Cin Daveti Yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Daveti 1-2 ay önce yapmıştım. Benim niyetim gözümdeki perdeyi indirmekti. Her gün 17 defa cin suresini okumam lazımdı. Çok düşündüm ve yapmaya karar verdim. Hem de cin daveti olduğunu bilmiyordum. İlk önce 7 kere ayetel kursiyi okuyup kendimi korumaya aldım. Sonra 17 kere cin suresini okudum. Okumayı bitirdikten sonra onları görmek istediğimi ve sorularımın olduğunu söyledim. Müslüman cinlerin beni duyacağını ama hemen görünmeyeceklerini bir arkadaşım söylemişti. Benim sonuç almam için aylar gerekliydi. O yüzden yanımda cinlerin olduğunu biliyordum ama hemen görünmüzler diye düşünüyordum. 15-20 dakika bekledim sonra bilgisayarın başına geçtim. Davet olmadığını zanettiğim halde beklemem garipti :) 5-10 dakika sonra kapıdan birinin beni gözetlediğini farkettim. Hemen dönüp baktığımda siyah bir şey gördüm. Yalnızca kafasını çıkarmış bakıyordu. Benim onu gördüğümü görünce hızlıca gitti. Divara yansıyan gölgesinide gördüm. O an çok mutlu oldum ve olayın heyecanından hemen gidip anneme sen miydin diye sordum. Bir cin kesin gördüm ama yine de inanamıyordum. Çünkü aylar gerekliydi ve ben bir defadan sonuç aldım. O günden sonra bir rahatsızlık falan hiç bir şey olmadı. O gecede rahat uyudum. Bence davet yapacaksanız cin suresiyle yapınız. Çünkü o zaman kafirinin gelme ihtimali yok. Hem cin suresini günde bir kere okuyanın yanından kafir cinler kaçar. Bulunduğunuz alandan uzaklaşır. Yani gelenler inançlı olucaktır. Kısa sürede yine denemek isterim. Hem 17 kere cin suresini okumam bir gün çekti. Sonra ailem de farkedebilir ve benim yüzümden rahatsız olurlar diye yapmadım. Zaten istediğim cin görmekti ve onu gördüm. O zamanlar imanım zayıflamıştı, bundan dolayı imanım arttı. Sizlere bir tecrübe olsun diye paylaşıyorum. Aslında benim merak ettiğim bir defadan başarı elde etmemdi. Siteleri araştırıyorum hepsi bir defadan sonuç almak büyük insanların işidir diyorlar. Bir kaç yerde görünce kafamda sorular oluşmaya başladı. Cin suresi davetlerinide araştırdım ve 17 kereden başka bir çok işlemlerde yapmak gerekir. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
1 defada başarmanın büyük/küçük insan olmayla ilgisi yok.Zaten her evde varlar sadece davetine icabet etmiştir.Boş yere amaçsız davet edipte rahatsız etme onlarında bir yaşamları var başını belaya sokarsın uğraşma boş amaçla.Cin suresi mümin cin gelir diye bir şart yok o kapıyı açtığın zaman içeri hangi varlığın gireceğini bilemezsin.Benim sana tavsiyem bir daha bulaşma.Sen insan olarak zaten her şeyi başarabilecek seviyedesin,bu işlere bulaşıp da pekte sağlıklı sonuçlarla hayatına mutlu mesut devam eden görülmedi.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
1 defada başarmanın büyük/küçük insan olmayla ilgisi yok.Zaten her evde varlar sadece davetine icabet etmiştir.Boş yere amaçsız davet edipte rahatsız etme onlarında bir yaşamları var başını belaya sokarsın uğraşma boş amaçla.Cin suresi mümin cin gelir diye bir şart yok o kapıyı açtığın zaman içeri hangi varlığın gireceğini bilemezsin.Benim sana tavsiyem bir daha bulaşma.Sen insan olarak zaten her şeyi başarabilecek seviyedesin,bu işlere bulaşıp da pekte sağlıklı sonuçlarla hayatına mutlu mesut devam eden görülmedi.

Davet yapanlardan kaç kişi tanıyorsun? Bence onlardanda meraklılar var. Bizlerden bazılarımız onlardan korktuğu kadar onlarında bazıları bizlerden korkuyorlar. Neden diye sorarsan insanlar daha çok tehlike saçıyor. İlimli kişiye musallat olurlarsa ilimli kişi hemen onu hapseder ve ya ilimli olmasa bile ilimli kişilere götürerek cini yaka bilirler. Hem cinlerin ikikat olduklarını düşünürsek musallat olmadıkları, rahatsızlık vermedikleri insan kalmaz. O yüzden bir kişiye musallat olmuşlarsa kesin bir sebebi vardır. Ben sadece arkadaş olmak istiyorum. Bu işler niyete göre değişir.

ruhname

Kayıtlı Üye
Davet yapanlardan kaç kişi tanıyorsun? Bence onlardanda meraklılar var. Bizlerden bazılarımız onlardan korktuğu kadar onlarında bazıları bizlerden korkuyorlar. Neden diye sorarsan insanlar daha çok tehlike saçıyor. İlimli kişiye musallat olurlarsa ilimli kişi hemen onu hapseder ve ya ilimli olmasa bile ilimli kişilere götürerek cini yaka bilirler. Hem cinlerin ikikat olduklarını düşünürsek musallat olmadıkları, rahatsızlık vermedikleri insan kalmaz. O yüzden bir kişiye musallat olmuşlarsa kesin bir sebebi vardır. Ben sadece arkadaş olmak istiyorum. Bu işler niyete göre değişir.
Aynen sana katılıyorum bende arkadaş olmayı çok istiyorumda hangi tertibi denesem bilemiyorum çünkü yaptığımda bi sonuç alamazsam bu benim için çok büyük hayal kırıklığı olur

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Aynen sana katılıyorum bende arkadaş olmayı çok istiyorumda hangi tertibi denesem bilemiyorum çünkü yaptığımda bi sonuç alamazsam bu benim için çok büyük hayal kırıklığı olur

İlk önce "sonuç alamazsam" düşüncesini yok et derim :) Bazıları davetlerine icabet etmediklerini düşünürler. Aslında davetine gelirler. Sadece kendilerini belli etmezler. O kişiyi iyice öğrenmeye çalışırlar. Hoşlanmazlarsa çıkıp giderler. Bence bu insana ve cine göre değişir. Her davetide güvenip denemeye kalkma, iyice araştır. Mesela cin suresiyle kafir cinler gelmezler. Gelenler de imanlı olsa gerek. İmanlı bir cin boşuna insana zarar vermez. Bir cin davet ediyorsan sana neden zarar versinki? Aksine sana yardım etmeye çalışır. Belkide davetlere gelipte belli etmeyen cinler, o kişilerin haberleri bile olmadan Allah rızası için onlara yardım ediyorlardır :)

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Deniyeceğim bu davet i bende bir müslüman cin arkadasım olsun isterdim bazı işlerde ona danışıyım falan

ruhname

Kayıtlı Üye
İlk önce "sonuç alamazsam" düşüncesini yok et derim :) Bazıları davetlerine icabet etmediklerini düşünürler. Aslında davetine gelirler. Sadece kendilerini belli etmezler. O kişiyi iyice öğrenmeye çalışırlar. Hoşlanmazlarsa çıkıp giderler. Bence bu insana ve cine göre değişir. Her davetide güvenip denemeye kalkma, iyice araştır. Mesela cin suresiyle kafir cinler gelmezler. Gelenler de imanlı olsa gerek. İmanlı bir cin boşuna insana zarar vermez. Bir cin davet ediyorsan sana neden zarar versinki? Aksine sana yardım etmeye çalışır. Belkide davetlere gelipte belli etmeyen cinler, o kişilerin haberleri bile olmadan Allah rızası için onlara yardım ediyorlardır :)
Haklısın :) bu arada özelden gönderdiğim mesaj gelmediğigelmediği

RoyalArch

Kayıtlı Üye

Yaşın henüz çok genç ben seni uyarıyorum sadece bilirkişilik yapma lütfen :) Bu konular şakaya gelmez,arkadaş olmak istiyorum diyerek bile bu konularda ki ilmi yetersizliğini belli ediyorsun.İki ay sonra buraya gelip 'yardım edin,ne yaptıysak kurtulamadım' gibi başlıklarla yakarmanı istemediğim ve senin iyiliğin için uyarıyorum seni. Yok yine kendi bildiğine uyacaksan sen bilirsin.Bugün yaptığım uyarıyı tecrübe ederek kavrarsın :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Yaşın henüz çok genç ben seni uyarıyorum sadece bilirkişilik yapma lütfen :) Bu konular şakaya gelmez,arkadaş olmak istiyorum diyerek bile bu konularda ki ilmi yetersizliğini belli ediyorsun.İki ay sonra buraya gelip 'yardım edin,ne yaptıysak kurtulamadım' gibi başlıklarla yakarmanı istemediğim ve senin iyiliğin için uyarıyorum seni. Yok yine kendi bildiğine uyacaksan sen bilirsin.Bugün yaptığım uyarıyı tecrübe ederek kavrarsın :)

Estefurullah ben bilgiliyim demiyorum :) Ben denediğimi paylaştım. İrerde yapacak olanlara bir faydam olsun. Tehlikeli davetler yapmaktansa bu daveti yapsınlar daha iyi, en azından kafirle karşılaşmazlar. Kurandan aye okuyana kim zarar verebilir? Aksine hürmet ederler. Hem bilgi yaşa bakmaz :D

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın Metallica;

Son günlerde sürekli olarak ''cinlerle irtabata gecmek istiyorum ama başaramıyorum bana yardım edin'' diyen siz değilmiydiniz yoksa ben yanlışmı hatırlıyorum? Şimdi ise 1-2 ay önce cinlerle iletişim kurduğunuzu onları davet ettiğinizi söylüyorsunuz. Ben yanlış mı hatırlıyorum?

codzombi

Kayıtlı Üye
Madem arkadaş olmak istiyorsun cidden bir varlığın gelmesini istiyorsun şu hüddam uygulamalarına bak , mesela bir arkadaş ayetel kursinin davetini yapmış sonuçlarını yazmış. Fatiha suresinin hüddamı var onu bir dene istiyorsan gelecek olan varlığın melek olduğuna dair yazılar vs var ama bilmiyorum denemediğim için bilemeyeceğim. Bir dene sen. Başarılı olursan hem hüddam ile anlaşmanı yaparsın , hemde sana yardım eder isteklerinde.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Estefurullah ben bilgiliyim demiyorum :) Ben denediğimi paylaştım. İrerde yapacak olanlara bir faydam olsun. Tehlikeli davetler yapmaktansa bu daveti yapsınlar daha iyi, en azından kafirle karşılaşmazlar. Kurandan aye okuyana kim zarar verebilir? Aksine hürmet ederler. Hem bilgi yaşa bakmaz :D

Bilgi olgunluğa,olgunluk ise bu dünya ki tecrübe edilenlere,tecrübe ise yaşa bakar kardeşim.Madem İslami bir ilimle ilerliyorsun günde 5 vakit namazını kılmadan,orucunu tutmadan bir cinle arkadaşlık kurmaya çalışma o zaman hürmetten çok seninle alay ederler.Cinlerin parmağına oynayacağına şu işi ciddi anlamda yap.İlmihal oku,namazını dosdoğru kıl,zikirlerini aksatma,tevekkül ile ilerle o zaman hürmet ederler.Sen onlara hürmet etmeyip kendi keyfine göre rahatsız edersen onlarda sana hürmet etmez.Unutma onlarında bir hayatı var.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşı ben takip ediyorum yanlış anlama ama korku bağımlısı kendine yeni heyecanlar arayan ergensiniz gözümde ...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sayın Metallica;

Son günlerde sürekli olarak ''cinlerle irtabata gecmek istiyorum ama başaramıyorum bana yardım edin'' diyen siz değilmiydiniz yoksa ben yanlışmı hatırlıyorum? Şimdi ise 1-2 ay önce cinlerle iletişim kurduğunuzu onları davet ettiğinizi söylüyorsunuz. Ben yanlış mı hatırlıyorum?

Söylemiş ola bilirim ama siz yalnış anlamışsınız. Ben kesin davetler arıyorum. Mesela bu davetde konuşmaya bile fırsat bulamadan gitmişti. Evde yalnız olduğumda yine denemeyi düşünüyorum. O zamana kadar başka davetlerde arıyorum. Araştırmanın nesi kötü anlamadım. Bundan daha iyi davet bulursam deneyeceğim. Cinlerle arkadaş ola bileceğim davetler arıyorum. Cinler gelebilirler ama bu konuşacağım, arkadaş olacağım anlamına gelmez. Lütfen konunun yönünü değiştirmeyin.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben seni işinden alı koyup evime davet etsem sen bana hiçbirşey sormadan gider misin?En azından "ne istiyorsun","neden çağırdın" demez misin?Cin müslüman diye sana hesap sormaz mı sence?O gördüğün muhteşem bir mekanizma olan beyninin sana küçük bir oyunu.İnsan beyninin neler yapabileceğini tahmin bile edemezsin.

Yukarıda yazdığım gibi davet amaçlı yapmamıştım. Hem ne için çağırdığımıda mı yazmam gerek :D Ben de herkes gibi başımdan geçen olayı anlattım.

foreman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunlar öyle çocuk oyuncağı değil :D afedersiniz ama saçmalamayın arkadaş olmak istiyorum vs lafları yapmayın gidin araştırın en azından 1-2 yıl bilgi toplayın ve dürleyin sonra ne yapcaksanız yapın arkadaşımın dediği gibi musallat olurlar kurtulamazsınız .

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Söylemiş ola bilirim ama siz yalnış anlamışsınız. Ben kesin davetler arıyorum. Mesela bu davetde konuşmaya bile fırsat bulamadan gitmişti. Evde yalnız olduğumda yine denemeyi düşünüyorum. O zamana kadar başka davetlerde arıyorum. Araştırmanın nesi kötü anlamadım. Bundan daha iyi davet bulursam deneyeceğim. Cinlerle arkadaş ola bileceğim davetler arıyorum. Cinler gelebilirler ama bu konuşacağım, arkadaş olacağım anlamına gelmez. Lütfen konunun yönünü değiştirmeyin.

Çağırmışsınız gelmiş daha nasıl ''kesin'' bir davet arıyorsunuz. Tekrar aynı yöntemle çağırdığınızda sizinle konusmayacagına nasıl bu kadar eminsiniz ki konusabileceginiz bir davet arıyorsunuz. Araştırmak tabiki iyi birşey ama insanlar bu foruma bilgi edinmek için giriyor ve tuttarsız seylerle karsılastıklarında bunu sorgulamaları cok normal. Ayrıca sadece bilginiz olsun diye söylüyorum 17 Kere cin suresi okumakla cin gelmez. Bu iş okadar basit değildir. Kullandığınız yöntem eksiktir.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Çağırmışsınız gelmiş daha nasıl ''kesin'' bir davet arıyorsunuz. Tekrar aynı yöntemle çağırdığınızda sizinle konusmayacagına nasıl bu kadar eminsiniz ki konusabileceginiz bir davet arıyorsunuz. Araştırmak tabiki iyi birşey ama insanlar bu foruma bilgi edinmek için giriyor ve tuttarsız seylerle karsılastıklarında bunu sorgulamaları cok normal. Ayrıca sadece bilginiz olsun diye söylüyorum 17 Kere cin suresi okumakla cin gelmez. Bu iş okadar basit değildir. Kullandığınız yöntem eksiktir.

Bende zaten onu demeye çalışıyorum ya :) Ben davet amaçlı yapmamıştım. Cin suresi davetinde çok işlemler var. Ama benim okuduğum 7 kere ayetel kursi, 17 kere cin suresi bu kadar. Davet amaçlı olmasa bile, eksik olsa bile gelmesine şaşırıyorum. Hem de ilk günden gelmesine çok şaşırdım.

Isla

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, Davetinizin sizin için hayırlı olmasını Allah'tan dilerim. Diğer yapacağınız davetlerde daha fazla korunmanız gerektiğini düşünüyorum, tahassun duasını okuyabilirsiniz.Tabiki davetinize icabet edilebilir, Allah isterse herşey olur Allahu alam.lakin ilk başta kendinizde eksik bulduğunuz taraflarinizi ibadet ile geliştirmenizi tavsiye ederim.Esmaul husnalar ile kendinizi geliştirin, "El Alim" esmasinin ebced değeri 150.dir hergun okuyabilirsiniz. Daha sonra kendinizi cin görmek için hazirlarsiniz.Cinler bizler gibi nefs ile yaratılmıştır. Siz şuan örnek,; bir arkadaşınızdan kötülük görebilirsiniz. Insanlarin işlediği suçları haberlerde görüyoruz.bu yönde düşünün hepsi iyi yada kötü değil,yapacağınız daveti ona göre yapmanızı tavsiye ederim.Kurandan sure okumanız çok güzel, Kuran Allahın kelamidir. Alhamdolillah.Birde soracağıniz şeyler var demişsiniz, sakın gelecekle ilgili sormayın tavsiye etmiyorum, mumkun mertebr nefsinizle alakalı dünyevi konuları bir kenara bırakın. Birde başlık altında sürekli tartışma görmekten, igneleyici sozler okumaktan sıkıldık.adminlerimiz kaç defa uyardilar ama arkadaşlarımız anlamak istemiyor.Herkesin günahı kendine bu işe niyet eden insan herşeyi hesap eder. Konuyu açan arkadasin üzerine fazla gelindiği kanatindeyim. Arkadaş uygulamasını paylaşmis bukadar. Selametle

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, Davetinizin sizin için hayırlı olmasını Allah'tan dilerim. Diğer yapacağınız davetlerde daha fazla korunmanız gerektiğini düşünüyorum, tahassun duasını okuyabilirsiniz.Tabiki davetinize icabet edilebilir, Allah isterse herşey olur Allahu alam.lakin ilk başta kendinizde eksik bulduğunuz taraflarinizi ibadet ile geliştirmenizi tavsiye ederim.Esmaul husnalar ile kendinizi geliştirin, "El Alim" esmasinin ebced değeri 150.dir hergun okuyabilirsiniz. Daha sonra kendinizi cin görmek için hazirlarsiniz.Cinler bizler gibi nefs ile yaratılmıştır. Siz şuan örnek,; bir arkadaşınızdan kötülük görebilirsiniz. Insanlarin işlediği suçları haberlerde görüyoruz.bu yönde düşünün hepsi iyi yada kötü değil,yapacağınız daveti ona göre yapmanızı tavsiye ederim.Kurandan sure okumanız çok güzel, Kuran Allahın kelamidir. Alhamdolillah.Birde soracağıniz şeyler var demişsiniz, sakın gelecekle ilgili sormayın tavsiye etmiyorum, mumkun mertebr nefsinizle alakalı dünyevi konuları bir kenara bırakın. Birde başlık altında sürekli tartışma görmekten, igneleyici sozler okumaktan sıkıldık.adminlerimiz kaç defa uyardilar ama arkadaşlarımız anlamak istemiyor.Herkesin günahı kendine bu işe niyet eden insan herşeyi hesap eder. Konuyu açan arkadasin üzerine fazla gelindiği kanatindeyim. Arkadaş uygulamasını paylaşmis bukadar. Selametle

Ben en çok dinle alakalı sorular sormak istiyorum. Cinler hakkında herkes farklı şeyler söylüyorlar. Artık hangisi doğru, hangisi yalnış bilemiyorum. En iyisi kendim deneyip sorularımı sormayım. Kuran ayesiyle gelecek cin kötülük yapmaz diye düşünüyorum. Bana yardım etmeye çalışır umarım. Beni anladığınız için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Adminlerin neler çektiğini şimdi daha iyi anlıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...