gördüklerim ne anlama geliyor

lvoxl

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaklaşık 1 sene önce yaşadığım bir olaydan bahsedeceğim.Gece kardesimle film izliyorduk.Kardesim lavoboya gitmisti.O gecede hani camı sonuna kadar açarsınız da duvara dayalı durur ya cam o vaziyetteydi.Camda odadaki çerçevenin asılı olduğu duvarın yansıması vardı.Odada tektim tabi.Tam laptop'u almak için eğildim ki cam yansımasından duvardaki çerçevenin önünde duran siyah bir gölge gördüm hafif bodur ve kolları hayli uzundu,sanki sinirli gibi bir duruşu vardı.Normalde karanlık odada iken duvara dayalı camda çok net görülmezdi siyahlık ama o zaman çok net görmüştüm.Bu olaydan sonra odaya her girdiğimde izliyormuş hissine kapıliyorum.Sürekli rüyalarimda odamı görüyorum.Mesela;ruyamda salonda oturuyorum ve odamın olduğu koridoru izliyorum.Annemlerin yatak odasindan çok kaba şekilde kahkaha sesleri yankılanıyor ne oluyor diye tam bakmaya gidiyorum,o sırada siyah bir varlık hızla odama giriyor kaçar gibi,sonra kahkaha sesleri gelen odaya bakıyorum fakat kimse yok.Baska bir ruyada salondaki koltuğun üstünde yatıyorum ve birdenbire uyaniyorum,koridordan odama doğru bakıyorum ve bir varlık odamın kapi aralığından bana doğru bakıyor,ruyam bitiyor.Bunlar gibi 3-4 rüya daha var fakat yazı çok uzun olduğu için yazamayacağım.internette çok araştırdım fakat cevap bulamadım bu siteyi hatırlayıp yazayım dedim.Gördüğüm bu rüyalar,fakat çok gerçekçi,ne anlama geliyor? Neden rüyamda sürekli varlıkları görüyorum? Uyumak bile gelmiyor içimden bazen yine görürüm diye.