Tehditlerini gerçekleştiriyor.Artık rüyalarda geliyor

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Merhaba arkadaşlar.Başımdan geçenleri önceden anlattığım olaylardan azçok bilirsiniz.Eşimin içine girerek benle konuşan,eşimi boşamazsam onu ölüme kadar götürebilecek şekilde halsiz düşüreceğini,hastalandıracağını v.s. tehditler savuran kadın cin; "Eğer eşimi boşarsam benle nasıl irtibata geçeceksin" soruma,onun hayaliyle cevabını vermişti.Uyguladığım değişik yöntemlerle içine girmesini engelledim.Yada en azından birkaç gündür yaşamadığım için öyle sanıyorum.Bu kez, uyumak üzere gözlerimi kapadığım anda ayak ucumda eşimin şeklinde beni gözetlediğini farkediyorum.Bunu birkaç kezdir yaşıyorum.En son rüyamda geldi: İş yerimdeyim.Ortalık zifiri karanlık.Işığı açmaya yeltendiğim anda arkadan kollarımı kavrayıp sırtımı değişik yerlerden ısırmaya başladı.Acı ile feryat ettim.Birkaç kez "Bismillahirrahmanırrahim" dedimsede bırakacağına her okuyuşumda daha şiddetli ısırıyordu.Son çare ezan okumaya başladım. Okumaya başlar başlamaz kolları gevşedi ve henüz eşhedu enlaa... kısmında tamamen bıraktı ve ben uyandım.Sırtımın acısından uyuyamadım.Sabah eşime baktırdım,sırtımda hale hale ısırık izleri vardı ve azda olsa hala duruyor.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kardeşim kuranı kerimi ezberle ve ne zaman seni rahatsız ederse ben ALLAH'a (cc) iman ettim de 3 kez sen rahat bırakcaktır hala devam ediyorsa ALAH (cc) 'a yalvar ALLAH (cc) götürebileceğinden fazla yükü kullarına yüklemez.

Sasdad

Kayıtlı Üye
İşin ehline gidin sizin çözeceğiniz bir mesele değil bu

nira

Kayıtlı Üye
ısırklar sırtının ne tarafında? ve bir şekli var mı varsa tam olarak şeklini açıklayabilir misin? Bir arkadaşım var ofiste onun da sırtında izler var. gördüm kabuk tutmuş. o da dövülüyor da.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
ısırklar sırtının ne tarafında? ve bir şekli var mı varsa tam olarak şeklini açıklayabilir misin? Bir arkadaşım var ofiste onun da sırtında izler var. gördüm kabuk tutmuş. o da dövülüyor da.

Isırık derken dövme niyetiyle değil afedersiniz başka bir niyetle ısırıyordu.Ama kendisi benle uyanıkken konuştuğunda defalarca zaten "ben vahşiyim" diyordu.Isırıklar çoğunlukla omuz küreklerinde ve arasında ve belime kadar.Şekil olarak yarım ay a benziyor.Kırmızı kırmızı idi.Kabarmıştı.şu an bile acısını hissediyorum.ilk günkü gibi değil ama yakından dikkatlice bakılınca izleri hala görülebiliyor.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
oha :S ısırıyor he :) ben cinlerin bize hiç bir şekilde dokunamacıgını zannediyordum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Efendim hepimiz Allah'ın aciz kullarıyız ama öyle kişiler vardır ki (örneğin evliyalar) onlar bir adım bizlerden ötededir. Sizinde dünyaya geliş amacınızın bu olduğunu düşüyorum. Şuan sadece biz aciz kullardan farklı olarak sınanıyorsunuz. İlerde bunlarla başettiğinizde, gelişiminizi tamamlamış ve hakkettiğiniz mertebeye ulaşmış olacaksınız.

Bu aşamadan sonra tek gayeniz bizim gibi aciz kullara içinizdeki ruhani güçle yardım etmek olacak.Hatta vafatınızdan sonra bile ruhunuz görevi icabı bu dünyayı terketmeyerek insanlığa yardım etmeye devam edecek.

Ayrıca soyunuzu derinlemesine araştırırsanız mutlaka dinen çok büyük bir şahsiyetle soy bağınız olduğunu göreceksiniz. Ve bu özelliklerin size soybağınız aracılığı ile aktarıldırdığını düşüyorum.

Özetle seçilmiş kişisiniz efendim. :)

Isla

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, anladığım kadarı ile bu kuvvetli bir cin, ve sizin yapacağınız ezan okumaları onu sadece o anlık etkiliyor, esiniz ve sizin sabrinizi tuketmek için uğraşıliyor.Benim tavsiyem artık biran once işin ehli bir hocaya başvurmanız olacaktir. Evinizi sirkeli su ile temizleyin ve arkadaşlarımızın da söylediği gibi kuran okuyun..ama mutlaka koruyucu muska hem Eşinize hem kendinize yaptirmaniz sizin acinizdan daha iyi olacaktır. Selametle

Sasdad

Kayıtlı Üye
Seçilmiş Kişisiniz muhabbeti gerçekten çok fantastik :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Korkuyla beslenirler.Hepsi çocuk gibidir ve cahildirler.Sana net kurtulma tavsiyesi veriyorum:

1) Auranı güçlendir.Evinde neşe,huzur eksik olmasın.

2) Sık sık yürüyüşe çıkın eşinizle,temiz hava alın ve mutlaka hergün kedi,köpek,bebek sevin.

3) Asla korkmayın çünkü siz korktukça onun gücü artacak.Ona korkusuz olduğunuzu hissettirin.Size seslendiği zaman bir iş yapıyorsanız kes sesini deyip işinize devam edin.

4) Bunları yapmanız onun gücünü azaltacak ve onu sinirlendirecektir,daha çok üstünüze gelmeye çalışacaktır işte bu noktada bol bol kuran okuyun ve onu asla umursamayın.Size ne gösterirse göstersin,eşinizin içine de girse onun olduğu yöne bakmayın,onu görmezden gelin,ne derse,ne yaparsa yapsın asla umursamayın,işinize bakın,o yokmuş gibi davranın.

5) Bunları yaptıkça sizin enerjiniz artacak onun enerjisi azalacak ve unutmayın aydınlığın geldiği yerde karanlık olamaz.Bir süre sonra sizden kaçacak.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Seçilmiş Kişisiniz muhabbeti gerçekten çok fantastik :)

fantastik olduğu kesin.demir8333 kardeşimiz benide güldürdü :)

Korkuyla beslenirler.Hepsi çocuk gibidir ve cahildirler.Sana net kurtulma tavsiyesi veriyorum:

1) Auranı güçlendir.Evinde neşe,huzur eksik olmasın.

2) Sık sık yürüyüşe çıkın eşinizle,temiz hava alın ve mutlaka hergün kedi,köpek,bebek sevin.

3) Asla korkmayın çünkü siz korktukça onun gücü artacak.Ona korkusuz olduğunuzu hissettirin.Size seslendiği zaman bir iş yapıyorsanız kes sesini deyip işinize devam edin.

4) Bunları yapmanız onun gücünü azaltacak ve onu sinirlendirecektir,daha çok üstünüze gelmeye çalışacaktır işte bu noktada bol bol kuran okuyun ve onu asla umursamayın.Size ne gösterirse göstersin,eşinizin içine de girse onun olduğu yöne bakmayın,onu görmezden gelin,ne derse,ne yaparsa yapsın asla umursamayın,işinize bakın,o yokmuş gibi davranın.

5) Bunları yaptıkça sizin enerjiniz artacak onun enerjisi azalacak ve unutmayın aydınlığın geldiği yerde karanlık olamaz.Bir süre sonra sizden kaçacak.

1) Aura konusunda çok geri olduğumu sanmıyorum..Neşe huzur kısmende olsa,evde bir tedirginlik hakim.

2) Yürüyüşe fırsat buldukça çıkmaya çalışıyoruz eşimin halsizliğinden dolayı bir süredir bunu yapmıyoruz.Kedi ve köpekleri uzaktan sevebiliyorum anca:) ama bebek görsem affetmem :)

3) Ben kendi adıma korkmuyorum.Çünkü 1.5 sene kadar koskoca evde gecelere kadar oturur,zifiri karanlıkta uyur ve üstelik ya rüyamda görür ya başucumda fısıltıları duyar yada temaslarını hissederdim ve pek korkmazdım hatta üfff bi uyutmadınız diye çıkıştığımda oldu.ama eşime verdiği eziyeti gördükçe tehditler savuruyorum,aynı şekilde oda beni tehdit ediyor.

4) Onu takmayışımın enerjisini düşürdüğüne şshidim.o yokmuş gibi davranmak tek muhatabı ben değilim diye zor biraz.Çünkü ister istemez eşime yaptığı eziyeti görüyorum ve birşeyler yapmaya çalışıyorum.

5) Bu günlerde enerjimi(zi) arttırdığımı düşünüyorum.Yinede kesin bir arınma yapmak şart.

Not: Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Selamun aleyküm, anladığım kadarı ile bu kuvvetli bir cin, ve sizin yapacağınız ezan okumaları onu sadece o anlık etkiliyor, esiniz ve sizin sabrinizi tuketmek için uğraşıliyor.Benim tavsiyem artık biran once işin ehli bir hocaya başvurmanız olacaktir. Evinizi sirkeli su ile temizleyin ve arkadaşlarımızın da söylediği gibi kuran okuyun..ama mutlaka koruyucu muska hem Eşinize hem kendinize yaptirmaniz sizin acinizdan daha iyi olacaktır. Selametle

Ve aleykum selam.Kuvvetlerinin ölçüsünü bilmediğim için bu ne denli kuvvetli bilmiyorum ama bana karşı tek avantajı sanırım görünmemesidir :) Yoksa gırtlağına yapışmam pek zor olmaz..Rüyada beni sizin aleme götür dediğimde buna gücüm yetmez demişti.Bayan olduğu halde gücümüzü karşılaştırırsak,sırtı kolumun üstündeydi,o kadar uğraşmama rağmen kımıldatamamıştım:)Tek çözüm sizinde dediğiniz gibi kalıcı bir bakım-arınma yaptırmak.selametle inş.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli Kardesim,

bu kadar ekstrem olmasa bile buna yakin seyleri bende yasadim.
Ben ise Allah´a (c.c.) teslim olarak insallah bu durumdan kurtuldum ve sonucda Rabbim hocami bana vesile kilarak beni huzura erdirdi.
Öncelikle tavsiyem teslim olmak, ne zaman seni böyle bir durumda rahatsiz etmek isterse o zaman "Allahim ben sana teslim oldum,
süphesiz benide onuda yaratan sensin ve suan olan biten sahitsin.Sen böyle olmasini istiyorsan o zaman ben senden gelene raziyim" demeni
ve burda samimi bir kalb ile bunu söylemeni tavsiye ederim.
Namazlardan sonra seni Allah´a ( c.c.) ulastiracak vesileye Ondan (c.c.) usanmadan, her zaman istemeni tavsiye ederim.
Allah zikrini eksik etme, evini temiz tut, devamli abdestli olmaya gayret et, Ayetel kürsiyi kendine zirh et ve Tevbe suresinin sonuncu ayeti ile Suara
87-95 ayetine kadar ezberleyip ve anlamini kavradiktan sonra tekrar rahatsizlik verdiginde bu iki surenin ayetlerini oku, insallah etki vericekdir.
Allah´in (c.c.) selami, rahmeti ve bereketi senin ve esinin üzerine olsun, Rabbimiz yar ve yardimciniz olsun.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Degerli Kardesim,

bu kadar ekstrem olmasa bile buna yakin seyleri bende yasadim.
Ben ise Allah´a (c.c.) teslim olarak insallah bu durumdan kurtuldum ve sonucda Rabbim hocami bana vesile kilarak beni huzura erdirdi.
Öncelikle tavsiyem teslim olmak, ne zaman seni böyle bir durumda rahatsiz etmek isterse o zaman "Allahim ben sana teslim oldum,
süphesiz benide onuda yaratan sensin ve suan olan biten sahitsin.Sen böyle olmasini istiyorsan o zaman ben senden gelene raziyim" demeni
ve burda samimi bir kalb ile bunu söylemeni tavsiye ederim.
Namazlardan sonra seni Allah´a ( c.c.) ulastiracak vesileye Ondan (c.c.) usanmadan, her zaman istemeni tavsiye ederim.
Allah zikrini eksik etme, evini temiz tut, devamli abdestli olmaya gayret et, Ayetel kürsiyi kendine zirh et ve Tevbe suresinin sonuncu ayeti ile Suara
87-95 ayetine kadar ezberleyip ve anlamini kavradiktan sonra tekrar rahatsizlik verdiginde bu iki surenin ayetlerini oku, insallah etki vericekdir.
Allah´in (c.c.) selami, rahmeti ve bereketi senin ve esinin üzerine olsun, Rabbimiz yar ve yardimciniz olsun.

Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim.Tam hakkıyle olmasa bile hamdolsun en azından farzlarımı yerine getiriyorum,vesile(m) icabı ALLAH ın zikrini eksik etmiyorum.Türlü duaları (ayetül kürsi hep var) her fırsatta okuyorum.İnşaallah kurtulacağım.ALLAH razı olsun iyi dileklerinden ötürü.

Efendim hepimiz Allah'ın aciz kullarıyız ama öyle kişiler vardır ki (örneğin evliyalar) onlar bir adım bizlerden ötededir. Sizinde dünyaya geliş amacınızın bu olduğunu düşüyorum. Şuan sadece biz aciz kullardan farklı olarak sınanıyorsunuz. İlerde bunlarla başettiğinizde, gelişiminizi tamamlamış ve hakkettiğiniz mertebeye ulaşmış olacaksınız.

Bu aşamadan sonra tek gayeniz bizim gibi aciz kullara içinizdeki ruhani güçle yardım etmek olacak.Hatta vafatınızdan sonra bile ruhunuz görevi icabı bu dünyayı terketmeyerek insanlığa yardım etmeye devam edecek.

Ayrıca soyunuzu derinlemesine araştırırsanız mutlaka dinen çok büyük bir şahsiyetle soy bağınız olduğunu göreceksiniz. Ve bu özelliklerin size soybağınız aracılığı ile aktarıldırdığını düşüyorum.

Özetle seçilmiş kişisiniz efendim. :)

Pardon nereden anladınız acaba kişinin özel ve seçilmiş olduğunu?nasıl bukadar eminsiniz de bunu yazıp kişinin kafasını karıştırıyorsunuz?Lütfen kişileri bu şekilde etkilemeyiniz.Gereksiz bilgiler vererek ona yardımcı olamazsınız...

Seçilmiş kişi olduğumu söylerken ciddi değildiki.dalga geçiyordu.Gerçekten bile böyle bir şey söylenirse nefsime pay çıkartmayacağım halde bu tarz kinayeli imalardan hiç çıkarmam.Bu yüzden güldüm geçtim:)

Kuryas

Banlı Kullanıcı
bir cin bir insanla evlenmişse 3 talâkla boşayabiliyor mu o cini bu sorunun cevabını bilen var mı?

Sasdad

Kayıtlı Üye
Aura ve Temiz hava önerilerine kırıla kırıla güldüm ve hepsi çocuk gibi ve cahildirler sözleri aslında sizin bu konuda cahil olduğunuzu gösteriyor.Onları tanımıyorsunuz.Bilginiz yoksa fikrinizde olmasın bence ...

3 ve 4. maddelere katılıyorum 5.maddeyede kısmen katılıyorum çünkü güçlü ve inatçı bir ifrit musallat olmuşta olabilir o zaman bu dediklerin pek bi işe yaramaz(3.ve 4ü tenzih ederim)İşin ehlinden yardım almanız gerek.

ikbal1505

Guest
Ard arda mesaj yazmaya flood denir. Lütfen flood yapmayın. Alıntının yanındaki çoklu cevaplama butonunu kullanın ya da bir kişi yazdıktan sonra tekrar cevap yazın. Sevgiler.

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Seçilmiş kişisiniz olayı bence fantastik değil tamamen saçmalık...Nasıl bukadar emin olarak söylenir bu kişiye?Nasıl kafa karıştırılır?Kişiyi böyle şeyler söyleyerek yardımcı olmak yerine daha beter bir duruma soktuğunuzun farkına varın lütfen...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Ard arda mesaj yazmaya flood denir. Lütfen flood yapmayın. Alıntının yanındaki çoklu cevaplama butonunu kullanın ya da bir kişi yazdıktan sonra tekrar cevap yazın. Sevgiler.
Artık daha dikkatli olurum efendim teşekkür ederim.

Seçilmiş kişisiniz olayı bence fantastik değil tamamen saçmalık...Nasıl bukadar emin olarak söylenir bu kişiye?Nasıl kafa karıştırılır?Kişiyi böyle şeyler söyleyerek yardımcı olmak yerine daha beter bir duruma soktuğunuzun farkına varın lütfen...

Demir arkadaşımızın niyetini,imasını anladım.Bu yüzden güldüm geçtim.Nefsimde,kibrimde bir değişiklik olmadı.Kinayelerinden dolayı iyi etmedi ama şükür biz sözcüklerin içindeki manayı gördük.

teddy

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayin ama bu durumdan hosnut oldugunuzu düsünmeye basladim. Bütün bunlar benim basima gelse ( muhtemelen kaplden giderdim :p ) simdiye kadar cokdan yule ve Urum`un kapisina dayanmistim... Siz hala bakim yaptirmak lazim falan diyorsunuz...