büyü mü? cin musallatı mı? nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nira

Kayıtlı Üye
merhabalar. Bir bayan arkadaşım 1 ay önce evlendi ve yeni iş başı yaptı. Bu zaman zarfında çok zor ve yıpratıcı şeyler yaşamış. Nişanlıyken düğüne yakın kabuslar görüyor yaşlı ve çirkin kadınlar tarafından korkutuluyor. bu hala devam ediyor.

Evlendikten sonra fiziksel saldırıya uğramış bir çok kez göremediği bir varlık tarafından. (bu varlığın bazen uzun bazen kısa olduğunu hissediyor sadece) Hem de normal uyanıkken evde yalnızken. Yorganının altına saklanmış üstünde tepinmişler çok korkmuş bağırmış evde yalnızken. bağırmaktan sesi kısılmış şu an. dua okuyamamış bismillah bile çekememiş çok zorla dua okuyabilmiş ve kurtulmuş.

Evi kalabalıkken ise de yalnız kaldığı bir anda bacağına bir darbe almış. Varlık buna altınlar gümüşler vermeye çalışıyormuş. Bu almıyormuş. Evinde duramıyor. Ayetler yazılı tabloların bulunduğu odaya hiç giremiyor. Eşiyle birleşemiyor korkutuluyormuş onunda detayını bilmiyorum soramadım. eşiyle arası iyi ama bir problemleri yok.

Varlık bunla konuşmuş tavuk yemeyeceksin demiş gerçekten yiyemiyor. bunu neden demiş bilmiyorum ama gerçekten ağzına sürmüyor.

Arkadaşlar, arkadaşım bir hayli korkmuş ve üzgün. Bu durum nedir? ne yapabilir kendisi için? bilgili arkadaşlar yardımını esirgemesin lütfen. şimdiden teşekkürler.

(not: bayan arkadaşım müslüman. abdestlidir hep sadece bir kere geciktirmiş abdestini. Cin dir büyü dür ritüel dir hiç birşeyle uğraşmamıştır geçmişinde ilgisi de yoktur.)

muratsavci

Kayıtlı Üye
Bızımle Paylaştıklarınıza Göre Arkadaşınızın varlıklar tarafından rahatsız edıldığı net olarak ortadadır. ancak büyü Kaynaklımı yoksa farklı Bır yolla musallatmı bunun ıcın Bakım yapılması gerekiyor ehli birinden yardım almanız gerekmedir. Duş alırken Vücudunu Kaya tuzu ile ovsun bu negatıf enerjıyı uzaklaştırdıgından dolayı buyu varsa bır surelıgıne negatif enerjıyı kesıcektır.

nira

Kayıtlı Üye
bir de hiç yemek yiyemiyor epey zayıflamış. Saçları da çok dökülüyormuş abartılı bir şekilde. Elleriyle yüzünü kapatıyormuş öyle bekliyormuş evde. yukarıda yazdıklarım şimdiye kadar hep evde olmuş. Eklemek istedim..
Bir hocaya gideceklermiş hafta sonu...

muratsavci

Kayıtlı Üye
gıtsınler ama hocanında ıyı oldugundan emın olun mutlaka

nira

Kayıtlı Üye
Ailesiyle gider büyük ihtimalle. İyi bir hocaymış diye duymuşlar. Neymiş ne değilmiş paylaşırım buradan. Sizin de dediğiniz gibi benim aklıma da büyü ile bir varlık musallatı olmuş olabilir diye geçiyor aklımdan.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Geçmiş olsun arkadaşın adına üzüldüm işin ehli bir hoca'yla inşallah çözülür derdi.
Sana tavsiyem arkadaşına söyle aklına geldikçe zikir çeksin bu'da varlıkları arkadaşından bir nebze olsada uzaklaştırır inşallah sevgi ve ışıkla...

nira

Kayıtlı Üye
zikir çekmesini ben de kendisine önerdim. Bu gün görüştüğüm de çok dualar okuduğunu o yüzden evde bir şey görmediğini ama rüyasında rahatsız edildiğini korkutulduğunu söyledi. Normalde de evinin sokağına giriyor fakat evine yaklaşamıyormuş. Tıkanıyormuş ve Göğsünde baskı hissediyormuş. Dün ilk kez eşiyle tartışmışlar. Eşi neden korkuyorsun o senden korksun diye kızmış.

Bende görmezlikten duymazlıktan gel korkma korkuyla beslenirler demiştim o şekil bir denesin diye. şu anda yapılacak bir şey yok hafta sonuna kadar diye. hafta sonu gidecekmiş bir hocaya. umarım işi çözülür.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
ALLAH acil sifalar versin arkadasınıza, suanki durumu nasıl? İbadetinde bi aksama yasandımı, zorlanıyormu ibadet etmeye

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bızımle Paylaştıklarınıza Göre Arkadaşınızın varlıklar tarafından rahatsız edıldığı net olarak ortadadır. ancak büyü Kaynaklımı yoksa farklı Bır yolla musallatmı bunun ıcın Bakım yapılması gerekiyor ehli birinden yardım almanız gerekmedir. Duş alırken Vücudunu Kaya tuzu ile ovsun bu negatıf enerjıyı uzaklaştırdıgından dolayı buyu varsa bır surelıgıne negatif enerjıyı kesıcektır.

Böyle bir tespitte bulunmak yanlıştır. Ve belirtiler bunları gösterdiği için musallat olma durumu nettir gibi bir tabir kullanamazsınız. Bu tür belirtilerle şizofreni ya da benzer akıl hastalıkları da kendini göstermektedir. Olmayan bir şeyi varmış gibi görmek ve ya hissetmek, bunlara tepki vermek gibi... Yanlış ve farazi yönlendirmelerle kişileri bu tür bir sonuca götürürseniz kişi kendinde böyle bir şey olabileceğini bilinçaltına kaydeder ve evrene de bu şekilde bir enerji gönderir. Ve sonuç olarak böyle bir durum yok ise bile bu enerjiyi evrene gönderdiği için zannettiği ve onda olduğunu düşündüğü musallat olayına tamamen girer. Varlıklar da bu enerjiden yararlanmak için musallat olabilirler. Bu tür durumlarda kesin kanı koymak yerine farazi bir durum olduğunu belirtip anlatacağınız her sonucunda farazi olacağını bildirmek zorundasınız. Böylece kişilerin zarar görmesini engellemiş oluruz. Söylemiş olduğunuz bakım yapılması konusunda da haklı olduğunuzu tekrar etmem gerekiyor. Bu tür durumlarda net sonuca varmak bakım neticesinde mümkün olacaktır.

Bende görmezlikten duymazlıktan gel korkma korkuyla beslenirler demiştim o şekil bir denesin diye. şu anda yapılacak bir şey yok hafta sonuna kadar diye. hafta sonu gidecekmiş bir hocaya. umarım işi çözülür.

Neden ise bilmiyorum bu durum arkadaşınızda değil de siz de olduğuna dair bir hissiyata sahip oldum. Siz ya da arkadaşınız böyle bir durumda olan kim ise ılık bir su ile duş alması gerekir. Tabi duş alırken ayrıca tuzlu ve sirkeli su ile duş alınması şarttır. Daha sonra normal su ile arınıp sirke ve tuzun üzerinizden gitmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu çalışmayı yaptıktan sonra bütün kapı ve pencere pervazlarına tuz dökerek ve açık bir yer kalmaksızın kapatarak yatılan odayı da güvene alabilirsiniz. Eğer ki bir rahatlama oluyor ise o zaman bu durumun bir varlık ya da büyüsel bir olayla bağlantılı olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Eğer rahatlama olmuyor ise sorun psikolojik bir problem olabilir. Bu duş alma ile yapılan bir nevi test olan çalışma 7 gün etki eder. 7 gün sonra herşey eski haline dönüşür. Bir denensin bu. Ona göre tekrar iletişime geçebilirsiniz.

nira

Kayıtlı Üye
Sevgili yule, şükür ki bana bulaşmış böyle bir varlık yok. Sadece 15 kadar sene önce bilinçsizce bir davet yapmıştım gelen varlığı da göndermemiştim. Bir takım sıra dışı tuhaf olaylar yaşamıştım 1 sene kadar. O zamanlar çelik gibi bir sinire-bünyeye-kafa yapısına sahiptim. Bende görmezlikten duymazlıktan gelmiştim. Bir zarar görmedim zaten kendiliğinden kayboldu. o yüzden böyle bir tavsiyede bulundum kendisine.

yazdıklarınızı ona göstereceğim. Uygulasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...