Meğer kitaplarımı kullanarak çağırmış

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar benim bu parapskoloji,cinler v.b. konularda bir çok kitabım var.Bunu bilen arkadaşlarım arada ödünç isterler.Özellikle gizli ilimler kitaplarımı 2 arkadaşıma verdim ikisininde dengesi bozuldu.Bunlardan ikincisi 2 yıl önce yaşandı. X şehrinde oturan ve kardeşim gibi sevdiğim M. o kitapları ille ödünç istedi.Defalarca reddetmeme rağmen en sonunda dayanamayıp kargo ile gönderdim.aradan 15 gün geçmeden arayıp -"abi ben birşeyler görüyorum,yalnız kaldığımda,bazen sarışın bir kadın,bazen siyah gölgeler şeklinde şeyler görüyorum" dedi.Aman dedim gözünü seveyim çabuk o kitapları geri gönder.abi bu kitapları ya piyasada bana bul yada istediğin fiyatı söyle senden alayım diye göndermeyi kabul etmiyordu.Bir kaç kez babasıda beni aradı,gönderdiğin kitaplar yüzünden oğlumuz yoldan çıkıyor,korkuyor felan dedi.Fazlasıyla mahçup olmuştum.Neyse baktım göndereceği yok.Kendi memleketime evime davet ettim.gel misafirim ol dedim.Kitaplarıda getirde birlikte davet yapalım dedim (yoksa onu getirtmek pek kolay olmayacaktı).bir kaç gün sonra geldi.kitapları alıp diğer kitaplarımın arasına sokuşturdum sakladım ama ev küçük diye pekte saklama şansım yoktu.Türlü yollarla ikna ettim davet yapmadık.

Haftasonu açıköğretim sınavlarım var diye geç saate kadar yan odada ders çalışıyordum.kendiside bitişik odada bi yandan laptopundan müzik dinliyor,arada plesteyşın oynuyordu.e bide telde sevgilisiyle tartışıyordu msjlaşarak :) Neyse saat gece 3 gibi felan yanıma geldi,abi nolur dereye gidelim dedi (bahsettiği dere,bizim 200 metre kadar yakınımızda,suyu olmayan,içinde mağaralar olan,ve birkaç kişinin psikolojisinin bozulmasına neden olan bir yer).Canım kardeşim bak uykusuzluktan gözlerim açılmıyor,şu dersleri bitirmeye çalışıyorum,sabahın köründede kalkıp sınava gideceğim,söz yarın akşam gideriz dedim.ikna oldu.kalkıp odaya geri geçti.aradan 15 dakika geçmeden geri geldi ve gelir gelmez yüzü koyun yattı,elleriyle yüzünü kapatmış bir şekilde tir tir titriyordu.Hayırdır neyin var,kız arkadaşınlamı tartıştın yine,banamı bozuldun yoksa gibi sorular sordum.abi mutfakta senin kitapları açıp bardağa su koyarak davet ettim,belden aşağısı olmayan bir adam göründü,çok korktum dedi.ben üzerime düşen serzenişleri sitemleri ettim ama ne fayda.Neyse mutfağa gidip kitapları aldım,suyu döktüm.kendisini sırtüstü yatırıp dualar okumaya başladım.gözleri kapalı.elleri yumruk şeklinde.bi türlü açamadım.ben okurken o gözleri kapalı boynundaki gümüş kolyeli cevjeni çekip kopardı.ben sinirlenip hakaretler ve tehditler saydırmaya başladım ona görünenlere,o anda kan çanağına dönmüş gözlerini açtı,çatallı bir sesle birşeyler söyledi anlayamadım.kalkıp dikildi ve beraberinde getirdiği,öbür odada bulunan rambo bıçağını kılıfından çekti,bana karşı kullanacağını anlayıp hızlı davrandım ve zar zor elinden aldım bıçağı.10 dakika kadar sonra kendine geldi.davet harici yaptıklarını hatırlamıyordu.o gece çatal kaşık bıçak ne varsa sakladım :) sabahı zor ettim.Şükür şu an kurtulmuş durumda.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bir davet yapacaksan korkusuz olacağından emin olmalısın. Gelen cine bence hakaret etmiş. Birini eve davet edip sonra kovuyor. Bence ucuz kurtulmuşsunuz.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bir davet yapacaksan korkusuz olacağından emin olmalısın. Gelen cine bence hakaret etmiş. Birini eve davet edip sonra kovuyor. Bence ucuz kurtulmuşsunuz.
Haberim olsa yaptığından ya engel olurdum,yada tedbir alır ve aldırırdım.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Zor kurtulmuşsunuz.Bir de benim kitaplar derken siz mi yazdınız yoksa eski kitaplarmı?

Isla

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, arkadaşınız davet ile evinizde kapı açmış , bir giriş oluşturmuş olabilir. Kendiniz için de gerekli korumaları yapmanızı tavsiye ederim, şayet istemesenizde sebep olmussunu.Bu hususta arkadaşınızın daveti sonlandirmamis geleni göndermemis olmasida gayet olağan görünüyor dikkat etmenizi öneririm. Diğer açtığınız konularda rahatsızlık duyduğunuz ayrı konuların üzerine birde bu şekilde musallat yaşamayin.Selametle

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Selamun aleyküm, arkadaşınız davet ile evinizde kapı açmış , bir giriş oluşturmuş olabilir. Kendiniz için de gerekli korumaları yapmanızı tavsiye ederim, şayet istemesenizde sebep olmussunu.Bu hususta arkadaşınızın daveti sonlandirmamis geleni göndermemis olmasida gayet olağan görünüyor dikkat etmenizi öneririm. Diğer açtığınız konularda rahatsızlık duyduğunuz ayrı konuların üzerine birde bu şekilde musallat yaşamayin.Selametle
Ve aleykum selam.Evet öyle bir ihtimal olabilir.gerçi aradan yaklaşık 2-3 yıl kadar geçti ve o arkadaş tamamen arındı ama yinede muhtemeldir.Haklısınız,çok daha dikkatli olmak lazım.Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Cin çıkarma işleminide başarıyla gerçekleştirmişsiniz. Tebrik ederim :) Sırada ne var.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Cin çıkarma işleminide başarıyla gerçekleştirmişsiniz. Tebrik ederim :) Sırada ne var.
Ya Allah Bismillah gene demir :) E yazı dizimi merakla takip ediyorsan,ilk yaptığım paylaşımda "bu tür olaylara yabancı olmadığımı,meraklı olduğumu,içinde olduğumu v.b." belirtmiştim zaten.Yaşadığım çok olay var.Sizinle paylaştığım ve senin dikkatine,takibine şayan olanı ise en son ve aşikar yaşadıklarım.Eh böyle yeri geldikçe mazidende aktarma yaparım artık.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ya Allah Bismillah gene demir :) E yazı dizimi merakla takip ediyorsan,ilk yaptığım paylaşımda "bu tür olaylara yabancı olmadığımı,meraklı olduğumu,içinde olduğumu v.b." belirtmiştim zaten.Yaşadığım çok olay var.Sizinle paylaştığım ve senin dikkatine,takibine şayan olanı ise en son ve aşikar yaşadıklarım.Eh böyle yeri geldikçe mazidende aktarma yaparım artık.

Yap kardeş yap bişey demedik. Heyecanla takip ediyorum. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Yaşamadığınız paranormal olay yok jrvalentin ,başka konularınızı da bekliyoruz.