geceleri beni korkutuyorlar

jin

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi geceler.Daha önce bir başlık daha açmıştık cin padişahları hakkında dediklerimiz ve olanlar diye, ama dün gece çok garip olaylar oldu.Tuvalete girmiştim ve tuvalet fırçası hiç bir neden yokken yere düştü ve çok korktum.Gece yattım yatağıma, uyumaya devam ettim karabasan geldi gelirkende sanki tüm heyecanım tetiklenmiş gibi oldu devam ettim uyumaya dalmışım karabasan ile uyandım hiç hareket edemiyorum, bağırmaya çalışıyorum bağıramıyorum en sonunda çırpınmaya çalışa çalışa hareket edebildim.Karabasan anında bir siyah toz bulutu gibi bi şey gördüm nefes sesleri bile duyuluyordu, karabasan anı geçene kadar kaybolmadı kurtulduktan sonra kayboldu.Biri yardım edebilir mi?Musallat mı olmuşlardır bana acaba?

Heian

Banlı Kullanıcı
sana şunu belirtiyim karabasan 'ı nasıl gördün bilmem ama, bir çok kez geldi bana görmek mümkün değildi çünkü olmayan birşeyi göremezsin evet boğuyor nefessiz bırakıyor bağırmak istiyorsunuz, bağıramıyorsunuz, hareketsiz bırakıyor, bi müddet sonra gidiyor diş fırcası düştü demiş'siniz, bak sana şunu söylüyüm bende günlük
yaşamtımda bir çok şey okuyorum görüyorum ve insanlar, artık paranoyak olmuş yok cin geldi yok cin padişahı annemle evlendi, içime cin girdi içimden şeytan çıktı
bu tarz şeyler yazıyolar neden sizce? nedensizce alıyor klavyeyi önüne ne varsa aklında yazıyor bak şunu belirtmek isterim, odada tabure vardı kaldırıcakdım balkona.
elimi yıkamaya gittim ve geri geldiğimde tabure düşmüşdü, herşeyi cinlere yada başka tarz varlıklara bağlamayın ve cin padişahları öyle kolay kolay gelmez ve size şunuda eklemek isterim, herşeyi musallata vurmayın, uğraşmayın derim ve şunuda belirtirim uğraşırsan onlarda senle uğraşır bana sorarsan bir çok böyle forum var
her yerde aynı davalar, dikkat ilgi çekmek içinde açıyolar yok kurt adammıyım sizce? yok çene kaslarım çok güçlü diğer arkadaşlarıma bakarak daha güçlüyüm, yok vampirmiyim canım kan çekiyor, sizden ricam buradaki yönetim bütün gün böyle şeyler okuyolar onlarda sonuçda insan yoruluyolar artık sabır bi yere kadar gider en son
taşar. Kafanıza takmayın takıntı(obsesyon bozukluk yaşarsınız kafaya takmadık 'dan sonra hiç birşey olmaz diyorum Sayın:jin sevgi ve ışıkla kalın...