Simetrik izler.

aytanrı

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle şunu söylemeliyim iki kolumda da aynı yerde ben var. Tabi bu olası bir şey.2 ay önce kolumu bir yere çarptım diğer kolumda aynı yerde yara izi gördüm diğeri kadar kötü değil ama açık bir yaraydı. İkisini birden çarpmış olma ihtimali düşük olunca aklımda kalmıştı. 1 hafta önce Dizimi kaldırıma çarptım bu sefer bilinçli olarak diğer dizimede baktım ki aynı yarayı gördüm.Ama biliyorum o dizimi çarpmadığımı..Bunlara bir isim koyamıyorum açıklanabilir bir hali yok. Bugün sizle bunu paylaşmadan önce vücudumda simetrik bir kaç iz daha gördüm. Sizce bunun bi anlamı var mıdır? Tesadüf mü yoksa?

DoubleJ

Kayıtlı Üye
Bunun tesadüf olmadığını ve gizemli bir konu olduğunu okumuştum bir yerde ama şuan hatırlayamıyorum. Aynı durumu bende yaşadım, hemde çok ilginçti..

aytanrı

Kayıtlı Üye
Bu konuda bilgisi olan biri yazar umarım. Gizemli ne gibi bir şey olabilir.

verturdan

Kayıtlı Üye
bende uykumda gordugum yaranmaları sabah vucudumda olustugunu goruyorum ama bole carpma felan degılmısal bır defasında sol elımın orta parmagını bır amelıyat masasında benı yatırmıslar ve ordan t seklınde bır kesıtten doku ve kan aldıklarını gormustum hala maskelı doktor gıbı bırılerı gozumun onunde uyandıgımda aynı kesıt vardı kı elımı carpabılecegım bıseyde yok etrafta heryer pofuduktur bıraz rahatıma duskunumdurde hatta bı ara ufo olayları felan yaygındı tvlerde felan acaba dedım ama genede anlam veremıyorum ve bole bıcok defa oldu

Volar

Kayıtlı Üye
Çok ilginç bir durum söz konusu burada.Umarım kısa zamanda bilgi sahibi biri çıkar da bizi aydınlatır.