Pisikolojik mi yoksa gerçek mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımla birlikte 1-2 aydır büyü ve benzeri konulara ilgi duyuyoruz. Araştırmalarımız sonucunda birkaç önemli nokta yakalayabildik. Fakat bu sefer de içimizi bir huzursuzluk kapladı cinler ve büyüler üzerine araştırmalar yaptıkça kendimizi huzursuz hissediyoruz ve bu nedenden araştıırmaya korkmuyoruz değil. Bir gece yine birkaç bilgi okurken aynı huzursuzluk zihnimi kapladı.. Sıkılıp yatağa girdiğimde ise her gözümü kapadığımda hemen başımın yanında birşey hissetmeye başladım, bir güç, bir enerji. Sanaki o anda yalnız değildim ve birisi omzunun hemen üstünde nefes alıp veriyordu. Uyumam biraz zor olsada sabah çok huzurlu kalktığımı itiraf etmeliyim. Sizce pisikolojikmidir yoksa gerçek ile bir ilgisi varmıdır.

Görüşlerinize saygı duyuyorum ve cevaplarınızı bekliyorum :) (noktalama işaretlerinde herhangi bir hatam var ise şimdiden özür dilerim)
İyi geceler, iyi forumlar..

Heian

Banlı Kullanıcı
gerçek bana sorarsanız, ilk dönemler bu işlerle uğraşırken bir çok enerji algılardım hatta yanında yattığım 1-2 varlık türü olmuşdu, pek açmıyım psikolojik olamaz, psikolojikde olabilirde ilk dönemler biraz öyle oluyor banada huzursuzluk sıkılıp yatağa geçme çok oluyordu belirttiğim gibi bi müddet sonra alışıyor ve odanızda bir çok şey olabilir onu belirtmek istedim, tam neyle uğraşıyorsunuz bilemem ama diyiceklerim bu kadar. sonrasında bünye yerine oturuyor Sayın:MuratDeniz sevgi ve ışıkla kalın...

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Psikolojik görünüyor. Beyninin sana oyun oynamasına izin verme:)

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Bence bunu en iyi sen ayırt edersin. Psikolojik olması da muhtemel ama olmayabilir de. Ne ile uğraştığınıza bağlı. Kötü şeyler yapmıyorsanız huzur içinde yatıp kalkın bence. Gelen giden çok olur.

asterix

Kayıtlı Üye
Hem psikoljik hem parapsikoljik ;her yerde varlıklar var bu konuda çalışınca bir hassasiyet oluşuyor algıda seçicilik diye bir şey var hissetmeye başlıyorsunuz özellikle sakin zamnlarda enerji sakinleşince,herkesde olur bu bazen bir varlık varmış gibi hissedersin izlendiğini hissedersin,bu konuları düşünmek bir çekimde yapabilir ustalar daha iyi bilir.

makine22

Banlı Kullanıcı
Dediğinizin tıpatıp aynısını bende yaşadım ve dediğim gibi geceleyin yatamadım.
ve beynimle kendimi telkin ettim böyle bir şey yok olsada görmek istemiyorum bünyem kaldıramaz.
vb. birsürü telkin verdim ve şuan sürekli forumdaki yazıları okumama rağmen geceleyin balkona çıkıp
ışı açmadan etrafı seyrediyorum ve dediğim gibi saat 3-4 arası uyanırsanız ışığı açmadan balkona
çıkın size süper bir his , keyif verecektir bazen sırf bunun için uykumdan kalkıyorum bazen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...