sadece bir tane doğru cevabı vardır.Eleştirmek hakkınız.Ama sadece eleştirmekle kalmayın biliyorsanız doğrusunu yazın.Herkes bu dertten kurtulsun.Yanlışın doğrusunu siz yazın biz faydalanalım olurmu?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Arkadasım hayata küs, sosyal olma vs gibi düşüncede degilim sadece işine geldiği gibi anlamak istedigin için böyle bir açıklama yapmışsın
Ordaki bazı seyleri anlamanızı umut etmistim.
Demek istediğim benim siz bu islere hicte uzak olmadığınız üzere konularda belirtmissiniz değilmi?
Benimde demek istediğim kısa ve öz siz bukadar iç içe olduğunuz bir varlık'ların bu sitedeki bir çok üyeden daha çok bilgiye sahip olmanız gerekirken
Hiçbirşey bilmiyor gibi konu açmanız ve
Yanlış bilgiler içeren kelimeler kullanmanız
Bunu sizin bukadar olay yasayan insanın bilmesi gereken konular diye düşünüyorüm...

Ve sizin musallatlık durumunuzun oldugunu düşünmüyorum tekrar vurguluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...