İnsanların düşüncelerini okumak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum.. Bundan 1 yıl kadar önce haberleri izlerken bir spikere gözüm takıldı, karşıma sanki bir tablo gelmişcesine spikerin söyleyeceklerini gördüm. Gördüğüm kelimelerde, caba bu iki kelimeyi nasıl birbirine bağlayabileceğini kendime sorduğumu hatırlıyorum. Spiker konuşmasına devam ettiğinde, demek böyle yapacakmış dedim kendi kendime. İşin garip yanı bunlar olduktan sonra tabloda yazanların bir kelimesini bile hatılamıyorum. Ne düşüdüğüm, ne hissettiğim hiçbiri yok..

Açıkcası bu beni uzun süredir rahatsız ediyor. İlk defa yazdığım için biraz acemi olabilirim. Bir yanlışım olduysa affınıza sığnıyorum.

Heian

Banlı Kullanıcı
Paranormal yetenekleri üst sınırlarda olan kişilerin,karşısındakinin izni ve onayı olmadan düşüncelerini okumasına denir.Alıcının,vericinin onayı olmadan gerçekleştirilen bu eylemler çoğu zaman çok üst düzey kişiler tarafından yapılmasına karşın,gündelik yaşamımızda farkında olmadan sık sık gerçekleşen bir durumdur,karşınızdakinin hislerini anlayabilme,aklından geçenleri görebilme gibi olaylara rastladığımızda çoğunlukla kalp kalbe karşıdır,yada ağzımdaki lafı aldın gibi terimler kullanıp olayın rastlantısal olduğuna beynimizi şartlandırırız,peki ama ya bunlar rastlantı değilse ?

Düşünme okumaya başlarken

1-Düşünme okuma işlevi çok yüksek frekans ve enerji aralığında bir eylem olduğundan,aranızda bu etkileşimi gerçekleştirebiliceğinize inandığınız kişiler ile başladın,Örneğin anneniz

Anne ile;Anne ile çocukları arasında gözle görülemeyen bir psişik bağ vardır,bu bağ bize ihtiyacımız olan enerjiyi fazlası ile sağlayacak,ve düşünme okuma güdümüze alışmamızı onu kontrol etmemizi sağlayacak olan tecrübeyi bize kazandırıcaktır

2-Kendinize sorun,sürekli olarak durumlar olaylar düşünceler karşısında siz ne hissederdiniz ne düşünürdünüz neler yapardınız gibi sorular ile,beyninizi,hedef kişi yada canlının yerine koymaya şartlandırın,bu bir süre sonra sizin içinizde olacak bir şeydir,beyniniz bu duruma o kadar şartlanır ki kişinin her olayda verdiği tepkiyi düşünceyi daha kendisi bile farkına varmadan algılamaya başlarsınız.

3-İyi bir zihin okuyucu aynı zamanda iyi bir duru görü yeteneğine sahip olmalıdır bu yönünüzü geliştirmeye çalışın

4-Zaman ve mekan kavramlarından soyutlaşın.Bu söylediğim şeyi bir çoğumuz sessiz ve yanlız iken yapıyoruz,medit hale geçip uzay ve zaman sürekliliğinden kopuyoruz,ancak bunu sessiz ve yanlız ortamlarda denemek yerine daha kalabalık ve sesli yerlerde yapmaya kendizi alıştırın,zihin okuma iki yada daha fazla kişi ile gerçekleşicek bir eylemdir dolayısıyla bunu yaparken medit olma durumunuz zorlanıcak ve tıkanıcaksınız,kendinizi sürekli olarak deneyin,yolda,işte,sosyal yaşamda kısa molalar halinde medit duruma geçmeyi,fiziksel bedeniniz çalışıyor,eğleniyor iken,zihninizi ordan uzaklaştırma üzerinde çalışmalar yapın

5-Madde ile bütünleşme zihin okumayı tetiklicek bir etmendir,karşımızdakinin aklını okumamız için bize bir kapı gerekir,bu kapı genellikle bir madde bir obje olucaktır,madde ile bütünleşme deneyimlerinizi arttırın,bu bir çeşit truva atı tekniğidir,girilemez kaleye bir truva atı sokarsınız,ancak o kaleye girmek içinde truva atının içine sızmanız gerekir yani madde ve objeler ile ilişki kurabilme ve bütünleşme

6-Dünya ile bütünleşme maddelerin ve fiziksel yapıların ardında dünyanın merkezi ile bütünleşmedir,dünyanın yaydığı enerji ve açılımlar çoğu zaman insanların farkında olmadan aldıkları sinyallerdir,ve bu sinyaller düşünceleri iletirler,boşlukta,uzayda giden sonsuz düşünce ırmakları dünyanın yaydığı enerji iler beslenir eğer bunu başarırsanız sonsuz bir materyale sahip olup sınırsız bir zihin okuma yeteneği geliştirirsiniz

Tüm bunlar elbetteki çok ileri derecede psişik yetenekleri olan arkadaşların uygulayabiliceği ve anlayabiliceği yazılar,yeni başlayanlar için önerim öncelikle,ailenizden başlamanız,bu altı basamağı tek tek çıkmalısınız,ve bunun içinde sabırlı ve zamanı iyi kullanan kişiler olmalısınız.Hiç bir şey imkansız değildir,insan için sadece zor olan vardır ve zor olan şeylerde genellikle inanılmaz olarak nitelendirilir,böylelikle zaten olabilicek bir şeye beyini kitlemiş ve şartlandırmış olursunuz,bunu siz değil bilinç altınız farkında olmadan yapar,inanmak başarmanın yarısı değildir,inanmak başarmak demektir.

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için çok teşekkür ederim tahmin edebileceğinizden de çok yardım ettiniz. ilginiz için ayrı teşekkür ederim bu söylediklerini denemeye çalışıcam

Heian

Banlı Kullanıcı
rica ederim, denemen için başarılar dilerim, ben hep yardım ettim ama hep bi yardım aradım bulamadım, biride bize yardım etse. saygılar

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de bazen zihin okuyabiliyorum. Karşımdakine bir soru sorduğumda düşünceleri arasında konuya ilişkin kelimeleri duyabiliyorum. Bunun için duyabileceğine inanmak yeterli. Çok takıntı haline getirmeden beklenti içerisinde olduğunda zaman içinde gelişmeler yaşanabilir.

sandal

Kayıtlı Üye
allah size verir özel yetenekleri bize vermez. Allahın adaletine inanmıyorum.. Hayatımda hep mutsuz oldum zaten oof of allaha inancım kalmadı artık

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
allah size verir özel yetenekleri bize vermez. Allahın adaletine inanmıyorum.. Hayatımda hep mutsuz oldum zaten oof of allaha inancım kalmadı artık

Belki ALLAH sanada vermiştir,senin çalışıp ortaya çıkarman gerekiyordur.Belki seninde işlenmeye muhtaç bir cevherin vardır nerden biliyorsun? İşin kolayına kaçıp ALLAH ı inkar etmek daha kolay elbette.Şunu bilki inkarın ALLAH a değil sana çok şey kaybettirir.Dinde zorlama yoktur.Benimki dost tavsiyesi.Sırf yetenek uğruna ALLAH inkar edilirmi,yada adaletinden şüphe edilirmi? O ALLAH ki hiç kimsenin hakkını hiç kimsede komaz.Bunu mahşerde uygulamalı olarak görürsün.Dinine,inancına bir şey diyemem.senin dinin ve imanın sana,benimkide bana.yeteneğin olsa imanın olmasa ne yazar.ALLAH`ın zelil ettiğini kim aziz edebilir,ALLAH`ın aziz ettiğini kim zelil edebilir.

teenangel

Kayıtlı Üye
söylediklerinizi denemeye çalışacağım ,teşekkürler.

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Bu yetenekler herkese verilmiş. Bazılarında belki daha fazla bazılarında daha az. Ama sen bu yetenekler konusunda böylesine umutsuzluğa düşersen zaten içindeki gücü dışarı çıkaramazsın. Bende telekinezi konusunda çalışıyorum. Çok uğraştım, şimdiye kadar hiç başarılı olamadım. Ama inancımı yitirirsem asla da başarılı olamam. Zaten her şey inanç meselesi. İnanmazsan sana verilen yetenekleri göremezsin. Bunun Allah'ın adaleti ile de bir alakası yok. Allah'ın sana verdiği nimetleri gözden geçirip şükredersen bence üzgün olmak yerine mutluluğu yakalayabilirsin.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Sevgili Hocam aklima geldi biran olsun.Ilk tanisdigimizda karsisinda saskinligim ve Allah´in (c.c.) yaratma sanatinin sinirsiz ilminden birine sahit olmanin
heycani ile saskin bir sekilde onu seyredip duruyordum.Millet konusup sorularini soruyor ben ise onu seyredip duruyorum.Bir ara bana yönelip sende
birsey sormak istermisin dediginde sorumu sordum ve verdigi cevap ile cok mutlu olmusdum.Ardindan icimizden gecenleri Allah´in (c.c.) izniyle nasil
gördügünü ve gelecekde bizi bekliyen gayb haberlerini nasil gösterildigini bizimle paylasmisdi.Bende ayni A derken kendisi Aziz Mahmud Hüdai gibi
deyince ben iyice mest oldum, agzim acik kaldi.
Fakat su bir gercek ki bazi kullarina, hocama verildigi gibi, Allah (c.c.) veriyor ve Hocam bununla birlikte sonradan kendisini ayrica gelistirdigini
söyledi.
Tevekkül, teslimiyat, idrak ve temizlenmis ve takinti ve kuruntusuz bir beyin cok önemlidir.
Böyle seyler ben istiyorum olucak emri vakiyle olmaz.
Allah (c.c.) bizden Ilmimizi artirilmasini kendisinden talep etmemizi istiyor ve sabredenlerin mükafatlandirilcagini söylüyor.
Allah (c.c.) cümlemizin ilmini artirsin ve bu yolda hayr kullanmakda nasip etsin.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Allah'a İnanmak İçin Bir Karşılık mı Bekliyorsun ? Kuran'da Sizin Gibilere Münafık Derler ...

Kuran'da ne denir bilmem ama sizin gibilere gündelik hayatta ''saygısız'' diyoruz. Üstelik bu saygısızlık forumda olunca öbür tarafıda beklemenize gerek kalmıyor, direk yaptırımla karşılaşıyorsunuz.

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Aslına bakarsan bende isteyerek yapmadım ve bu işte ustalaşanlarında şans ese başladığına eminim. Pisikilojiyi çok küçümsüyorsunuz, eğer yapacağına inanırsan insanın beyni ile yapamayacağı şey yoktur. Tek yapman çalışmak ve azmetmek. Zihin okuma olmaz, Telekinezi olur o olmaz, ikna etmek olur. benim aklıma gelmeyen daha binlercesi olduğunada bahse girerim. Tek yapman çalışmak ve azmetmek.

İyi çalışmalar :)

Arkadaşlar biraz daha hoşgörülü olmayı deneyin. Belkide kafası karışıktı ve sinirle söylendi bunu bilemezsiniz. ama söylediği tek bir kelime yüzünden de bir insanı aşşalayamazsınız. sonuçta inandığınız din hoşgörü dini..

Melekler&Şeytanlar

Banlı Kullanıcı
Kuran'da ne denir bilmem ama sizin gibilere gündelik hayatta ''saygısız'' diyoruz. Üstelik bu saygısızlık forumda olunca öbür tarafıda beklemenize gerek kalmıyor, direk yaptırımla karşılaşıyorsunuz.
Zaten imzanızdanda niyetiniz belli oluyor amacınız Allah'ı Kötülemek ...

dexter

Elit Üye
Zaten imzanızdanda niyetiniz belli oluyor amacınız Allah'ı Kötülemek ...

Sevgili üyeler; her zaman aynı uyarıyı yapıyoruz ve sabırla tekrar yapacağız, fakat uyarıların size eksi getirilerinin olduğunu unutmamanızı dilerim. Burası dini tartışma platformu değildir. Sizleri tekrar uyarıyorum, konu içeriği dışına çıkan yorumlar yapmayınız.

Herkesin dini kendinedir. Tanımadığınız bilmediğiniz kişilerin dinleri hakkında yorum yapmak kimseye düşmez. Ve aynı şekilde tanısanız da tanımasanız da insanların kişiliklerini bir sıfat ile yargılama gibi bir hakkınız yoktur. Ne bu forumda ne de reel hayatınızda...

Sizden dileğim; umarım artık bu uyarılarımızı dikkate alırsınız.

İyi Forumlar.

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Çok doğru söylediniz. Kimsenin tanıdığı tanımadığı kimseyi yargılamaya hakkı yoktur. Çoğu insan kendisini çok mükemmel sanıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...