yıldız tohumu sorularınız :)

• Konbuyu başlatan cengo
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cengo

merhaba arkadaşlar.öncelikle bana yıldız tohumlarıyla ilgili mesaj atmışlar.kusura bakmayın göremedim.pek fazla giremiyorum.cevap vermeye çalıştım özel mesajdan fakat mesaj kutunuz doluydu.sorularınızı buraya yazın cevaplayayım :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bence bu adıyla ilgili olmayan birşey gibi geliyo bana ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Konu hakkında size özel mesaj atan arkadaşlar mesaj kutusunu dolu tutuyorsa bu artık site ile ilgisiz olduklarını gösterir ve vereceğiniz bilgiler için kendi kayıplarıdır.Bunun için konu açmanıza gerek yok,eğer bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız konu hakkında kaynak yazar,bilgilerinizin çıkış noktalarını belirterek detaylı bir açıklama yaparak bir "konu" oluşturursunuz,insanlar da size konunuz ile ilgili soru sorarlar.Sitemizde paylaşımlar ve bilgi alışverişi bu şekilde ilerlemektedir.Bu şekilde bir konu açmanız için etik olarak site sahibine veya ilgili yöneticiye danışmalısınız,çünkü üslubunuz gereği bu alan sizin ve bu konuya hakimsiniz site yönetimi de buna kanaat getirmiş ve doğruluğunuzu onaylamış gibi algılanır ki böyle bir durum yok.Biraz ters olmuş önce konu açın sonra soru sorulunca cevaplayın.Hali hazırda açtığınız konu var ise ve üyeler bu konuda soru soruyorsada bir zahmet özel mesaj ile değilde konunuzun altına soruversinler.

İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...