Bunlar normal şeyler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gofuckyourself

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar, bu açtığım ilk konu.
Geceleri, daha çok uyumaya çalıştığımda gözümü kapattığım zaman korkunç suratlar görüyorum. Sanki hemen yüzümün önündeymiş gibi. Bunun normal olduğunu düşünüyorum ama korkmuyor da değilim. Birde çok alakasız olacak ama bundan yıllar önce bir rüya görmüştüm baya küçüktüm yaşadığım evdeki kilerde beni bir cin öldürmeye çalışıyor sonrada başka bir cin kurtarıp adının ece oldugunu ve bu adı unutmamamı söylüyordu. Yıllar geçti ve rüyayı hala hatırlıyorum. Geçen senede kaldığım evde her gece kabuslar görürdüm genellikle varlıklarla ilgili ve bazen gerçek olduğunu da düşünürdüm. korku filmi izlemememe ve bu tür şeyleri düşünmememe rağmen görürdüm. O evden taşındık ancak yine başladı rüyalar. Benim annemle babam ayrı ben annemle kalıyorum babam evli ve eşinin bana büyü yaptığını düşünüyorum. beni hiç sevmez onlarla 1 yıl yaşadım ve hayatı çekilmez hale getirdi. kadın çocuklarıyla memleketine gittiği zaman babam melek gibi bir insan oluyor ama kadın geldiği zaman babam çok değişiyor. büyü yaptıgını dusunuyorum. ben fala inanmazdım hala da inanmak istemiyorum ama bir teyze var burada baktıgı fallar cıkıyor. herkes çok övüyor bu kadını. annemin ısrarı uzerine bende fal baktırdım ve bana ustumde buyu oldugunu söyledi. benim sürekli kalbim sıkışıyor nefes alamıyorum ve kadın bunların buyu yuzunden oldugunu soyledi ki ben bunlardan ona hiç bahsetmemiştim. büyü olup olmadıgını nasıl anlayabilirim? Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Heian

Banlı Kullanıcı
Merhabalar..
öncelikle bana göre takıntı(obsesyon bozukluk var üstünüzde, takıntı haline getirmişsiniz yaşadığınız şeyleri gördüğünüz, rüyayı unutmamak bana göre mantıksız bende bir çok kez cinlerle ilgili rüya gördüm hala hatırlarım, hatta bi Cinle 'de görüştüm bana sorarsanız pek takmayın derim, üstünüzde büyü olduğuna inanırsanız zaten psikolojik bakımdan büyü olur, olmasa bile olur yani mesela size şöyle bi örnek veriyim olmayan birşeyi yaratmak ne kadar mantıksız birşey değilmi? babanın(yeni eşi sana büyü yapmış böyle kavramışşın buna inanmışın bana göre tamamen mantıksız, o kadın kimki sana büyü yapsın, yapsa bile ne olucak? mahallede kadın var demişsin zamanında bir çok kişi vardı buralarda öyle fal bakan, sana bide şunu belirtiyim fal bakanların yarıdan çoğu uyduruyor, ne varsa aklında ortaya karışık atıyor mantık hatası şeyler, kendini inandırmışsın sen büyü olduğuna bak psikolojik olarak kalbin sıkışıyor, (ben ne yapabilirimki kendini sen inandırdıkdan sonra yada konuyu okuyup yorum atan arkadaşların, yorumları seni nereye götürür onuda bilemem kendine sadece sen yardım edebilirsin, içindekiyle konuşmaya bak derim diyiceklerim bu kadar
sevgi ve ışıkla kalın...

gofuckyourself

Kayıtlı Üye
Merhabalar..
öncelikle bana göre takıntı(obsesyon bozukluk var üstünüzde, takıntı haline getirmişsiniz yaşadığınız şeyleri gördüğünüz, rüyayı unutmamak bana göre mantıksız bende bir çok kez cinlerle ilgili rüya gördüm hala hatırlarım, hatta bi Cinle 'de görüştüm bana sorarsanız pek takmayın derim, üstünüzde büyü olduğuna inanırsanız zaten psikolojik bakımdan büyü olur, olmasa bile olur yani mesela size şöyle bi örnek veriyim olmayan birşeyi yaratmak ne kadar mantıksız birşey değilmi? babanın(yeni eşi sana büyü yapmış böyle kavramışşın buna inanmışın bana göre tamamen mantıksız, o kadın kimki sana büyü yapsın, yapsa bile ne olucak? mahallede kadın var demişsin zamanında bir çok kişi vardı buralarda öyle fal bakan, sana bide şunu belirtiyim fal bakanların yarıdan çoğu uyduruyor, ne varsa aklında ortaya karışık atıyor mantık hatası şeyler, kendini inandırmışsın sen büyü olduğuna bak psikolojik olarak kalbin sıkışıyor, (ben ne yapabilirimki kendini sen inandırdıkdan sonra yada konuyu okuyup yorum atan arkadaşların, yorumları seni nereye götürür onuda bilemem kendine sadece sen yardım edebilirsin, içindekiyle konuşmaya bak derim diyiceklerim bu kadar
sevgi ve ışıkla kalın...

Cevabın için teşekkür ederim haklısın sanırım takıntı haline getirdim. Zaten takıntılı bi insanım kendi içimde çözmeye çalışacağım dediğin gibi.
sevgi ve ışıkla

ikbal1505

Guest
Site kurallarının 4. maddesine göre renkli harf kullanmak yasaktır.
4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamina geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başliklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başliklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz. Ayrıca renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz.
Gizlimabet kuralları

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Merhabalar..
sevgi ve ışıkla kalın...
Beriesu nin da dediği gibi, pisikoloji basite indirgenecek birşey değildir. Bir örnekle açılamaya çalışayım. Bir insan duvara dokunuca mutlu olucağını veya veya huzura ereceğini düşünürse ve buna inanırsa, duvara dokunduğunda bunların hepsi gerçekleşir. Beyinimiz bize oyunlar oynuyor hepsi bu :)

Umarım yardımcu olabilmişimdir. İyi geceler, iyi forumlar :)

Melekler&Şeytanlar

Banlı Kullanıcı
Falcıyla olmaz bu iş işin ehli güvelinir bi hocaya gidin ... ve sizin gördükleriniz normal şeyler değil tıbbi bi sorun olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...