pyrokinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sirius.

Kayıtlı Üye
mum sündürme ve yakmadan sonra hangi çalışmaları yapmam gerekir? En fazla ne kadar ileri gidilebilir ve insanlara zarar vermeyi nasıl önleyebilirim ne yapmam gerekir ?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
insanlara zarar vermek derken nasıl zarar verebiliyorsunuz açık yazarmısınız

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
mum sündürme ve yakmadan sonra hangi çalışmaları yapmam gerekir? En fazla ne kadar ileri gidilebilir ve insanlara zarar vermeyi nasıl önleyebilirim ne yapmam gerekir ?

Araştırmadan bilgi bulunmaz.Tamam soruyu soracak forumu buldunuz ama forumu araştırmadan soru sorulmaz.Sorduğunuz sorunun cevabı forumda var.Pyrokinezi ile ilgili en az 10 konu var forumda. Kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz. :)

Unutmayın bilgiler önünüzü tepsiyle serilmiyor. :)

Mahad

Banlı Kullanıcı
Öncelikle pyrokinezi ile ne kadar süredir uğraşıyorsunuz? Teknik bilginiz nedir? Ne kadar yatkınsınız bu işe? Potansiyeliniz nedir? Hangi aşamadasınız? Hangi pratikleri yapıyorsunuz? Bu soruların cevabını bilmeden sorduğunuz soruyu kim yanıtlayabilir? Önce bu soruların cevabını kendinize verdikten sonra, gerekli teknik bilgiyi aldıktan sonra ve pratik yapıp belirli bir seviyeye geldikten sonra soru sorarsanız, bilgili arkadaşlar size daha kolay yardımcı olacaklardır. Ergün Candan'ın Ruhsal Güçleri Geliştirme kitabını okumanızı öneririm.

Sirius.

Kayıtlı Üye
1gundur ugrasiyorm boyle bir yetenegim oldugunu bilmiyordum mum denemesini yaptm ilk denememde oldu bu konu hakkinda fazla bilgim yok okudum ama istedgm cevaplari bulamadim. Kitap oneriniz icin tesekkur ederim

Ü

Üye silindi 38107

Benim görüşüm sizin daha yolunuzun olduğudur.Çünkü pyrokinezi şıp diye olacak bir şey değildir.Bunun için önünde daha neler var neler.İstersen sayayım; önce farkındalık çalışmaları yapacakısınki enerjin yükselsin,sonra aura görmeye çalışacak görüncede kendi auranı güçlendirmeye bakacaksın,sonra çakralarını açıp kundalini enerjisi üzerine yoğunlaşacaksın gerekiyorsa kundaliniyi uyandıracaksın,sonra enerjini tek bir bölgeye yoğunlaştırmayı öğreneceksin mesela soğuk bir zamanda kendini hiç hareket etmeden ısıtmaya çalış sonra vucüdunun belli bir yerini ısıtmaya çalış,sonra bu öğrendiklerinle deneyeceksin mumların alevlerini yükseştmeye zaten bunları doğru yapıp uygulayan insanın başarısız olması zordur,sonra mumların alevlerini alçaltmaya çalış,sonra mumları söndürmeye çalış,sonra yakmaya çalış,ondan sonra enerji uyumlamalarına katılman gerekebilir onu o kadar detaylı bilemeyeceğim, sonra manyetik enerjiler üzerinde yoğunlaşacaksın bu konu üzerine gitmelisinki enerjin çoğalsın,sonra bunları yapınca termokinezi araştırıcaksın teknikleri uygulayacaksın.Kısacası bence biraz yolun var senin çünkü bunlar 1 günlük şeyler değil öyle olsaydı ben patlayan bir volkanın içinde güneşleniyor olurdum.
Eğer bir hatam veya kusurum olduysa affedin herkes herşeyi bilemez

Sevgi ve ışıkla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...