yeteneklerim Gitti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhaba arkdaşlar durugöru yetengı olan bırısıyyım ve 4 yıldır profesyonel olarak Falcılık yapıyorum aynı zamanda majıyle ılgılenıyorum ama son 1 ayıdr sebebıgını bılmeıdgım bırısyden dolayı ustumde buyuk bır agırlık var devamlı uykusuzum ve fal bakamıyorum fıncanı açtıgımda yada konsantre oldugumda goremıyorum bırsey engel oluyor napmam gerek ?

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Hem ay tutulması,hemde güneş tutulması aynı zamana denk geldi.psişik insanları olumsuz yönde etkiledi.kısa bir süre sonra geçecektir.endişe etmeyin...

muratsavci

Kayıtlı Üye
net bır tarıh verebılırmısınız acaba cunku bende musterılerımı bu sekılde bılgılendırıyım :S

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
En son 3 kasım'da oldu güneş tutulması.Haftalar yada aylar sürmez bu durum.En fazla 5-7 gün içerisinde geçecektir.

muratsavci

Kayıtlı Üye
sağolsun bılgı cok ıyı geldı sevgı ve ışıkla..

codzombi

Kayıtlı Üye
Pro falcıysanız , durugörücü iseniz bilemediniz mi yada tahmin edemediniz mi bu durumu , hani falcısınız ya ...

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaş fal bakamadığından muzdarip eğer fal bakamıyorsa durugörüsü çalışmıyorsa nasıl bilsin tarihi?

Sevgi ve ışıkla

muratsavci

Kayıtlı Üye
Dogru bi yaklasim durugoru yetenegim var ama kendimxdn baska herkesi gorebiliorum kendimi goremiyorum

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Ya ben de diyorum son zamanlarda bende de sıkıntı var sormuştum ama kimse cevap vermemişti ona. Demek tutulmalardanmış. Ben profesyonel değilim daha yeni yeni kendiliğinden keşfetmişken korktum gitti mi diye :) Oh neyse rahatladım :)

Ü

Üye silindi 38107

Evet insanlar ay tutulmalarından veya direk aydan büyük ölçüde etkilenirler.Bu yüzden çoğu büyü ayın konumu göz önüne alınarak yapılır.
Sevgi ve ışıkla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...