Gördüğüm ilginç şekiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm
Bazen yatağa uzanıp hayal kuruyorum sonra o trans halinden çıkınce baktığım yerde(genellikle tavan) ilginç şekiller görüyorum insan yüzü , hayvan ve daha değişik şekiller bu konu hakkında bilgisi olan bri varsa yardımcı olabilir mi?

runnllrunn

Kayıtlı Üye
veAleyküm Selam. Gece karanlığında herhangi bir çalışma yapmadan odanın karanlığında herhangi biryere baktığın zaman çeşitli şekiller görmen mümkün,bu beyninin sana oynadığı oyundur diye düşünüyorum bildiğim kadarıyla da korkulacak birşey yoktur.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Her insanda olan sıradan şeyler olağanüstü bir durum yok

Keira

Moderator
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm
Bazen yatağa uzanıp hayal kuruyorum sonra o trans halinden çıkınce baktığım yerde(genellikle tavan) ilginç şekiller görüyorum insan yüzü , hayvan ve daha değişik şekiller bu konu hakkında bilgisi olan bri varsa yardımcı olabilir mi?

Gördüğünüz şekiller buradaki hemen hemen her üyenin başına gelmiştir. Bu tamamen hayal gücünüzün ve beyninizin size bir oyunu. Karanlıkta gölgeleri ve herhangi bir yerden sızan ışıkları, beyniniz hayal gücünüz sayesinde sizin algılarınız çerçevesinde bazı şekillere benzetiyor. Burada doğa üstü bir olay yok yani. Tamamen algılarınız, beyniniz ve hayal gücünüzle alakalı bir durum. Konunun başka bir cevabı olmadığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...